Tinkamiausia profesija pagal Zodiako ženklą: nustebsite, kokie darbai jums tinka

Visi galime dirbti daugelį įvairiausių darbų – dauguma karjeros bėgyje jų ir išbando bent kelis. Tačiau kiekvienas visgi turi savo ypatingą pašaukimą, o jo supratimas paprastai įgaunamas su laiku ir patirtimi.

Astrologų teigimu, šį kelią galima pagreitinti, įsivertinus savo stipriąsias puses, kurios priklauso nuo Zodiako ženklo. Juk tose srityse, kuriose slypi mūsų stipriosios pusės, mums geriausiai ir seksis –  o tai svarbiausia, rašoma metro.co.uk.

Avinas

Trumpai tariant: konkurencingas. Štai kas jums labiausiai patinka – brėžtis tikslus (ar vytis kitus žmones) ir jų siekti. Esate iš prigimties drąsūs ir savimi pasitikintys, todėl kai kiti išsigąsta, jūs toliau užtikrintai žengiate į priekį. Geriausiai jums sekasi dirbti su trupučiu streso, kai rizikos daug, o jūsų laukiantis atpildas – labai nemažas. Avinai visada nori kopti į pačias karjeros aukštumas, bet jie taip pat yra tikri geraširdžiai ir instinktyviai saugo tuos, kurie yra pažeidžiami, bei palaiko tuos, kuriems sekasi sunkiau.

Geriausiai Avinui tinkančios rolės: Darbai sporto sferoje (visokie – nuo sportininko iki fizioterapeuto), pardavimai, karyba, rizikos draudimo fondų vadyba, dalyvavimas realybės šou, slauga, socialinis darbas, mokytojavimas, asmeninio trenerio darbas.

Jautis

Jaučiai kaip namie jaučiasi materialiniame, fiziniame pasaulyje, nes labiau už viską vertina saugumą, ramybę ir komfortą. Mėgstate prabangą ir kokybę, suprantate, kokia yra tikroji gerų dalykų gyvenime vertė. Ir, žinoma, visam tam reikalingi pinigai. Esate iš prigimties sumanūs ir, svarbiausia, atkaklūs. Niekada nepasiduodate ir esate pasiruošę dirbti tiek, kiek reikės, kai kiti tuo tarpu prisėda atsipūsti. Uolus darbas visada nugali prieš talentus, kai talentai uoliai nedirba.

Geriausiai Jaučiui tinkančios rolės: Bankininkas, finansų konsultantas, verslumo mentorius, restorano savininkas, virėjas, viešbučių konsultantas, interjero dizaineris, mokytojas, modelis, mados dizaineris, architektas.

Dvyniai

Įvairovė yra raktas į jūsų aktyvaus proto įgalinimą, kad jis veiktų pilnu pajėgumu ir kad galėtumėte išnaudoti visą savo potencialą. Todėl jums geriausiai seksis, jei turėsite daugiau nei vieną darbą – dvigubos karjeros planas buvo sukurtas būtent Dvyniams. Gal būsite scenaristu, šunų kirpėju, barista ir aukle? Kodėl gi ne. Taip pat iš prigimties esate kūrybingi ir neišsigąstate, matydami tuščią baltą lapą – žodžiai ir idėjos jums liejasi laisvai. Taigi, įsiklausykite į savo kūrybiškumą ir rašykite, pieškite, kurkite ką nors, ko nori pasaulis.

REKLAMA

Geriausiai Dvyniams tinkančios rolės: Rašymas (įvairus – scenarijai, viešieji ryšiai, reklama, romanai, paramos projektai, tinklaraščiai, recenzijos, nešvankūs juokeliai, memai ir t.t.), politika, žurnalistika, kirpėjo ir kosmetologo amatas, kelionių ir turų organizavimas, TV prodiusavimas, inovacijos.

Vėžys

Esate labai empatiški, todėl kitus žmonės dažniausiai matote kiaurai. O tai – labai vertingas bruožas. Visada mokate pasirinkti tinkamą toną – guosdami verkiantį kolegą, kuriam labai nesiseka, ir duodami pasiūlymus savo viršininkui, kaip jo darbą jūs galėtumėte atlikti geriau. Todėl jums geriausiai tinka tie darbai, kuriems reikia kurti tarpasmeninius santykius ir savitarpio supratimą. Turite neįtikėtina vaizduotę ir esate kūrybingi, todėl laimingiausi jausitės leisdami šiems talentams reikštis laisvai.

Geriausiai Vėžiams tinkančios rolės: Konsultantas, gyvenimo būdo koučeris, psichoterapeutas, ekstrasensas, organizatorius, lėšų rinkėjas, gydytojas, viešbučių verslo atstovas, menininkas, aktorius, scenaristas, poetas ir, nenustebkite, visi tie darbai, kuriuose reikia nuolat būti prie vandens – jūreivis, kruizinių laivų darbuotojas, plaukikas.

Liūtas

Visi Liūtai turi didelių idėjų, svajonių ir ambicijų karjeroje, o taip pat jie yra gimę tapti lyderiais. Jūs tikrai nestovėsite vietoje. Šou verslas jus traukia kaip liepsna drugelį, o taip pat jus žavi visa tai, kas susiję su konkurencija, scena ir apdovanojimais. Premijos, aplodismentai ir pagarba suteikia jums džiaugsmo, o būdami ant scenos jaučiatės laimingi. Problema, su kuria nuolat susiduriate darbe, yra laiko trūkumas. Jūs stengiatės tapti itin paklausūs, o tada darosi labai sunku įvykdyti visus įsipareigojimus ir pažadus kitiems žmonėms. Bet šio įpročio jūs visai nenorite keisti.

Geriausiai Liūtams tinkančios rolės: Šou verslas (geriausiai – ant scenos, bet ir užkulisiuose rasite, ką veikti), sportas, politika, finansinės paslaugos, visos vadovaujančios rolės, kirpėjo amatas, fizioterapija, kosmetologija, vaizdo tinklaraščių kūrėjai, infuenceriai.

REKLAMA

Mergelė

Esate perfekcionistės, itin organizuotos, praktiškos ir iš prigimties analitiškos, todėl laiko, resursų, žmogiškųjų išteklių ir finansų planavimas jums tinka labiausiai. Esate toks žmogus, kuris prisiims visą juodą darbą, kurio kiti daryti nenori, ir padarys jį kuo puikiausiai. Kuo sudėtingesnė, intensyvesnė ir problematiškesnė užduotis – tuo jums labiau norisi ją išspręsti. Iš visų Zodiako ženklų turbūt esate geriausios darbuotojos, nes sau taikote labai aukštus standartus ir žinote, ką reikia padaryti.

Geriausiai Mergelėms tinkančios rolės: Buhalterės, administratorės, vaistininkės, inžinierės, gydytojos, stomatologės, chirurgės, redaktorės, inspektorės, mokesčių rinkėjos, nekilnojamojo turto vadybininkės, kritikės, mokytojos.

Svarstyklės

Pusiausvyra jums yra raktinis žodis – visur ieškote harmonijos ir tvarkos, kur tik matote sąmyšį ir chaosą, o taip pat turite tam pasiekti reikalingą intelektą. Tai jums leidžia rinktis iš kelių karjeros krypčių – teisės ir teisėtvarkos sistemos, estetikos ir menų, finansinių paslaugų ir buhalterijos. Turite įgimtą vidinę švytuoklę, kuri jums padeda palaikyti pusiausvyrą. Vienintelis jūsų sunkumas – žymusis jūsų pomėgis atidėlioti. Jūs negalite pakęsti, kai reikia pasirinkti vieną dalyką iš dviejų, ir vieną atidėti į šalį, net jei antrasis ir yra tiesiog nuostabus. Tokioje rolėje, kurioje jums tektų priimti sunkius sprendimus, daug abejotumėte ir jaustumėtės priblokštos.

Geriausiai Svarstyklėms tinkančios rolės: Advokatas, teisėjas, probacijos pareigūnas, reabilitacijos darbuotojas, mados dizaineris, floristas, interjero dizaineris, kirpėjas, bankininkas, finansų konsultantas, menininkas, muzikantas, poetas.

Skorpionas

Esate vieni iš stipriausių, drąsiausių ir galingiausių Zodiako ženklų. Jus traukia pavojai, kraupios ir tamsios gyvenimo pusės, nuo kurių kiti bėga šalin. Jus turbūt labiausiai domins neįtikėtinus iššūkius keliantys darbai – o tai puiku, nes dirbsite darbą, kurio kiti nedrįstų imtis. Esate apdovanoti įgimtu pasitikėjimu savimi ir valdingumu, todėl nebijote nieko. Kadangi baimė jums yra svetima, kiti prie jūsų gali jaustis nedrąsiai, taip pat ir todėl, kad esate labai atsargūs, bet kai kuriuose darbuose tai gali būti labai reikalinga.

REKLAMA

Geriausiai Skorpionams tinkančios rolės: Psichoterapeutas, konsultantas, sekso terapeutas, laidojimo biuro agentas, mokslininkas, žurnalistas, policininkas, detektyvas, karys, politikas, influenceris, paramedikas, ekstrasensas, įmonės direktorius.

Šaulys

Laimei, jūsų Zodiako ženklą valdo Jupiteris, todėl jums dažniau sekasi, nei ne, taip pat ir karjeros srityje – net ir krisdami iš labai aukštai jūs vis tiek nušokate ant kojų! Šauliams tiesiog neegzistuoja žodis „gana“ – jūsų apetitas gyvenimui, meilei ir sėkmei yra begalinis, todėl jei jūsų darbas jus įkvepia, niekada nesustojate. Tačiau jei įkvėpimo trūksta, dirbti jūs visai nenorite ir viskas darosi sunku.

Geriausiai Šauliams tinkančios rolės: Viskas, kas susiję su kelionėmis ir turizmu, nes labai mėgstate judėti, o taip pat filantropija, filosofija, korespondentas iš užsienio, lėktuvo pilotas, stiuardas, didžėjus, veterinaras, augintinių terapeutas, rašytojas, vairuotojas, slaugytojas.

Ožiaragis

Ožiaragiai dirba iš visų uoliausiai. Jie taip pat yra ryžtingiausi ir ambicingiausi iš Zodiako ženklų. Jie produktyvūs, ryžtingi ir organizuoti. Sėkmės troškulys yra neatsiejama jų stipraus charakterio dalis. Pinigai jiems svarbūs, nes jie labai vertina saugumą ir statusą. Norite, kad kiti matytų jūsų sunkaus darbo vaisius ir truputį mėgstate girtis, kad ir kaip nesinorėtų to pripažinti, todėl jums svarbu gerai uždirbti ir palaikyti stabilias pajamas, kad galėtumėte mėgauti tuo prabangiu gyvenimo būdu, kurio taip trokštate.

Geriausiai Ožiaragiams tinkančios rolės: Architektas, statybininkas, dailidė, restauratorius, nekilnojamojo turto konsultantas, karjeros konsultantas, verslo konsultantas, finansų patarėjas, grožio terapeutas, dermatologas, įmonės direktorius, prekės ženklo vadybininkas, buhalteris, advokatas, policininkas.

Vandenis

Esate gimę valdyti pasaulį! Skleidžiate aukštesnes vibracijas, nei paprasti mirtingieji, todėl pinigai ir karjeros siekiai nėra pirminė jūsų motyvacija, nors kartais ir įvertinate jų suteikiamą prabangą. Esate tikri humanitarai, globalūs žmonės, rūpinatės etikos klausimais ir norite, kad pasaulis būtų geresnis. Esate nuostabūs, bet permainingi. Sėkmingi, bet vieniši. Norite padaryti pasaulį geresne vieta gyventi visiems Žemės žmonėms, ir turite reikiamą intelektą, kad įžvelgtumėte, kaip įmanoma tai įgyvendinti.

REKLAMA

Geriausiai Vandeniams tinkančios rolės: Astronautas, lėktuvo pilotas, politikas, išradėjas, infuenceris, inžinierius, socialinis darbuotojas, navigatorius, dizaineris, menininkas, rašytojas, prekiautojas, viešųjų ryšių specialistas, socialinio teisingumo kampanijų darbuotojas, žurnalistas.

Žuvys

Žuvys yra iš prigimties empatiškos ir kupinos išminties bei užuojautos. Esate nuostabiai kūrybiškos ir mokate mąstyti abstrakčiai – aptakiomis grynos vaizduotės ir naujovių bangomis. Bet pensijų fondai, investicijų strategijos ir banko sąskaitos – ne jums. Menai, ezoterika, kūrybinis ir pasąmoninis pasaulis jums tinka labiausiai. Visos Žuvys turi tik joms skirtą nišą šiame pasaulyje, o jų kelionės tikslas – ją atrasti.

Geriausiai Žuvims tinkančios rolės: Poetės, aktoriai ir aktorės, mimai, privatūs detektyvai, kokteilių miksologija, baro savininkai, labdaros darbuotoja, ekstrasensai, astrologai, menininkai, masažuotojai, gydytojai, žolininkai, reiki gydymo meistrai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų