Zodiako ženklams – iššūkių diena: 2 iš jų laukia nemalonūs netikėtumai

Mažuoju penktadieniu vadinamas ketvirtadienis Zodiako ženklams atneš naujų išbandymų puokštę – perspėjama, kad kiekvienas iš jų turėtų tinkamai, neskubant ir apgalvojant įvertinti situaciją.

Avinas

Mažiau tikėkitės, kad viskas praslys: avantiūros neišdegs. Nepervertinkite savo jėgų darbe, kaip ir įtakos partneriams, kolegoms. Bendravimas su mylimu asmeniu taps jūsų brandos, išminties egzaminu.

Tauras

Gilinkitės į savo jausmus, poreikius, jie turi būti sąžiningi, švarūs. Tikėtini įvairūs nesklandumai tvarkant reikalus, bendraujant su vaikais. Nieko atsakinga neužsibrėžkite, imkitės tik įprastų, gerai žinomų darbų.

Dvyniai

Diena neprognozuojama, viskas gali verstis aukštyn kojomis. Galite susikompromituoti. Nepriimkite svarbių sprendimų: vėliau jie gali tapti nesėkmių priežastimi. Dažniau tarkitės su artimaisiais, draugais.

Vėžys

Įtempta diena, tačiau rasite išeitį, tai praregėjimų metas. Beje, jūsų intuicija bus itin puiki, galite suvokti, kas jums trukdo keistis, judėti norima linkme. Pats laikas pamąstyti ir apie tai, kaip nugalėti netikusius savo įpročius.

Liūtas

Nors jus gerbia ir palaiko aplinkiniai, kolegos, įtakingi asmenys, nereikėtų tikėtis, naudos iš šiandien gautų patarimų ar pasiūlymų. Aplinkybės klostysis painiau, nei esate pasiruošę.

Mergelė

Neatskleiskite savo tikrųjų tikslų, siekių nei saviems, nei svetimiems. Negeras laikas kreiptis į vadovą su pasiūlymais, prašymais, netiks susitikti ir su būsimu darbdaviu.

Svarstyklės

Jūsų nuomonė gali netikėtai keistis, tai bus visiems nenaudinga. Remkitės labiau savo jėgomis. Partneriai gali nuvilti, o vadovas pamiršti duotą pažadą. Neskubėkite džiaugtis dėl šiandienos susitikimų, pažinčių, naujienų.

Skorpionas

Nieko nauja nesiimkite, baikite senus darbus ir pasistenkite nereaguoti į jokias provokacijas: prieš savo valią galite būti įtraukti į negerą reikalą. Neskubėkite šiandien žadėti.

Šaulys

Puikiai nutuokiate, kaip priremti jums reikalingą asmenį. Bet ar tai reikia daryti? Diena žada netikėtą pralaimėjimą, nusivylimą, išdavysčių. Būkite pasiruošę netikėtumams, šiuo metu nepavyks visko apskaičiuoti.

REKLAMA

Ožiaragis

Kritinis laikas, kai užvaldo protestas. Blogiausiu atveju norėsis griauti, nutraukti santykius, geriausiu – pražūtingai avantiūrai pasiduosite dėl pinigų, meilės. Blogas laikas sandoriams.

Vandenis

Nešvaistykite jėgų kalboms, įtikinėjimams. Nors galite sužinoti labai įdomių dalykų, nebūkite patiklūs: tikrinkite informaciją, neskubėkite ja tikėti ar kitiems perduoti ir neklausykite visų nuomonių bei patarimų.

Žuvys

Sudėtinga diena. Nesiimkite iniciatyvos nei darbe, nei namie, dėl to galite nukentėti. Susitaikykite su tuo, kad reikalai strigs. Gresia nelabai malonūs pokalbiai,tad nesistenkite nieko jėga prispausti.

Šaltinis: www.vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų