Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota

„Power Hit Radio“ skelbia konkursą „Marry Me by Ribas“ dovanų čekiams laimėti. Papasakokite, kuo jūsų išrinktoji ypatinga, kaip pasipiršote arba kaip rengiatės pirštis savo mylimam žmogui. Dalinamės viena iš romantiškų istorijų, kurią pasakoja iki šiol užklupusį jaudulį jaučiantis Dominykas.

„Power Hit Radio“ konkurse dalyvaujantis Dominykas, dalinasi netikėta ir miela savo piršlybų istorija. Vaikinas pasakoja:

„Sveiki, pasidalinsiu savo gan keista ir nekasdieniška istorija. Na, o viskas prasidėjo taip. Ilga draugystė, abipusis spaudimas iš abiejų tėvų, tai kada vestuvės, anūkai ir t. t. Vienu metu net buvau pagalvojęs ar tikrai to noriu, kai esu spaudžiamas, presuojamas iš abiejų pusių. Gal ne kiek spaudžiamas, kiek pastoviai griežiamas per dantį, kad nepriimu sprendimo kaip vyras ir nežengiu tokio vyriško žingsnio.

Na atėjo karantinas, daugiau laiko leidome kartu namuose ir kažkaip pagalvojau, kad nu va turiu tai padaryti, pasipiršti. Tada pradėjau sukti galvą kaip tai padaryti, kur priklaupti ir pan. Buvo sunku, buvo daug minčių, aišku karantinas kišo koją iškeliauti kažkur toliau ir tai padaryti lyg filme. Bet situacija gavosi gan neprasta, bent mano akimis. Prisiruošiau nuvykti į juvelyrikos parduotuvę, išrinkau žiedelį palei savo kišenę, aišku šiuo metu galvoju, kad galėjau ir geriau, bet nu yra kaip yra.“

Filmo vertas scenarijus

„Tęsiu istorija toliau. Praėjo ne viena diena, savaitė ir mėnesis, kai vis neprisiruošiu tam žingsniui, nežinau kaip, ką daryti, klausinėjausi draugų, gal kas kokių minčių pames ar pan. Bet vieną dieną, t. y., 2020-02-13, Valentino dienos išvakarėse nusprendėme pasijungti gan tokį romantinį filmą kartu su  aktoriumi Ashton Kutcher. Scena buvo tokia, kad jis atsikėlė ryte ankščiau už savo merginą ir pasipiršo jai vos tik pramerkus akį, lovoje. Na, tai buvo toks kaip ir geros idėjos pametimas man, galvoju viskas, atsikelsiu ryte ir būtent padarysiu kaip jis, nes žiūrint filmą, ji buvo tikrai sužavėta.

REKLAMA
REKLAMA

Na ką, po filmo nupėdinom miegoti. Aš vis vartausi, užmigti neina, minčių tūkstantis (ar tai tikrai taip turi būti, gal jai nepatiks ir t. t.). Na, bet kažkaip užmigau, žiedas aišku po lova, mintis buvo tik atsikėlus pakišti jį jai prieš nosį ir prabudinti. Bet situacija kiek pasikeitė, aš prabundu, o jos jau nėra ir girdžiu kaip duodasi po kambarius. Galvoju na viskas, ne mano diena, ne tas laikas, gal kada kita kartą. Bet! Besivartant lovoje pagalvojau, ką aš čia atidėlioju, jei ne šiandien, tai vadinasi bus niekada.

Pakišau žiedą su dėžute po kaldra, visas aišku, jau drebu, jaudinuosi, džiūsta burna, minčių vėl tūkstantis, stresas, bet sukaupiau visas jėgas ir pakviečiu ją į kambarį ir prašau, kad ateitų į savo pusę ir prigultų prie manęs. Ji apeidinėja lovą, eina į savo pusę, o aš pakeliu kaldrą ir ten dėžutė, o viduje žiedas.

Tą akimirką prisiminsiu ilgai. Ji sustingo, akys padidėjo dvigubai nei natūraliai ir paklausė kas čia? Sakau, ar būsi mano žmona? Aišku pasipylė ašaros, aš visas drebu, bet jau visas tas stresas užmarštyje, ji ištarė TAIP, stipriai pabučiavo, apsikabinom ir nuėjom kartu pusryčiauti. Ji pilna įspūdžių, o aš dar vis drebantis nuo streso.

Tokia ta istorija, paprasta, bet miela!“, –  rašo Dominykas.

Savo meilės istorijomis galite dalintis: https://powerhitradio.tv3.lt/marryme/

Tris romantiškiausias istorijas „Marry Me by Ribas“ apdovanos 2000, 1000 ir 500 eurų vertės čekiais deimantų papuošalams!

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų