tiktok

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tiktok“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tiktok“.

ES teismas atmetė „TikTok“ skundą dėl bloko skaitmeninių taisyklių

Europos Sąjungos teismas trečiadienį atmetė socialinio tinklo „TikTok“ patronuojančiosios bendrovės „Bytedance“ skundą dėl sprendimo įtraukti ją į įmonių, turinčių laikytis naujų bloko skaitmeninių taisyklių, sąrašą. Svarbus ES teisės aktas, vadinamas Skaitmeninių rinkų aktu (SRA), įsigaliojo kovą. Reguliavimo institucijos tiki, kad jis padės sukurti sąžiningesnę rinką. ES pernai rugsėjį įtraukė „TikTok“ į sąrašą didžiųjų platformų, kurios privalo laikytis SRA.
Prieš 16 val.

10 vaikų auginanti mama rėžė nesikuklindama: „Jie tikrai ne vieno tėvo“

Tiffany Connell yra 10-ies vaikų vieniša motina iš JAV. Ji turi savo valymo verslą ir užsidirba pinigų skelbdama turinį „TikTok“. Moteris pasidalijo, kad iš tiesų jos vaikų tėvas – tikrai ne vienas. Didžiuodamasi mama, kurios „TikTok“ puslapį seka 200 000 sekėjų, o „patinka“ paspaudimų skaičius siekia septynis milijonus, paaiškino, kad turi tris vaikų tėvus. Nors jie finansiškai prisideda prie jos vaikų išlaikymo, tačiau ji taip pat gauna pašalpas, rašoma thesun.co.uk.
2024-07-11

Pavydas griauna poros santykius – Kornelija skundžiasi, kad Arūnas ieško moterų „TikToke“

Arūnas ir Kornelija kaltina vienas kitą neištikimybe. Vyras esą ieško moterų internete, o jo mylimoji neva pernelyg artimai bendrauja su kolegomis. Ar kažkuris iš jų iš tiesų ėjo į kairę, aiškinosi „TV Pagalbos“ gelbėtoja Gerda Žemaitė. Kornelija kreipėsi į laidą, norėdama atsiimti sau priklausančius daiktus. Kurį laiką ji gyveno su Arūnu, tačiau vieną dieną šis supykęs išvijo moterį iš savo namų.
2024-07-08

Mino prabilo apie jausmus: ji graži ir „seksi“, bet ką šneka?

Atlikėjas Mindaugas Mickevičius-Mino per 20 scenoje praleistų metų užsiaugino nemažą ištikimų gerbėjų būrį. Tačiau laidoje „Pasikalbėkim“ vyras netikėtai prisipažino, kad vis daugiau laiko skiria ne koncertams, bet platformai „TikTok“. Anksčiau ne kartą viešai akcentavęs, kad socialiniai tinklai ne jam, dabar Mino galvoja kitaip.
2024-06-20

Mino apie naują veiklą, širdies reikalus ir moterų žinutes: siūlo net pasimylėti

Atlikėjas Mindaugas Mickevičius-Mino per 20 scenoje praleistų metų užsiaugino nemažą ištikimų gerbėjų būrį. Tačiau laidoje „Pasikalbėkim“ vyras netikėtai prisipažins, kad vis daugiau laiko skiria ne tik koncertinei veiklai, bet ir platformai „TikTok“. Anksčiau ne kartą viešai akcentavęs, kad socialiniai tinklai ne jam, dabar Mino galvoja kiek kitaip.
2024-06-16

„TikTok“: sustabdyta kibernetinė ataka, nukreipta prieš didelius vardus, įskaitant CNN

Socialinis tinklas „TikTok“ antradienį pranešė, kad sustabdė kibernetinę ataką, kuri buvo nukreipta prieš plačiai žinomas paskyras, įskaitant CNN. Pasak „TikTok“ atstovo spaudai, nukentėjusių paskyrų skaičius buvo labai mažas, o „TikTok“ sustiprino apsaugą, kad užkirstų kelią įsilaužėlių naudotam metodui. „Ėmėmės priemonių, kad sustabdytume šį išpuolį ir užkirstume tam kelią ateityje, – sakė atstovas, atsakydamas į naujienų agentūros AFP užklausą.
2024-06-05

Sulaikymas Kaune: „Tik Tok“ transliacijoje vyras grasino susprogdinti žmogų, pas jį rastos kelios granatos

Sulaikymo operacija Kaune. Ketvirtadienį „Tik Tok“ live transliacijoje vyras grasino susprogdinti asmenį, pas jį rasta granata. Kaip praneša Policijos departamentas, pranešimo apie įvyko policija sulaukė apie 16 val. 53 min. Kauno apskr. VPK gavo pranešimą, kad ,,Tik Tok“ live transliacijoje vyras (gim. 1997 m.) rodo granatą ir grasina susprogdinti asmenį, kuris pas jį važiuoja. Vyras policijos pareigūnų buvo sulaikytas, o daiktas panašus į sprogmenį rastas Kaune, M. Romerio g., bute.

Mirė vos 29-erių influencerė: šeimai iš skausmo plyšta širdys

Praėjusią savaitę mirė 29-erių metų Evos Evans. Ji buvo gerai žinoma kaip „TikTok“ žvaigždė, taip pat sukūrusi „Amazon Prime“ serialą „Club Rat“. E. Evans sesuo Lila Joy apie jos mirtį pranešė sekmadienį (balandžio 21 d.) per „Instagram“. Evans kūną aptiko draugas jos bute Niujorke. Jis nedelsdamas paskambino pagalbos telefonu 911, o medikai, deja, konstatavo jos mirtį įvykio vietoje. Draugas patvirtino, kad nebuvo jokių neįprastų sužalojimų, taip pat nebuvo jokių kovos požymių.
2024-04-27

„ByteDance“ tvirtina, kad neplanuoja parduoti „TikTok“

„TikTok“ patronuojančioji Kinijos bendrovė „ByteDance“ pareiškė, kad neketina parduoti šios itin populiarios vaizdo įrašų dalijimosi platformos. Toks įmonės komentaras nuskambėjo po to, kai JAV Kongresas priėmė įstatymą, reikalaujantį atskirti „TikTok“ nuo „ByteDance“, antraip jaunimo pamėgta programėlė bus uždrausta Jungtinėse Valstijose, o į technologijų sferą orientuotas naujienų portalas „The Information“ paskelbė, kad „ByteDance“ vertina potencialius scenarijus parduoti „TikTok“ be visų ge...
2024-04-26

„TikTok“ dėl ES pradėto tyrimo laikinai sustabdė ginčijamą apdovanojimų programą

Kinams priklausanti dalijimosi vaizdo įrašais platforma „TikTok“ trečiadienį paskelbė savo noru stabdanti savo naujosios programėlės „TikTok Lite“ apdovanojimų programą, dėl kurios Europos Komisija yra pradėjusi teisminį tyrimą. Komisija pirmadienį paskelbė, kad platformai „TikTok“ gali būti nurodyta laikinai išjungti apdovanojimų funkciją, nebent bendrovė per 48 valandas sugebėtų įrodyti, kad ji nekelia rizikos padaryti rimtą žalą.
2024-04-24
REKLAMA
REKLAMA

JAV Kongresas priėmė „TikTok“ uždraudimą numatantį įstatymo projektą

 JAV Senatas antradienį pritarė įstatymo projektui, kuriuo itin populiarus socialinis tinklas „TikTok“ būtų priverstas atsiskirti nuo savo patronuojančiosios bendrovės „ByteDance“ Kinijoje arba būtų uždrausta Jungtinėse Valstijose, kur turi apie 170 mln. naudotojų. Priemonė buvo dalis 95 mlrd. dolerių (89,1 mlrd. eurų) užsienio pagalbos paketo, apimančio karinę paramą Ukrainai, Izraeliui ir Taivanui.
2024-04-24

Europos Komisija pradėjo antrąjį oficialų „TikTok“ tyrimą

Europos Komisija pradėjo antrąjį oficialų internetinės platformos „TikTok“ tyrimą dėl Skaitmeninių paslaugų akto (DSA) reikalavimų įtariamo pažeidimo.
2024-04-23

ES Komisija dėl naujos programėlės paskelbė platformai „TikTok“ 24 valandų ultimatumą

Europos Komisija pirmadienį nurodė platformai „TikTok“, jei nenori kiekvieną dieną mokėti baudų, per 24 valandas pateikti galimos rizikos sveikatai, susijusios su naująja programėle „TikTok Lite“, įvertinimą. Šis teisiškai įpareigojantis nurodymas yra susijęs su programėlės apdovanojimų sistema, kuri leidžia vartotojams žiūrėti vaizdo įrašus ir rinkti taškus, kuriuos jie gali iškeisti į vertingus prizus – pavyzdžiui, prekybos sistemos „Amazon“ kuponus, nurodo Komisijos atstovai.
2024-04-22

JAV Atstovų rūmai priėmė įstatymo projektą dėl „TikTok“

JAV Atstovų rūmai šeštadienį priėmė įstatymo projektą, kuris priverstų „TikTok“ atsisieti patronuojančios Kinijos bendrovės „ByteDance“, kitaip ši platforma bus uždrausta visose Jungtinėse Valstijose, kur ji turi apie 170 mln. vartotojų. JAV pareigūnai išreiškė susirūpinimą dėl augančio „TikTok“ populiarumo tarp jaunų žmonių, teigdami, kad ji yra pavaldi Pekinui ir yra kanalas skleisti propagandą – tokius teiginius bendrovė neigia.
2024-04-20

Po siūlymų įvesti draudimą Kirgizijoje nustojo veikti „TikTok“

Kirgizija, regis, užblokavo „TikTok“ – prieš tai šios Vidurio Azijos šalies saugumo tarnybos buvo paraginusios apriboti prieigą prie šio socialinio tinklo siekiant „apsaugoti vaikus“. Kai šioje šalyje esantys naujienų agentūros AFP žurnalistai ketvirtadienį pabandė prisijungti prie „TikTok“, jie išvydo užrašą: „Nepavyko įkelti, bandykite dar kartą.
2024-04-18

Mirė kontraversiškai vertinama „TikTok“ žvaigždė Kyle Marisa Roth: netektį gaubia paslaptis

Mirė kontraversiškai vertinama „TikTok“ žvaigždė Kyle Marisa Roth. Moteriai buvo 36-eri. Kyle sesuo Lindsay šią žinią pirmadienį paskelbė „Instagram“, teigdama, kad turinio kūrėja mirė praėjusią savaitę. „Dar nežinome, kas nutiko, – rašė Lindsay. – Žinau, kad ji palietė daugybę žmonių savo humoru, protu, grožiu, aktyvumu, atletiškumu ir dar daugiau – ji turėjo tiek daug dovanų.
2024-04-18

Moteris paklausė, kiek jai metų: išgirdusi internautų atsakymus apsipylė ašaromis

Viena australė neseniai paprašė žmonių atspėti jos amžių ir apstulbo, kai dauguma spėjo, jog jai 50-60 metų. Pasak jos, visi taip įprato matyti filtrais, fotošopu ar kosmetinėmis procedūromis koreguotus veidus, kad prarado ryšį su realybe. Sprendė iš įvairių bruožų Emily iš Sidnėjaus ką tik sukako 36 metai. Ji buvo stipriai sukrėsta, kokių komentarų iš jaunų ir vyresnių žiūrovų sulaukė jos vaizdo įrašas socialiniame tinkle „TikTok“, – rašo dailymail.co.uk.
2024-04-16

Perspėja gyventojus: JAV užsimojo uždrausti „TikTok“ – ar tokį pat žingsnį žengs Europa ir Lietuva?

JAV Atstovų rūmai priėmė įstatymo projektą, pagal kurį „TikTok'as“ turėtų atsiskirti nuo savo savininkės – Kinijos įmonės, jei nenori būti uždrausta Jungtinės Valstijose. Dabar dėl „TikTok'o“ ateities turės balsuoti JAV Senatas. Amerikoje šia programėle naudojasi 170 mln. žmonių. Šis socialinis tinklas kelia nerimą JAV politikams, dėl to, kad gali būti Pekino komunistų partijos įrankiu.

Rygos centre chuliganas išniekino Ukrainos vėliavą ir visa tai išdidžiai nufilmavo

Socialiniame tinkle „TikTok“ išplito vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip vyras uždengtu veidu viduryje baltos dienos Latvijos sostinės Rygios centre išniekina Ukrainos vėliavą.  Dėl šio incidento teisėsauga pradėjo tyrimą. Nusikaltimas įvykdytas balandžio 5 d., penktadienį.
129 2024-04-09

Tiesioginės transliacijos metu pas vyrą apsilankė policija: „Prisišnekėjau“

Gyvos transliacijos socialiniame tinkle metu pilietis pagrasino susidorosiantis su jam neįtikusiais komentatoriais. Komentatoriai į grasinimus pažiūrėjo rimtai ir pranešė policijai.  Susitikimą užfiksavo laidos „Farai“ operatorius. „Reikės sulaikyti, išimti telefonus, visą įrangą ir pristatyti į Kauną“, – pareigūnas paaiškino, ką darys sulaikymo metu. Nustatę „socialinių tinklų žvaigždės“ gyvenamąją vietą, policininkai užsuko į svečius.

Ką prisidirbo ir kuo neįtinka „TikTok“: populiariai programėlei gresia apribojimas

Pastaraisiais metais Jungtinių Valstijų, Europos ir Kanados įstatymų leidėjai, remdamiesi grėsmėmis saugumui, suintensyvino pastangas apriboti prieigą prie „TikTok“ – populiarios trumpo formato vaizdo įrašų programėlės, priklausančios Kinijos bendrovei „ByteDance“, skelbia „The New York Times“. Baltieji rūmai 2023 m. vasario mėnesį federalinėms agentūroms nurodė, kad jos turi per 30 dienų ištrinti šią programėlę iš vyriausybinių įrenginių, o įvairūs miestai uždraudė vyriausybės darbuotojams ją ...
2024-03-22

Skandalas Olandijoje – Maybachas sukėlė tarnybas ant kojų: sudegė jo BMW, lietuvis sulaikytas

Lietuvos socialinių tinklų žvaigždė Maybachas skelbia, kad atsidūrė skandalo centre Nyderlanduose. Sudegė jo BMW X5 automobilis, o jis pats buvo sulaikytas. Kaip skelbia vietinė žiniasklaida, buvo panaudota nemenka jėga, nes jis priešinosi pareigūnams. Jis pats papasakojo, kad jo automobilis užsidegė, Nyderlandų policija jį sulaikė.

JAV Senatas atsisako pagreitinta tvarka priimti įstatymo projektą dėl „TikTok“

JAV Atstovų Rūmuose nesunkiai priimtas teisės akto projektas, kuris priverstų „TikTok“ savininkę kinų įmonę parduoti šią platformą, antraip ji gali būti uždrausta Jungtinėse Valstijose, Senate bus svarstomas atsargiai, pareiškė įstatymų leidėjai. Po to, kai šis įstatymo projektas buvo priimtas Atstovų Rūmuose ir susilaukė JAV prezidento Joe Bideno palaikymo, suskambo pavojaus varpai, kad „TikTok“ programėlė, kuria Jungtinėse Valstijose naudojasi 170 mln.
2024-03-15

Italija skyrė „TikTok“ 10 mln. eurų baudą už nepilnamečių apsaugos neužtikrinimą

Italijos konkurencijos ir rinkos institucija (AGCM) ketvirtadienį platformai „TikTok“ skyrė 10 mln. eurų baudą, nurodydama, kad itin populiari vaizdo įrašų programėlė nepakankamai apsaugojo nepilnamečius. „Bendrovė neįdiegė tinkamų platformoje skelbiamo turinio, ypač to, kuris gali kelti grėsmę nepilnamečių ir pažeidžiamų asmenų saugumui, stebėsenos mechanizmų“, – teigiama AGCM išplatintame pareiškime.
2024-03-15

Italijoje platformai „TikTok“ skirta 10 mln. eurų bauda už tai, kad neužtikrino nepilnamečių saugumo

Italijos konkurencijos agentūra ketvirtadienį skyrė platformai „TikTok“ 10 mln. eurų baudą, sakydama, kad populiarioji vaizdo įrašų programėlė nesugebėjo tinkamai užtikrinti nepilnamečių saugumo. „Bendrovė nesugebėjo įdiegti tinkamų mechanizmų stebėti platformoje talpinamą medžiagą, ypač tą, kuri gali kelti grėsmę nepilnamečių ir pažeidžiamų asmenų saugumui“, – pranešime spaudai nurodė priežiūros agentūra AGCM.
2024-03-14

Kinija teigia, kad JAV įvykęs balsavimas dėl „TikTok“ yra pagrįstas „bandito logika“

Kinija ketvirtadienį pareiškė, kad JAV Atstovų Rūmų sprendimas priimti įstatymo projektą, numatantį priversti „TikTok“ nutraukti ryšius su savo patronuojančiąja Kinijos įmone, antraip ši platforma gali būti uždrausta Jungtinėse Valstijose, yra pagrįstas „bandito logika“. Ši trumpų vaizdo įrašų dalijimosi programėlė yra susilaukusi didžiulio populiarumo visame pasaulyje, tačiau tai, kad ji priklauso Kinijos technologijų milžinei „ByteDance“ ir galimai yra paklusni Pekino valdančiajai Komunistų p...
2024-03-14

ES pradeda oficialų „TikTok“ tyrimą dėl vaikų apsaugos

Europos Sąjunga pirmadienį paskelbė apie oficialius veiksmus platformos „TikTok“ atžvilgiu, siekdama ištirti įtariamus nepilnamečių apsaugos internete taisyklių pažeidimus pagal svarbų skaitmeninio turinio reguliavimo įstatymą. „Šiandien pradedame #TikTok tyrimą dėl įtariamo skaidrumo ir nepilnamečių apsaugos įsipareigojimų pažeidimo“, – sakė už vidaus rinką atsakingas eurokomisaras Thierry Bretonas.
2024-02-19

Prezidento rinkimus gali laimėti dėl neeilinės reklaminės kampanijos: į pagalbą pasitelkia „TikTok“

Šiemet visame pasaulyje vyks daugiau nei keturiasdešimt įvairiausių rinkimų. Bet šiuo metu visų akys krypta į Indoneziją. 4-os pagal gyventojų skaičių pasaulio valstybės piliečiai renka naująjį šalies prezidentą, o favoritas Prabowo Subianto gali laimėti dėl labai netikėtos priežasties. Jis ne tik politikas, bet ir – „TikTok“ žvaigždė. Daugiau apie tai – laidoje „Top 3“. Subianto yra gerai žinomas Indonezijos politikas.
Aktualijos 2024-02-18

Ši mergina turi ilgiausias kojas pasaulyje: pamatykite patys

Remiantis 2021 m. Gineso rekordų knyga, Maci Currin, 21-erių metų mergina iš JAV, yra pripažinta kaip aukščiausia ir ilgiausias kojas pasaulyje turinti moteris.. Maci yra daugiau nei 208 centimetrų ūgio, o jos šlaunys yra maždaug pusantro metro ilgio, ji sveria apie 72 kg. Maci Currin gimė 2003 m. Ostine, Teksase, JAV. Jos tėvo vardas yra Cameron Currin, o Trish Currin yra jos mama. Visi jos šeimos nariai taip pat aukšti, bet nė vienas neprilygo jai. Jacob Currin yra Maci brolis.
2024-02-18

Mergina per 10 dienų permiegojo su 22 vyrais: to visai nesigėdija

Suaugusiųjų filmų žvaigždė Taila Maddison iš Australijos internete susilaukė daug sekėjų, kurie nuolat seka jos, kaip pikantiško turinio kūrėjos, gyvenimą. Po neseniai įvykusio išsiskyrimo Taila nusprendė išvykti į Europą. Vėliau vaizdo įraše ji atskleidė, kad per 10 dienų trukmės atostogas permiegojo su 22 vyrais ir to visai nesigėdija, nes tai padėjo pamiršti buvusįjį.
2024-02-16

Joe Bidenas prieš prezidento rinkimus prisijungė prie „TikTok“

Šalies lyderis pasirodė „TikTok“ nepaisant to, kad pastaraisiais metais JAV vyriausybė aršiai kritikavo šią vaizdo įrašų dalijimosi platformą, ypač respublikonai, bet taip pat ir J. Bideno administracija. „TikTok“ priklauso Kinijos bendrovei „ByteDance“. Daugybė JAV politikų kaltino ją naudojant „TikTok“ kaip Pekino propagandos priemonę, tačiau bendrovė tai įnirtingai neigia.
2024-02-12

ES teismas atmetė „TikTok“ siekį sustabdyti griežtų ribojimų taikymą

Europos Sąjungos (ES) teismas penktadienį atmetė socialinio tinklo „TikTok“ siekį sustabdyti naujų griežtų bloko taisyklių, pagal kurias jis buvo pripažintas turinčiu kontroliuojančią padėtį rinkoje, taikymą, laukiant galutinio nuosprendžio dėl šios vaizdo įrašų dalijimosi platformos atitinkamam įstatymui mesto teisinio iššūkio. Kitą mėnesį įsigaliosiantis svarbus ES Skaitmeninių rinkų aktas (SRA) priverstų didžiąsias technologijų bendroves imtis permainų, galinčių sukurti sąžiningesnę rinką.
2024-02-09

„TikTok“ duoda ES į teismą dėl su turinio įstatymu susijusio mokesčio

„TikTok“ ketvirtadienį pareiškė, kad ginčija Europos Sąjungos (ES) mokestį, skirtą vykdyti turinio moderavimo įstatymą. Apie tai pranešta praėjus dienai po to, kai apie panašų žingsnį paskelbė „Facebook“ savininkė „Meta“. Ši vaizdo įrašų dalijimosi platforma yra įtraukta į „labai didelių“ internetinių platformų, kurios turi laikytis naujajame bloko Skaitmeninių paslaugų akte (SPA) numatytų griežtesnių taisyklių, sąrašą.
2024-02-08

8 kartus teista „TikTok“ „žvaigždė“ Kėdainių rajone šokdina specialiąsias tarnybas: grasina ne tik susidorojimu

Pastarosiomis dienomis įprastai ramiame tolimajame Kėdainių rajono Pernaravos seniūnijos Paaluonio kaime – vėl neramu. Čia jau kelias dienas iš eilės skuba visos specialiosios tarnybos. Ir viskas dėl to, kad 39-erių metų vietos gyventojas socialiniuose tinkluose krečia tokius „pokštus“, kad jo video žiūrintys žmonės apie tai praneša policijai. Tiesioginiuose vaizdo įrašuose ir keikia, ir grasina nusižudyti 8 kartus teistas paaluoniškis yra puikiai žinomas ir policijos pareigūnams, ir medikams.

Garsaus influencerio gyvybė užgeso vos 32-ejų: šeimos skausmui ribų nėra

Socialinio tinklo „TikTok“ žvaigždė Jaredas Zolmanas tragiškai žuvo būdamas vos 32 metų. Vyras buvo žinomas dėl savo puslapio „TexasCop“, kurį seka daugiau nei 88 000 sekėjų bei dirbo San Jacinto apygardos šerifo tarnyboje Teksase. Teksaso policininku žinomos interneto žvaigždės Jaredo Zolmano mirtį trečiadienį patvirtino San Džeinto apygardos šerifo biuro Teksase (JAV) pareigūnai.
2024-02-03

Žaibiškai „TikTok“ išpopuliarėjusi Evelina išdavė sėkmės paslaptį: štai kas įdomu lietuviams

Vilnietė Evelina Trukšinienė – stereotipus laužanti advokatė. Ji pirmoji pradėjo kurti šviečiamojo pobūdžio vaizdo įrašus apie įvairius darbo teisės klausimus „TikTok“. Šiuo metu Evelina turi daugiau nei 33 tūkstančius sekėjų „TikTok“ ir dalijasi, kokiais darbo teisės klausimais sekėjai į ją kreipiasi dažniausiai. Advokatė rašė, kad apie darbo teisę pasakoja taip, kad supranta net maži vaikai.
2024-02-03

Moteris nufilmavo įrašą savo laidotuvėms: šeima negalėjo patikėti, ko prašo

93 metų močiutė dalijasi juokingu vaizdo įrašu, kurį ji nori, kad paleistų per jos laidotuves, ir prašo gedinčiųjų „nustoti verkti“ bei išvaryti jos buvusįjį vyrą iš laidotuvių. Lillian Droniak, gyvenanti Šeltone, Konektikuto valstijoje, savo itin nuoširdžiais įrašais „TikTok“ tinkle sulaukė daugiau nei 10,1 mln. sekėjų. Dabar ji išdėstė keletą sąlygų, kurių nori, kad jos šeima laikytųsi po jos mirties.
2024-01-21

Socialinių tinklų žvaigždės namuose – sprogimas: nufilmuotas išskirtinis susitikimas iš karto po įvykio

Pareigūnai gavo iškvietimą, kad „Tik Tok“ tiesioginių transliacijų žvaigždės Kristinos Tiškuvienės namuose – sprogimas. Į įvykio vietą skubėjo pareigūnai ir laidos „Farai“ operatorius. Pareigūnai jau ne kartą vyko pas žymią moterį į namus. Vieną atvejį jau buvo užfiksavęs laidos „Farai“ operatorius.  Situacija kartojosi – tiesioginės transliacijos per „Tik Tok“ metu kažkas į butą įmetė sprogmenį.
2024-01-20

Tiesioginių trancliacijų žvaigždės Kristinos kaimynai pavargo kovoti – užpuolė gerbėjus: „Kiek galima kentėti?“

Gaunami net keli pranešimai iš „Tik Tok“ platformoje tiesioginę transliaciją žiūrėjusių žmonių, kad socialinių tinklų žvaigždė Kristina Tiškuvienė šiuo metu transliuoja konfliktą, kuris vyksta prie laiptinės tarp jos sekėjų, kaimynų ir jos pačios. Susitikimą su žymia moterimi užfiksavo laidos „Farai“ operatorius. Pareigūnai teigė, kad tai – jau ne pirmas iškvietimas pas socialinių tinklų žvaigždę. Anot į įvykio vietą vykstančio pareigūno, tai – jau 7 kartas.
585 2024-01-18

Paaiškėjo, kodėl Kate Middleton plaukai nejuda net pučiant vėjui

Profesionali kirpėja papasakojo, kaip Kate Middleton, praėjusiais metais nusikirpusi kirpčiukus, sugeba puikiai išlaikyti klusnius plaukus net pučiant vėjui. Visiems yra tekę kirpykloje kirptis kirpčiukus, tačiau ne paslaptis, kad vėjyje jie neatrodo geriausiai. Tobulai prigludę princesės kirpčiukai Velso princesei, kuri nuo 2023 m. rugsėjo pradėjo demonstruoti savo veidą įrėminančius kirpčiukus, pavyko išlaikyti nepriekaištingą šukuoseną.
2024-01-14

Šiukštu duše nenaudokite 1 daikto: kiti tai daro nežinodami

Dušai yra daugelio žmonių kasdienės rutinos dalis, o jų nauda – padidėjusi energija ir atsipalaidavimas nuo raumenų skausmo. Tačiau, pasak gydytojos natūropatės Janine Bowring, yra vienas dalykas, kuriuo visada turėtumėte baigti savo dušą. Šis vienas dalykas, kuris prausimosi pabaigoje gali padėti numesti svorio ir sumažinti nerimą.
2024-01-01

Štai kaip ir kiek galima užsidirbti „TikTok“ programėlėje: per mėnesį – vidutiniškai virš 9 tūkst. eurų?

Apie „TikTok“ programėlę yra girdėjęs kone kiekvienas. Vis tik ne visi žino, kam vartotojai joje kasdien išleidžia daugiau 10 mln. eurų ir kas lemia iš to uždirbančių turinio kūrėjų pajamas. Nuomonės formuotojai, kitaip – influenceriai per šią programėlę gali užsidirbti įvairiais būdais: už sutartą atlygį reklamuoti prekes, už pirkimus gauti komisinius, o tam tikrus kriterijus atitinkantys vartotojai gali užsidirbti ir iš vaizdo įrašų peržiūrų.
2023-12-22

Kuo skubiau išmeskite šiuos produktus: jie pilve virsta grynu cukrumi

Po to, kai gydytojas perspėjo, kad penki maisto produktai, kuriuos kažkada laikėme sveikais, iš tikrųjų nėra sveiki, „bent jau atsparumo insulinui požiūriu“, socialiniame tinkle pasirodė vaizdo įrašas, kuriame gydytojas „TikTok“ atskleidė sąrašą maisto produktų, kurių turėtume vengti, nes jie gali padidinti cukraus kiekį kraujyje.  Daugiau nei 1,2 mln.
2023-12-02

Rusija melagienomis nusitaikė į „TikTok“ vartotojus: įraše – suklastotas Zelenskio pareiškimas

Socialiniuose tinkluose išplito suklastotas vaizdo įrašas, kuriame esą Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis „skelbia apie karo padėties atšaukimą 10 šalies regionų“. „Šiuo vaizdo įrašu, kuris neva yra ICTV reportažo fragmentas, dalijamasi „TikTok“. Vaizdo įrašą patalpino paskyra su ICTV logotipu avatare, kad atrodytų įtikinamiau, tačiau iš tiesų tai nėra kanalo puslapis, o pats vaizdo įrašas yra klastotė“, – nurodoma Ukrainos Strateginės komunikacijos ir informacinio saugumo centro, ...
60 2023-11-27

Morgo darbuotoja atskleidė, kas lieka po kremavimo: kiti apie tai net nepagalvoja

Laidotuvių darbuotoja Jordana iš Arizonos valstijos, Tuskano miesto, dirba morge. „TikTok“ platformoje ji dalijasi savo vaizdo įrašais, kuriuos pavadino „Morgo TikTok“. Vaizdo klipuose ji pasidalijo savo industrijos paslaptimis, įskaitant tuo, kas vyksta po kremavimo. Jordana savo vaizdo įrašuose atskleidė ne vieną paslaptį, kurią ne kiekvienam pavyktų sužinoti.
2023-11-19

Lietuvos vaikai tarsi pakvaišo: masiškai perka šiuos gėrimus po 7 eurus už pusę litro – ir visai ne dėl skonio

Lietuvoje jau kurį laiką vyrauja gan keista, daugelio tėvų nesuprantama mada tarp vaikų – tai specifinio prekės ženklo gėrimai, kuriems jie išleidžia paskutines santaupas ar net prašo dovanų gimtadieniams. Visa tai dar neatrodytų taip prastai, jei 0,5 l šio gėrimo nekainuotų beveik 7 eurų. Nuo jų pirkimo vaikams turėtų atgrasyti ir tai, kad dalis šių gėrimų turi kofeino, t. y. yra energiniai, todėl neparduodami nepilnamečiams.
449 2023-11-15

Suimtas egzekuciją per „Tik tok“ transliavęs Rokiškio rajono gyventojas

Vyro egzekuciją per „Tik tok“ transliavęs Rokiškio rajono gyventojas yra suimtas trims mėnesiams, mirus aukai, jam pateikti įtarimai dėl nužudymo, sako policija.

Arūnas ir Kornelija kaltina vienas kitą neištikimybe: visą laiką „TikTok'e“ į moteris žiūri

Arūnas ir Kornelija kaltina vienas kitą neištikimybe. Vyras esą ieško moterų internete, o jo mylimoji neva pernelyg artimai bendrauja su kolegomis. Ar kažkuris iš jų iš tiesų ėjo į kairę, aiškinosi „TV Pagalbos“ gelbėtoja Gerda Žemaitė. Kornelija kreipėsi į laidą, norėdama atsiimti sau priklausančius daiktus. Kurį laiką ji gyveno su Arūnu, tačiau vieną dieną šis supykęs išvijo moterį iš savo namų.
2023-11-09

ES pradėjo „TikTok“ ir „YouTube“ tyrimą dėl vaikų apsaugos

Europos Sąjunga ketvirtadienį paskelbė apie „TikTok“ ir „YouTube“ tyrimą, kuriame ketina išsiaiškinti, kokių veiksmų imasi šie socialiniai tinklai siekdami užtikrinti nepilnamečių saugumą savo platformose. Europos Komisija pranešė, kad „TikTok“ ir „YouTube“ išsiuntė oficialius prašymus pateikti informaciją. Tai pirmas žingsnis vykdant procedūras, pradėtas pagal naująjį ES skaitmeninio turinio įstatymą.
2023-11-09

ES nurodė „TikTok“ dėti visas pastangas kovojant su dezinformacija

Eurokomisaras Thierry Bretonas pirmadienį socialinio tinklo „TikTok“ generaliniam direktoriui liepė dėti visas pastangas kovojant su dezinformacija, tačiau įvertino ir vaizdo įrašų dalijimosi platformos jau atliktus pokyčius. Kinams priklausanti programėlė, kurią renkasi jaunesni interneto vartotojai, yra viena iš 19 platformų, kurioms pagal didelės reikšmės ES teisės aktą taikomos griežtesnės kovos su neteisėtu ir žalingu turiniu internete taisyklės.
2023-11-06
Į viršų