Vestuvėse sutikusi vaikiną Kotryna užkūrė aistringą romaną: tokios pabaigos nesitikėjo

„Power Hit Radio“ skelbia konkursą „Marry Me by Ribas“ dovanų čekiams laimėti. Papasakokite, kuo jūsų išrinktoji ypatinga, kaip pasipiršote arba kaip rengiatės pirštis savo mylimam žmogui. Dalinamės viena iš romantiškų istorijų, kurią pasakoja vaikystės nuoskaudas dėl patyčių į saldų meilės romaną po daug metų pavertusi kaunietė Kotryna. 

„Power Hit Radio“ konkurse dalyvaujanti Kotryna, dalinasi netikėta savo meilės istorija. Mergina atvirauja:

„Nuo neapykantos iki meilės: mūsų istorija prasidėjo dar visai neseniai. Nors...

Prieš metus buvo mano draugės vestuvės. Aš kaip įprastai vėlavau, nespėjau į ceremoniją, todėl  atvykusi nusprendžiau palaukti lauke prie pagrindinių santuokos rūmų laiptų. Po keleto minučių mano žvilgsnis nukrypo į lauko duris, pro kurias įėjo jis. Iškėlęs galvą, nosis praktiškai lietė dangų, o krūtinė buvo išpūsta lyg būtų laimėjęs Antrąjį Pasaulinį karą. Pamačiusi pagalvojau: „O Dieve, čia tas.“ Kodėl tas? Tuojau papasakosiu.“

Būsi mano vyras, pamatysi

„Kai buvau gera ir šventa 11 metų mergaitė, nusprendžiau pradėti sportuoti. Taip ir padariau. Nepaisant to, kad buvau viena tarp vaikinų, tai dar ir tas pasipūtęs vyresnis trenerės sūnus ateidavo. Žaisdavom kvadratą, būdavo ramu, kol neateidavo jis. O tada jau prasidėdavo patyčios – kaip aš ir mes visi kiti nemokam žaisti kvadrato. Būdavo ir ašarų, galiausiai išėjau. Nebesugrįžau. Dar daug metų prisimindavau šias patyčias ir tą pasipūtusį berną.

Ir štai, po daug metų aš vėl susidūriau su savo vaikystės siaubu. Jis nusileido santuokų rūmų laiptais. Visos vestuvių šventės vakaro metu jis nepaleido savo narcizo, alfa patino, pasipūtėlio įvaizdžio kaip ir tada prieš daug metų. Žiūrėjau aš į jį ir pagalvojau: „Nu palauk, būsi tu mano vyras, pamatysi.“ Jau įsibėgėjus vakarui, nusprendžiau jam priminti jo paauglystės negražius poelgius. Jis neprisiminė nei manęs, nei patyčių, bet buvo daug juoko. Taip ir užsimezgė ryšys. Pasirodo, visai jis ir nepasipūtęs, o labai geros širdies žmogus. Šnekėjome visą naktį, daug juokėmės, šokome ir tai darome iki šiandienos.

Kaip sako: „Nuo meilės iki neapykantos vienas žingsnis“, o pas mus atvirkščiai“, – pasakoja savo vaikystės nuoskaudas į romaną pavertusi Kotryna.

Savo meilės istorijomis galite dalintis: https://powerhitradio.tv3.lt/marryme/

Tris romantiškiausias istorijas „Marry Me by Ribas“ apdovanos 2000, 1000 ir 500 eurų vertės čekiais deimantų papuošalams!


Rašyti komentarą...
H
Hmm
2021-10-27 18:36:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Net nežinau - juoktis ar verkti. Patyčios, kad nemoka žaisti kvadrato :DDD tada nežinote, kas yra patyčios tikraja to žodžio prasme ...
Atsakyti
0

V
Vau
2021-11-01 15:48:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia juk vaikiški dalykai buvo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų