Šeštadienio horoskopas: įspėja vieną ženklą, kad kils neaiškių įtarimų ir ragina nenumoti ranka

Šeštadienio horoskopas 12 zodiako ženklų. Vienam ženklui ramybės neduos kilę neaiškūs įtarimai, nepasitikėjimas. Raginama nenumoti į tai ranka.

Avinas

Seksis tvarkant įsisenėjusį reikalą, sprendžiant neatidėliotinas problemas: pavyks pagreitinti įvykių eigą. Per trumpą laiką galite rasti išeitį, kurios anksčiau nematėte, išspręsite painią problemą.

Tauras

Jums pavyks įkvėpti aplinkinius, o ypač artimuosius, žygdarbiams, bus svarbu tik tinkamą idėją pateikti. Tuo metu patys nepersistenkite: verta taupyti jėgas.

Dvyniai

Dvilypis metas, nors lydės sėkmė, pripažinimas ir seksis tvarkyti svarbius reikalus, tačiau trukdys nerimas, nepasitenkinimas ar kilę neaiškūs įtarimai, nepasitikėjimas. Nenumokite į tai ranka: galbūt jaučiate, ką nuo savęs slepiate.

Vėžys

Verta imtis kuo aktyvesnės veiklos. Galite būti priverti daug nervintis, karščiuotis, net pyktis, tačiau tai reikia daryti protingai, kad neprarastumėte orumo ir kitiems ūpo nesugadintumėte.

Liūtas

Viskas vyks ne taip, kaip jums norisi, o taip, kaip reikia, kaip siekia jūsų partneriai, kolegos. Protingiausia išeitis – patiems prisiderinti prie žmonų bei aplinkybių. Būtina tolerancija.

Mergelė

Ne viskas taip blogai, kaip esate linkę manyti. Stenkitės viską įvertinti ramiai bei blaiviai, nepraraskite savitvardos, ir jums pavyks kalnus nuversti. Tai tas laikas, kai pasiteisina apgalvota rizika, todėl būkite drąsūs ir ryžtingi.

Svarstyklės

Palanki diena: jūsų įtaka augs, atsivers naujos puikios galimybės. Verta susitikti su įtakingais asmenimis, galinčiais suteikti jums pagalbą dėl veiklos plėtros, neatstumkite ir norinčių padėti jums patiems.

Skorpionas

Nesibaiminkite sunkumų: laimėta pergalė bus ilgalaikė, atneš pripažinimą, populiarumą. Galima gera naujiena dėl jūsų darbų.

Šaulys

Būsite energingi bei sumanūs, tad galite nemažai laimėti. Tai sėkminga diena: laimingas atsitiktinumas padės rasti tinkamiausią sprendimą.

REKLAMA

Ožiaragis

Būkite atidūs bet kokiai jus pasiekiančiai informacijai: ieškokite slaptos prasmės, dalykų, kurių nematote, tai duos naudos, pritrauks sėkmę. Venkite reikšti savo nuomonę, daugiau klausykitės kitų, per daug neišlaidaukite.

Vandenis

Būsite energingi, sėkmė lydės, kad ir kuo užsiimsite. Tai geras laikas aktyviai tvarkyti reikalus, radikaliems sprendimams priimti.

Žuvys

Sėkmingas metas, kai pavyksta įgyvendinti seną sumanymą. Geras laikas aktyvių fizinių treniruočių pradžiai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų