naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šių metų Vilniaus kalėdinei eglei, sutviskusiai su 700-ais gimtadienio žvakučių, skiriamas išskirtinis dėmesys ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje! Štai į gražiausių Kalėdų eglių dešimtuką Vilniaus eglę įtraukė ir britų nacionalinis transliuotojas BBC.

Šių metų Vilniaus kalėdinei eglei, sutviskusiai su 700-ais gimtadienio žvakučių, skiriamas išskirtinis dėmesys ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje! Štai į gražiausių Kalėdų eglių dešimtuką Vilniaus eglę įtraukė ir britų nacionalinis transliuotojas BBC.

REKLAMA

Gražiausių pasaulio kalėdinių eglių dešimtuku BBC pasidalino savo socialiniuose tinkluose, kuriuose rašė:

„<...> Nors Kalėdų eglutė yra tradicinė šventinio laikotarpio dalis, tačiau visame pasaulyje jos puošyba bei stiliaus įvairovė yra labai skirtinga. Štai keletas ryškiausių 2022 metų Kalėdų eglučių:

1. Vilnius, Lietuva;

2. Honkongas, Kinija;

3. Stokholmas, Švedija;

4. Karakasas, Venesuela;

5. Kyjivas, Ukraina;

6. Niujorkas, JAV;

7. Praha, Čekija;

8. Milanas, Italija;

9. Londonas, JK;

10. Varšuva, Lenkija.“

Įvertino sostinės Kalėdų dvasią

Tačiau tai ne vienintelis kartas, kai Vilniaus eglutė ir sostinės kalėdiniai papuošimai patraukia užsienio žiniasklaidos akį.

Kiek anksčiau naujienų portalas tv3.lt rašė, kad vienas garsiausių pasaulio kelionių žurnalų „Condé Nast Traveller“ sudarė 32 šalių sąrašą, kuriame rekomenduoja įvairiausias pasaulio kryptis norintiems puikiai atšvęsti Kalėdas ir pajusti jų dvasią.

REKLAMA

Sąraše buvo minimos pačios įvairiausios šalys – nuo Honkongo iki Maldyvų, o tarp jų minima ir Lietuva bei jos sostinė Vilnius.

Kiekvienais metais garsiausias kelionių žurnalas „Condé Nast Traveller“ skelbia vietas, kuriose rekomenduoja sutikti Kalėdas.

REKLAMA

„Visi norime šventes sutikti kartu su artimaisiais savo namuose, tačiau kiekvieną gruodį būna be galo įdomu pasižiūrėti, kaip visame pasaulyje šventiškai pasipuošia miestai. <...>

Nors linksmybės skirtingose pasaulio vietose gali kaip mat skirtis, tačiau mūsų rekomenduojamos kryptis kiekvienais metais išlaiko puikią šventišką nuotaiką. Tad jeigu jau ir turite planų artėjančių švenčių metui, niekada nėra per vėlu pasirūpinti ir susiplanuoti 2023 metų pasakiškas žiemos atostogas!“ – buvo skelbiama portale.

REKLAMA

Į rekomenduojamų 32 šalių sąrašą, kur švęsti Kalėdas ar praleisti žiemos atostogas, buvo įtrauktos štai šios kryptys: Betliejus (Pensilvanija), Briugė (Belgija), Keiptaunas, Čikaga, Kelnas (Vokietija), Kopenhaga, Dubajus, Dublinas, Honkongas, Inari (Suomija), Kenebunkportas (Meinas), Leavenworth kaimelis (Vašingtonas), Londonas (Jungtinė Karalystė), Maldyvai, Niujorkas.

Taip pat:  Paryžius (Prancūzija), Praha (Čekija), Kvebekas (Kanada), Reikjavikas (Islandija),Rio de Žaneiras (Brazilija), Roma (Italija), Zalcburgas (Austrija), San Migel de Aljendė (Meksikas), San Chuanas (Puerto Riko), Santa Fė (Naujoji Meksika), Strasbūras (Prancūzija), Sidnėjus (Australija), Taipėjus (Taivanas), Tbilisis (Sakartvelas), Tokijas (Japonija), Viena (Austrija) ir Vilnius (Lietuva).

REKLAMA
REKLAMA

„Condé Nast Traveller“ teigė, kad rinktis Vilnių verta dėl to, kad Lietuvos sostinė kiekvieną gruodį tampa tikru žiemos stebuklų miestu, rašė cntraveller.in.

„Vilnius gruodį tampa tikra žiemos stebuklų sostine, kurioje kalėdinis traukinukas kursuoja per visą senamiestį, rodomos įvairiausios 3D istorijos ant pastatų, vyksta Kalėdų mugės pagrindinėse miesto aikštėse.

Antraštėse skambanti šių metų Kalėdų eglutė nėra tik pokštas! Šiemet pagrindinė miesto eglė buvo sukurta taip, kad atrodytų tarsi milžiniškas kelių sluoksnių gimtadienio tortas, skirtas paminėti artėjanti 700-ąjį Vilniaus gimtadienį“, – teigė sąrašo sudarytojai.

Tas užsienis gal Rusijoje
Vilniaus savivaldybes neatsakingas pinigu taskymas vilniecius pikdo , nervina . Puota maro metu…Zmones neiperka silumos , elektros energijos , o cia
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų