Svajonių darbas – pasiekiamas ranka: tapk klausomiausios jaunimo radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėju!

Kiekvieną rytą pradedate su muzika, kuri užveda visai dienai? Jūsų draugai sako, kad kito tokio, kuris gebėtų prakalbinti net ir didžiausius tylenius, nėra? Neįsivaizduojate savo gyvenimo be beprotiškų iššūkių ir malonaus dėmesio? Tuomet klausomiausios šokių muzikos radijas „Power Hit Radio“ turi jums pasiūlymą…

6

„Power Hit Radio“ skelbia tokį konkursą, kokio dar nebuvo – siūlo svajonių darbą ir ieško radijui neabejingų talentų, kuriuos mielai priimtų į savo komandą! Gal būtent tu tapsi „Power naujoku“ mylimiausiame jaunimo radijuje Lietuvoje?..

„Per pastarąjį pusmetį „Power Hit Radio“ šovė į aukštumas – tapo pirmuoju jaunimo pasirinkimu visoje Lietuvoje, pristatė naujose erdvėse kiekvienam pasiekiamą auksinių šokių muzikos hitų radiją „Power Gold“, o studija, iš kurios nuolat vyksta vaizdo transliacijos, buvo atnaujinta pagal pasaulinio lygio standartus. Šiandien, kartu su stipria radijo komanda, norime dar labiau padidinti savo jėgas ir pasiūlyti išskirtinę galimybę tapti ne tik „Power Hit Radio“, bet ir viso pagrindinio pramogų hub’o bei didžiausios žiniasklaidos grupės TV3, apimančios skirtingas platformas, dalimi, ir augti kartu su mumis“, – sakė TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė. 

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Svajonių darbas – pasiekiamas ranka: tapk klausomiausios jaunimo radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėju!

Ar pasirengęs mesti sau iššūkį? Dalyvauti be galo paprasta! Viskas, ką reikia padaryti, tai atkreipti į save dėmesį ir sukurti originalų video prisistatymą, kodėl būtent tu turėtum tapti populiariausio jaunimo radijo Lietuvoje vedėju. Vaizdo įrašai su prisistatymu bus talpinami specialiame polapyje (https://powerhitradio.tv3.lt/naujokas), o savo favoritus rinks ne tik visa „Power Hit Radio“ komanda, bet ir klausytojai. Nepraleiskite progos palaikyti to, kurio balsą mielai girdėtumėte kiekvieną dieną!

Anketą pildyk čiahttps://powerhitradio.tv3.lt/naujokas

Tačiau tik atrinkus kelis kandidatus, prasidės tikrosios varžybos – ar sugebėsi įveikti konkurentus? „Power Hit Radio“ komanda tau paruošė linksmas užduotis ir išbandys tavo, būsimo radijo laidų vedėjo, stiprybę. Ar sugebėsi nugalėti jaudulį ir pasikalbėti su žvaigžde? Ar tau pavyks sukurti populiariausią „TikTok“ video apie gyvenimą radijuje? Galiausiai, ar tiesioginio eterio metu skaityti tekstą, pranešti orus, populiariausias muzikines naujienas ar bendrauti su pašnekovais tau nebus problema? Jei esi tikras, kad tau neįveikiamų užduočių nėra, o tavo noras tapti radijo laidų vedėju yra už viską didesnis, tuomet „Power naujoko“ kėde atiteks būtent tau! 

„Norime, kad nuo šiol kažkuris iš jūsų, ištikimiausių mūsų klausytojų, turėtų galimybę atsidurti tame pačiame stebuklingame radijo pasaulyje, kuriame diena iš dienos sukamės mes. Darbu radijuje nesimėgauti neįmanoma, o kasdien vis labiau stiprėjantis adrenalino antplūdis tiesioginiame eteryje primins, kad esate teisingose rankose! Esame įsitikinę, kad „Power naujoko“ konkurso pro akis nepraleis nė vienas drąsus, šokių muzika nuolat gyvenantis žmogus!“ – dalyvius drąsina „Power Hit Radio“ programų direktorius ir rytinės laidos „Šok į kelnes“ vedėjas Saulius Baniulis.

Pamatyk, kaip atrodo naujoko darbo vieta: 

Kandidatus į „Power Hit Radio“ vedėjus pristatys ir kiekvieną dieną nuo 18 val. apžvelgs duetas, Laura Ignatovičiūtė ir Edgaras Kožuchovskis – ruošk video prisistatymą, lavink balsą ir nusiteik kovingai – radijo laidų vedėjo darbas tau pasiekiamas ranka!

REKLAMA

„Power Hit Radio“ – klausomiausia radijo stotimi jaunų žmonių (16-24 m.) tarpe. Praėjusio pusmečio rezultatai parodė, kad šio amžiaus klausytojai net 20,3 proc. laiko, praleisto beklausant radijo, skyrė būtent „Power Hit Radio“. O per savaitę šios savo pamiltos radijo stoties, gausios ne tik trankiausiais muzikos hitais, bet ir įtraukiančiomis laidomis, klausosi net daugiau nei ketvirtis milijono jaunų žmonių (16-34 m.)!

„Power Hit Radio“ jau 18 metų į eterį leidžia pasaulyje populiariausią ir klausomiausią šokių muzika, supažindina klausytojus su perspektyviausiais ir talentingiausiais lietuviškos šokių muzikos kūrėjais, o nuo šiol transliuoja ir objektyviausias TV3 žinias. „Power Hit Radio“ programoje – daugybė laidų, tarp kurių klausytojų labiausiai mėgstamos: „Šok į kelnes“, „Power hitai“, „Power popietė“ ir kitos.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų