marry me by ribas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marry me by ribas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marry me by ribas“.

Garsiausi vedybų planuotojai atskleidė, koks sužadėtuvių žiedas lemia sėkmingą santuoką

Žymiausi šalies vestuvių planuotojai sako, kad šiemet jų laukia nepaprastai darbingas vestuvių sezonas. Profesionalūs švenčių kūrėjai stengiasi įgyvendinti kiekvieną būsimų sutuoktinių norą ir dažnai tampa būsimų sutuoktinių psichologais bent pusmečiui iki vestuvių. Pasak vedybų organizatorių, vienas svarbiausių žingsnių ruošiantis šventei – vestuvinių žiedų pasirinkimas. O į klausimą – kiek tęsis santuoka, galima atsakyti vos žvilgtelėjus į sužadėtuvių žiedą.
2023-03-22

Natalijai Bunkei – dešimtis tūkstančių kainuojantis vyro siurprizas: pamaniau, kad su šia dovana neprašausiu

Vasario 5-ąją dainininkė Natalija Bunkė atšventė keturiasdešimtąjį gimtadienį. Koncertui „Žalgirio“ arenoje besiruošianti moteris jubiliejų pradėjo švęsti su pačiais artimiausiais bičiuliais ir šeimos nariais. Sukvietusi visus į Krikštėnų dvarą, N. Bunkė suruošė ištaigingą šventę, kurios metu dalinosi šilčiausiais prisiminimais. Šventinį vakarą vainikavo sutuoktinio Edgaro Eidėjaus dovana – keliasdešimt tūkstančių eurų kainuojantis žiedas su deimantu.
2023-02-06

Natalija Bunkė išsirinko dešimtis tūkstančių eurų kainuojantį papuošalą: „Kasdienybėje mėgstu klasikinį stilių“

Dainininkė Natalija Bunkė atvira – papuošalai jos gyvenime užima svarbų vaidmenį. Žinoma moteris nuolat matoma koncertuose, išskirtiniuose renginiuose, ją socialiniuose tinkluose stebi šimtai tūkstančių sekėjų,  tad stilius ir įvaizdis nuolat aptarinėjami daugybės žmonių.
2022-10-26
REKLAMA
„MarryMe by Ribas“  „MarryMe by Ribas“

Juvelyrikos tendencijos 2022 metais: atskleidė, ką verta žinoti prieš renkantis papuošalą

Papuošalai, ypač su brangakmeniais, tarnauja ilgai ir juos galima nešioti nuolat, todėl jie tampa neatskiriama stiliaus dalimi. Papuošalai turėtų atskleisti jūsų asmeninius pomėgius ir skonį, tačiau jei jums reikia įkvėpimo – leiskite naujausioms tendencijoms padėti išsirinkti, kuo puošitės ateinančiais metais. Kaip ir drabužių mados, papuošalų sezono tendencijos prognozuojamos iš anksto.
2021-12-31

Lietuvė Greta nusprendė pasipiršti savo vaikinui: iki šiol nesupranta vieno dalyko

„Power Hit Radio“ skelbia konkursą „Marry Me by Ribas“ dovanų čekiams laimėti. Papasakokite, kuo jūsų išrinktoji ypatinga, kaip pasipiršote arba kaip rengiatės pirštis savo mylimam žmogui. Dalinamės viena iš romantiškų istorijų, kurią sunkiai įsivaizduoti gali kiekvienas vyras! „Power Hit Radio“ konkurse dalyvaujanti Greta, dalinasi netikėta savo meilės istorija.
2021-11-03

Be drabužių prieš vaikiną atsistojusi Giedrė tokio klausimo nesitikėjo: jo niekada nepamirš

Prieš dvejus metus „Power Hit Radio“ konkurse dalyvavusi Giedrė papasakojo netikėtą savo meilės istoriją, kuria skaitytojai socialinių medijų erdvėse dalijasi ir šiandien. Moteris pasakojo: „Mūsų meilės ir pasipiršimo istorija tikrai nebuvo kažkokia romantiška, tačiau įsimintina ir net su „S“ raidės prieskoniu.
2021-10-31

Vestuvėse sutikusi vaikiną Kotryna užkūrė aistringą romaną: tokios pabaigos nesitikėjo

„Power Hit Radio“ skelbia konkursą „Marry Me by Ribas“ dovanų čekiams laimėti. Papasakokite, kuo jūsų išrinktoji ypatinga, kaip pasipiršote arba kaip rengiatės pirštis savo mylimam žmogui. Dalinamės viena iš romantiškų istorijų, kurią pasakoja vaikystės nuoskaudas dėl patyčių į saldų meilės romaną po daug metų pavertusi kaunietė Kotryna.  „Power Hit Radio“ konkurse dalyvaujanti Kotryna, dalinasi netikėta savo meilės istorija.
2021-10-27

Tokio pasipiršimo Dominyko mergina tikrai nesitikėjo: „Ji paklausė, kas čia?“

„Power Hit Radio“ skelbia konkursą „Marry Me by Ribas“ dovanų čekiams laimėti. Papasakokite, kuo jūsų išrinktoji ypatinga, kaip pasipiršote arba kaip rengiatės pirštis savo mylimam žmogui. Dalinamės viena iš romantiškų istorijų, kurią pasakoja iki šiol užklupusį jaudulį jaučiantis Dominykas. „Power Hit Radio“ konkurse dalyvaujantis Dominykas, dalinasi netikėta ir miela savo piršlybų istorija. Vaikinas pasakoja: „Sveiki, pasidalinsiu savo gan keista ir nekasdieniška istorija.
2021-10-26

K. Meschino ir J. Misevičiaus meilė liepsnoja: paviešintos aistringos akimirkos

Atėjus pavasariui deimantų namai „The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas“ pristatė pirmąją Lietuvoje sužadėtuvių ir vestuvių juvelyrikos studiją „Marry Me by Ribas“. Amžiną meilę liudijančios kolekcijos veidais tapo populiariausia Lietuvoje jaunosios kartos pora – socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino ir jos vaikinas, ūkininkas Jonas Misevičius.
2018-04-16
Į viršų