Kalėdos 2022

Parodė, kaip Vilniuje keitėsi kalėdinės eglės: išsirinkite gražiausią

59
Lapkričio 26-osios vakarą sostinės Katedros aikštėje įžiebta Kalėdų eglė – įspūdingo dydžio jubiliejinio torto formos meninė kompozicija „Su Gimtadieniu, Vilniau!“ kviečia visus metus švęsti sostinės 700-ąjį jubiliejų. Vilniaus Kalėdų eglė tampa kone pagrindiniu šventinio laikotarpio akcentu, kurį apžiūrėti traukia ne tik visi lietuviai, bet ir užsieniečiai. Pamatykite, kaip bėgant metams atrodė Vilniaus Kalėdų eglės.

Atskleidė, kada karališka šeima keičiasi dovanomis: nustebins ne vieną

Karališkosios šeimos Kalėdos yra apipintos daugybe tradicijų, karalius Karolis III kartu su savo artimaisiais šventinį laikotarpį turėtų praleisti Sandringamo dvare. Nors daugeliui pirmoji Kalėdų diena asocijuojasi su keitimusi dovanomis, tačiau karališkoji šeima dovanomis keičiasi per Kūčias. Kokia to priežastis? Tai susiję su velionės karalienės kilme. Ji vokiečių kilmės, o Vokietijoje Kalėdos pradedamos švęsti gruodžio 24 d., tada ir keičiamasi dovanomis.

Dalia Grybauskaitė kieme įžiebė eglę: pamatykite, kaip ji atrodo

867
Didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune – šį savaitgalį sužibo puošniosios Kalėdų eglės. Dauguma žmonių eglutes pasipuošė ir savo namuose. Tarp jų ir kadenciją baigusi prezidentė Dalia Grybauskaitė. Kaip atrodo Kalėdų eglutė jos kieme, politikė pasidalino socialiniame tinkle „Facebook“.  Sužibusios Kalėdų eglučių girliandos ir nuo jų šviesos spindintys papuošimai skelbia prasidėjusį, visus metus lauktą šventinį sezoną.

Nausėdienė pakvietė žmones pajausti švenčių laukimą: „Padovanokime vienas kitam jautrumo ir meilės akimirkas“

Daukanto aikštės rūmuose sužibo pagrindinė Prezidentūros žaliaskarė. Eglę įžiebė Prezidentas Gitanas Nausėda kartu su pirmąja ponia Diana Nausėdiene ir dideliu būriu vaikų iš skirtingų Lietuvos vietovių. Žaliaskarės žaisliukai neprasti, juos gamino patys mažieji. Prezidentas įžiebimo šventės metu vaikams ne tik dalijo dovanas, bet su jais kartu dainavo, šoko.

Vilniuje sužibo Kalėdų eglė: įvertinkite patys

Kaunas savo Kalėdų eglutę įžiebė jau vakar, o štai šiandien, šeštadienį, savo didžiąją miesto žaliaskarę įžiebė Vilniaus miestas. Nuo šiandien Vilniuje oficialiai startuoja Kalėdų programa, kuri pasiūlys daug ir įvairių pramogų.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų