Zodiako ženklams – sėkmės metas: 1 jų išgirs svarbią žinią

Trečiadienis Zodiako ženklams šykštus nebus – kai kas gebės sutvarkyti svarbius reikalus, įvykdyti seniai užsibrėžtus tikslus.

Avinas

Šiandien galite mėginti atsikovoti prarastas pozicijas versle, meilėje. Tiktų atsidėti kūrybai arba sportuoti, užsiimti vaikų lavinimu.

Tauras

Būsite nusiteikę rimtai dirbti, tartis dėl užsakymų, sutarčių. Tačiau dirbti bus nelengva, nes aplink atsiras nepatenkintų, o tie, nuo kurių priklauso darbų sėkmė bei kokybė, gali pasirodyti viskam abejingi. Rūpinkitės sveikata.

Dvyniai

Galite užmegzti bendradarbiavimo, tarpininkavimo ryšius, arba šiuo metu jais pasinaudoti. Tikėtina, kad rasite bendrą kalbą net su priešais, konkurentais. Turėtų atsirasti vilčių dėl perspektyvų.

Vėžys

Galite sutvarkyti svarbų reikalą, susijusį su paveldėjimu, draudimu, paskolomis. Galbūt gausite kreditą, susitarsite dėl investicijų.

Liūtas

Nebloga diena oficialiems susitikimams, posėdžiams, dalyvauti konferencijoje, ieškoti teisybės. Galite gauti informacijos, kaip sekasi veiklos partneriams užsienyje.

Mergelė

Pokalbis su įtakingu asmeniu, darbdaviu ar rėmėju gali būti itin svarbus. Planingai ir konkrečiai veikdami galėsite kai ką pakreipti į pozityvesnę pusę.

Svarstyklės

Veršitės rimčiau dalyvauti visuomeniniame, kultūriniame ir pramoginiame gyvenimo verpete. Galite rasti sąjungininkų savo projektui. Padedant kitiems, jums pavyks pajudėti iš sąstingio taško.

Skorpionas

Kiekviename žingsnyje lydės mintys, susijusios su profesine ar politine veikla. Galimi paslaptingi ženklai, kurie skatins koreguoti planus. Galite gauti konfidencialią ar kažkuo ypatingą informaciją, kuria derėtų pasinaudoti.

Šaulys

Šiandien tarsi magnetas trauksite aplinkinių dėmesį. Galite sulaukti pasiūlymų dėl bendros veiklos arba draugystės, meilės santykių atnaujinimo ar užmezgimo.

Ožiaragis

Gali atsirasti naujų vilčių, susijusių su uždarbiu, turtu, meile. Vis dėlto derėtų būti atsargiems, nes galite susidurti su sukčiais (arba leisitės užliūliuojami romantiškos euforijos, sieksite vienadienių malonumų).

REKLAMA

Vandenis

Tikėtina netolima kelionė, aktuali žinia ar informacija. Galite sudaryti naudingą sutartį. Jeigu atsiras daugiau pinigų, jie bus panaudoti grožiui, malonumams. Kontroliuokite emocijas, kad neįžeistumėte artimo žmogaus.

Žuvys

Neblogai seksis, jeigu gebate derinti interesus. Bus progų kreiptis patarimų ir pagalbos į kitus. Ir su kasdienėmis užduotimis susidorosite neblogai, nors bus juntamas nenoras gilintis į darbo reikalus, skubėti.

Šaltinis: www.vytautus.com


Rašyti komentarą...
S
Stepas
2021-06-16 07:19:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skiedalai
Atsakyti
0

S
Stepas
2021-06-16 07:21:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pramanai navuoliams
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų