Zodiako ženklus lydės įvairiaspalvė diena: 1 jų sulauks svarbių pasiūlymų

Nors savaitgalis jau čia pat, penktadienis Zodiako ženklams gali būti išties darbingas, tad nusiteikite rimtai padirbėti.

Avinas

Šiandien pasistenkite atlikti neatidėliotinus darbus, o jau tuomet galėsite galvoti apie atsipalaidavimą, susitikimus su draugais, simpatijomis. Griežčiau laikykitės higienos reikalavimų, dietos.

Tauras

Šiandien galite išgirsti reikšmingų dalykinių pasiūlymų. Neatidėliokite darbų ir vizitų, kuriuos tikslinga padaryti kuo greičiau, kad užbaigtumėte seniai pradėtą reikalą. Tikriausiai kažkuo nustebins partneriai.

Dvyniai

Teks peržiūrėti kai kuriuos dalykinius, finansinius planus, ryšius, sutartis. Galbūt su kažkuo teks atsisveikinti, nutraukti sutartį ar naujai derėtis bei pratęsti, pakeitus kai kurias sąlygas.

Vėžys

Bus daug pokalbių, susitikimų. Sėkmingai bus sprendžiami teisiniai, kelionių bei mokslo klausimai. Tai suteiks optimizmo. Išsisklaidys abejonės ir asmeninių santykių srityje.

Liūtas

Norėsis atsipalaiduoti, patinginiauti, bet teks plūktis darbe, atlikti įvairias pareigas. Galimos kalbos apie komandiruotę, kelionę ar aktualius projektus. Su kitų pagalba galite išspręsti savo problemą.

Mergelė

Puiki diena kūrybai, meilei, draugystei, bendravimui su vaikais. Apie save gali priminti senas bičiulis, simpatija. Gal bus kalbama apie idealus, neįgyvendintus planus.

Svarstyklės

Gali būti, kad vengsite bet kokios atsakomybės ir priklausomybės. Norėsis, kad kažkas kitas viską darytų už jus. Stenkitės atsikratyti nesveikų įpročių.

Skorpionas

Gera diena megzti partnerystės ryšius, naujinti meilės santykius, aiškinantis nesusipratimus. Mokėsite įtikinti savo teisumu, geranoriškumu. Gali atgyti seni prisiminimai, slaptos viltys.

Šaulys

Šiandien pasižymėsite nebloga komercine nuovoka. Palanku imtis neatidėliotinų verslo reikalų. Būsite nusiteikę įtemptai svarstyti kažkokią finansinę, tiekimo, pirkimo-pardavimo ar nekilnojamojo turto problemą.

REKLAMA

Ožiaragis

Gera diena kaupti ir skleisti informaciją, tvarkyti reikalus, susijusius su ryšiais, technika, transportu, korespondencija, kelionėmis. Būtų gerai, kad pasitelktumėte sveiką humoro jausmą, tai praskaidrintų kasdienybę.

Vandenis

Būsite susirūpinę kasdieniais reikalais, prireiks energijos praktinei veiklai. Tačiau nuo pietų jau kunkuliuosite energija ir galite nuveikti daugybę darbų, ypač susijusių su vaikais, kūryba, sportu.

Žuvys

Šiandien iš jūsų bus laukiama patarimų, užuojautos, meilės. Būsite gana populiarūs tarp priešingos lyties, draugų. Galite šauniai pasireikšti kūrybinėje sferoje.

Šaltinis: www.vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų