naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Produktyvi ir darbinga diena. Nors atrodys, kad laikas stovi vietoje, o darbų nemažėja, visgi spėsite daug nuveikti. 

Produktyvi ir darbinga diena. Nors atrodys, kad laikas stovi vietoje, o darbų nemažėja, visgi spėsite daug nuveikti. 

REKLAMA

Avinas

Šios dienos naujienos, susitikimai bus naudingi, padės išvengti galimų nemalonumų, tad būkite atidūs draugo įspėjimams, patarimams. Nors diena žada naudą ir sėkmę sprendžiant finansines problemas, būkite taupesni ir atsargesni tvarkydami piniginius, turto reikalus.

Tauras

Reikalai pajudės sparčiau. Atidžiai sekite naujienas. Kad pasiektumėte savo tikslą, jums reikės ne tik smarkiau suktis, bet ir prisiminti pažintis. Tai gerosios pagalbos metas: eikite, prašykite.

Dvyniai

Jums verta stabtelėti, mažinti darbo tempą. Dažniau nusileiskite aplinkinių valiai, tuomet tikrai sulauksite pagalbos. Gali pasirodyti, kad viskas pernelyg lėtai vyksta, pernelyg ilgai sprendžiasi, tačiau jėga skubinti įvykių nederėtų.

Vėžys

Sėkmės padaugės, tad susitelkite ir negaiškite laiko veltui. Jūs rasite greitų ir efektyvių būdų susikaupusioms problemoms įveikti. Diena šauni, reikalui esant rizikuokite – pasiseks.

REKLAMA

Liūtas

Darbai puls, ir jūs sėkmingai įveiksite šios dienos užduotis. Tai puikus laikas ieškoti naujo darbo, geresnių galimybių užsidirbti. Tinka susitikti su darbdaviu. Palankūs kontaktai internetu su užsieniečiais.

REKLAMA

Mergelė

Nepraleiskite geros progos pasikalbėti su svarbiais žmonėmis: jie bus nusiteikę draugiškai, sutiks paremti. Galite sužinoti ir kompromituojančių dalykų apie savo partnerius, tačiau kol nepatikrinsite, netikėkite.

Svarstyklės

Nieko rimto nesiimkite. Tiesa, ryte savaime gali išsispręsti painus klausimas. Būkite atidesni išgirstiems dalykams, net užuominoms: suprasite tai, kas nuo jūsų buvo slepiama, jums neparodoma.

Skorpionas

Puikus metas, atsiveria naujos galimybės. Tiesa, lūžis bręsta nepriklausomai nuo jūsų norų. Tik nepanikuokite. Viskas, kas šiandien įvyks, tik į gera.

REKLAMA

Šaulys

Naudinga susitikti su svarbiais žmonėmis darbo klausimu: kai kas gali pasikeisti į gera. Geras laikas pakovoti už profesines ambicijas, naujas galimybes veikloje.

Ožiaragis

Imkitės sudėtingų darbų, kuriems reikia drąsos, įkvėpimo bei gerų ryšių. Tarkitės su kolegomis, draugais dėl darbo problemų, rasite išeitį.

Vandenis

Poilsio metas, t.y. darbas ne vilkas, į mišką nepabėgs... Verta kuo greičiau pabaigti neatidėliotinus darbus ir dingti iš aplinkinių akiračio, laiką skirti tiktai sau. Geras metas tvarkyti konfidencialius reikalus.

Žuvys

Galite pakeisti jums nepalankią įvykių eigą, jei sugebėsite veikti staigiai, be svarstymų. Tiesa, labiau remkitės savimi: nereikia rizikuoti, pasikliauti svetimais, mažiau tikėkite gražiais žodžiais bei pažadais.

Šaltinis: vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų