naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Gali būti nepaprastai sunku paslėpti kalėdines dovanas nuo vaikų, ypač, kai jos jau supakuotos ir padėtos po eglute. Kai kuriems mažyliams pagunda jas atidaryti gali būti per didelė – tuo įsitikino trijų vaikų mama.

Gali būti nepaprastai sunku paslėpti kalėdines dovanas nuo vaikų, ypač, kai jos jau supakuotos ir padėtos po eglute. Kai kuriems mažyliams pagunda jas atidaryti gali būti per didelė – tuo įsitikino trijų vaikų mama.

REKLAMA

Mamai „širdis nusirito į kulnus“, kai ji suprato, kad jos vaikai atidarė visas dovanas, kol ji miegojo, rašo mirror.co.uk.

28-erių Sarah Hinchliffe 2020 m. gruodžio 25 d. pabudusi anksti ryte pamatė, kad jos vaikai Mitzie ir Prestonas, kuriems tuo metu buvo treji ir ketveri, jau buvo apačioje.

Vaizdas pribloškė

Smalsūs mažyliai išsliūkino iš lovų ir atplėšė visas dovanas, kol jų mama ir brolis Alfie, taip pat trejų, miegojo.

5 val. ryto nuo keistų garsų pabudusi Sarah sakė: „Tai buvo košmaras. Nuėjau miegoti tik antrą valandą. Buvau kietai įmigusi ir nieko negirdėjau!“

REKLAMA

Namų šeimininkė iš New Milton, Hants, dabar iš šios situacijos juokiasi, tačiau tuo metu ji buvo sukrėsta, kai nulipusi laiptais žemyn pamatė išpakuotus „Lego“ rinkinius, „Hot Wheels“ ir vaikiškas lėles, taip pat Alfie skirtą Vudį iš „Žaislų istorijos“.

REKLAMA

Sarah sakė: „Dovanos buvo ne tik nuo manęs. Jos buvo nuo visos šeimos ir jie visas jas atidarė, kitiems šeimos nariams neteko pamatyti, kaip vaikai išpakuoja dovanas.“

Ji pridūrė: „Prestonas visus metus prašė „Hot Wheels“. Mano tėtis atvyko ir padėjo dovaną išvakarėse, kad jis ją rastų ryte.

Labai norėjau pamatyti jo reakciją, todėl buvo labai gaila, kad to nepamačiau. Dabar iš to juokiamės, bet tuo metu buvau sukrėsta ir sugniuždyta. Buvau dar užsimiegojusi, todėl tai labai sukrėtė.“

REKLAMA

@sarah1994xx As voxi shared the video without asking me, I figured I better post it myself so people can see the whole video. Yes the kids were safe, no, it’s not staged, the hot wheel city was built the night before, and yes I was asleep. This was 5 am in 2020 Christmas morning. Just clearing up some of the confusion from Voxi’s post 🙄😂##christmas##voxi##christmasvideo##kidsatchrismas##mischievouskids##exited ♬ original sound - SarahHinchcliffe

Nenuostabu, kad dabar mama visada užtikrina, jog vaikai prieš išpakuodami dovanas ją pažadintų, o ne tiesiog darytų, kaip patiems šauna į galvą.

REKLAMA
REKLAMA

Ji pridūrė: „Laimei, daugiau tokia situacija nepasikartojo. Dabar visada miegu atmerkusi vieną akį!“

Mamai pavyko užfiksuoti šį įvykį, nes nulipdama laiptais ji pradėjo filmuoti. Vaizdo įrašą, kuriame matyti jos šokas ir vaikų džiaugsmas, Sarah paskelbė „Facebook“, ir neseniai juo pasidalijo „TikTok“, kur šis buvo peržiūrėtas daugiau nei 6 mln. kartų.

Ji sakė: „Aš gulėjau lovoje, pabudau ir pamačiau, kad koridoriuje dega šviesa – man širdis nusirito į kulnus. Žinojau, kad bent vienas jų yra atsikėlęs, vėliau išgirdau juos besikalbančius apačioje.

Pasiėmiau telefoną ir giliai širdyje žinojau, kad jie kažką padarė, tik norėčiau sužinoti, kiek laiko jie buvo ten!

Jie ne tik išpakavo dovanas iš dovanų popieriaus, jie atidarė dėžes, visi žaislai buvo ištraukti iš pakuočių!“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų