Astrologai perspėja: ateina itin karšta naktis

Astrologai šiandien prognozuoja ypatingą naktį. „Ugnies žiedu“ vadinamas saulės užtemimas įkaitins miegamuosius, todėl horoskopų ekspertė perspėja pasiruošti aistringai nakčiai.

Astrologai mano, kad mėnulio įvykiai gali paveikti mūsų kasdienį gyvenimą, tad nenuostabu, kad jie pranešė apie šiandien vykstantį Saulės užtemimą vadinamą „Ugnies žiedu“.

Šiaurės pusrutulyje birželio 10 d. Mėnulis praeis per saulę ir iš dalies užstos saulės šviesą. Tai sukuria „Ugnies žiedo“ efektą, dėl ko šis reiškinys ir gavo tokį pavadinimą, tačiau žodis „ugnis“ gali turėti daugiau nei vieną reikšmę.

Anot intuityvios astrologės ir dvasinės patarėjos Rosie Smith, dangaus reiškinys šį vakarą leis mums jaustis linksmiau nei įprastai. Nors tai gali reikšti aistros naktį, Australijos horoskopų ekspertas perspėja, kad kai kurioms poroms viskas gali būti šiek tiek „per karšta“.

Galite ir susipykti

„Šią naktį bus daug sekso, tačiau poros taip pat gali išsiskirti, nes gali būti per daug emocionalūs ir nekantrūs. Kita vertus, kalbėjimas apie dalykus, ilgą laiką nedavusiais ramybės, gali padėti išspręsti problemas o tai vis tiek prives prie sekso“, – sakė R. Smith.

„Aš manau, kad po devynių mėnesių gims daugybė kūdikių“, – juokavo ji.

Astrologė perspėja būti atsargiems žmonėms, kurie santykiais nėra neužtikrinti. Pasirodo, kad užtemimai gali atnešti pokyčius jūsų gyvenime, rašo dailystar.co.uk.

„Santykiai gali nutrūkti naktį (dėl kruvinojo mėnulio), tačiau poros dabar lygiai taip pat gali išsiskirti, nes tai susiję su vyksmu. Saulės užtemimas yra dvynių ženkle, tai reiškia, kad dvyniai ir kiti oro ženklai, pavyzdžiui, svarstyklės ir vandenis, taip pat bus paveikti ir jiems reikės gerai valdyti savo emocijas.

Jie taip pat yra dvigubai paveikti, nes Merkurijus dvyniuose dabar ir iki birželio 21 d. yra retrogradinis, todėl kyla daug nesusipratimų, nesusikalbėjimo ir problemų su technologijomis“, – įspėjo astrologė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų