naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sužinokite, kas jūsų laukia šią savaitę, perskaitę prognozes savo Zodiako ženklui.

Sužinokite, kas jūsų laukia šią savaitę, perskaitę prognozes savo Zodiako ženklui.

REKLAMA

AVINAS. Nenusimato puikių įvykių, tačiau nekils ir jokių problemų, jei tik patys neprasimanysite sau bėdos, siekdami nepasiekiamo ar besistengdami galva pramušti sieną. Marsas skatins nereikalingą bendravimą ir betikslę sumaištį, todėl pasistenkite iš anksto susiplanuoti reikalus ir griežtai laikytis numatytos darbotvarkės. Meilės problemų priežastimi gali tapti jūsų lengvabūdiškumas. Žvaigždės pataria stiprinti draugiškus santykius.

JAUTIS. Palankiai nusiteikęs Neptūnas padės atlikti savitvarką sieloje, nukreipti minčių tėkmę teisinga ir naudinga vaga. Nebūsite linkę persidirbti, galite netgi laikinai užmiršti apie pareigas namuose, tačiau daug ką apgalvosite, permąstysite. Priimtas teisingas sprendimas lems palankius gyvenimo pokyčius. Santykiai su artimaisiais pagerės, jei dažniau domėsitės jų dvasiniais išgyvenimais, interesais ir pomėgiais.

DVYNIAI. Merkurijaus padedami, būsite harmoningi ir sutarsite su savimi bei aplinkiniu pasauliu. Galite surasti papildomą įdomų ir gerai apmokamą darbą. Siekiantiems karjeros aukštumų nestigs dalykinio bendravimo ir progų užmegzti naudingus ryšius. Jei svajojate apie didelę meilę, galite sutikti savo svajonių princą, o mėgstantys paflirtuoti galės pasimėgauti meilės intriga. Verslo žmonėms žvaigždės žada daug naujų užsakovų ir klientų.

REKLAMA

VĖŽYS. Svarbus ir reikšmingas laikas darbo reikalams – formuosis svarbūs pasiūlymai, todėl būkite pasiruošę į juos reaguoti. Dėl harmoningo Saturno pastangas vainikuos rezultatai. Daugumai nusimato naujos galimybės, kuriomis naudodamiesi įgysite finansinę nepriklausomybę. Asmeniniame gyvenime viskas bus puiku, jei esate pasiruošę prisiimti atsakomybę už mylimą žmogų ir pakylėti santykius į aukštesnį lygį. Žvaigždės sako, kad dabar sentimentams ne metas.

REKLAMA

LIŪTAS. Saturnas neleis tinginiauti ir atsipalaiduoti, užtat duos galimybę sėkmingai įgyvendinti savo idėjas. Laukia malonūs pokyčiai darbe: galimas naudingas darbo pasiūlymas stambioje firmoje arba kvietimas užimti prestižinį postą. Bet kuriuo atveju išlošite, jei pasistengsite išlaikyti savo profesinį įvaizdį ir atrodyti kiek galima solidžiau, profesionaliau. Kam karjera nerūpi, žvaigždės pataria įvesti tvarką reikaluose ir santykiuose.

MERGELĖ. Pavyks sutvarkyti net pačius sudėtingiausius ir labiausiai komplikuotus reikalus, o atsakingumas ir pastangos darbe atkreips vadovybės dėmesį. Harmoningas Saturnas darys įtaką situacijos stabilizavimui daugelyje sričių ir privers daug rimčiau pažvelgti į gyvenimą, tačiau neužmirškite būti linksmi ir gyvybingi. Žvaigždės pataria dažniau juoktis ir šypsotis, nes šypsena – ne tik sveikatos ir geros savijautos garantas, bet ir priešingos lyties traukos magnetas.

REKLAMA

SVARSTYKLĖS. Saturnas palankiai veiks jūsų ateities perspektyvas, padės sutvirtinti gyvenimo gerovės pamatą. Palankus metas turimoms finansinėms problemoms įveikti, na, o jei jų neturite, galite ilsėtis arba pasišvęsti asmeniniams reikalams. Šeimoje ir santykiuose su mylimuoju būkite nuolaidesni ir nereaguokite į kritiką, net jei ji pasirodytų neteisinga. Žvaigždės pataria įrodinėti savo principus ne žodžiais, o darbais – tada naudos bus daugiau, o konfliktų – mažiau.

REKLAMA
REKLAMA

SKORPIONAS. Jūsų sėkmė bus susijusi labiau su vidiniu, o ne su išoriniu gyvenimu. Teks atsirinkti, su kuo bendraujate. Harmoningas Plutonas teiks jėgų kovoti su sunkumais. Viskas bus puiku, jei susilaikysite nuo skubių ir neapgalvotų sprendimų: neteisinga elgesio taktika ir subjektyvus žmonių bei įvykių vertinimas privestų prie reikšmingų netekčių ir iškovotų pozicijų praradimo. Žvaigždės pataria būti sąmoningiems ir ypač atsargiems.

ŠAULYS. Visi pasiekimai ir jūsų laukiančios nesėkmės – dėsningas praeities poelgių rezultatas. Merkurijus jums palankus, tad galėsite lengvai įsisavinti naujus profesinius įgūdžius ir įgyti naudingų žinių, kitaip sakant, pasikelti kvalifikaciją. Išsiskirsite kontaktiškumu, tad greitai megsite naujas pažintis. Žvaigždės sako, kad ne visos jos bus ilgalaikės ir tvirtos, tačiau bent jau bendravimo trūkumo nejausite.

REKLAMA

OŽIARAGIS. Urano veikiamas jūsų gyvenimas gali tapti neprognozuojamas ir neramus. Daugumos poelgių motyvas bus padidinta savimeilė. Švytėsite iš džiaugsmo, jei kas nors jus pagirs už gerą darbą ar pastebės nuostabią išvaizdą. Nors tai nėra blogai, žvaigždės pataria saugotis, kad piktavaliai bendradarbiai nepradėtų jumis manipuliuoti, meistriškai žaisdami jūsų užaštrintu tuščiagarbiškumu. Bus geriau, jei meilės srityje vengsite intrigų.

VANDENIS. Kuo toliau, tuo geriau. Nors kai kam gali atrodyti, jog trypčiojate vietoje, jūs patys aiškiai suvoksite, jog reikalai nuolat gerėja ir tikslo link judate mažais, bet užtikrintais žingsneliais. Uranas gali paskatinti pasitikrinti jėgas ir imtis pakankamai rizikingo projekto. Sėkmės atveju sustiprėtų jūsų pasitikėjimas savimi, priešingu – rizika bent jau praskaidrintų jūsų kasdienybę. Žvaigždės pataria vengti kategoriškumo bei atšiaurumo santykiuose.

ŽUVYS. Merkurijus padės įveikti kliūčių ruožą, bet tam jums reikia tiksliai matyti finišą. Išlošite, jei mažiau svajosite apie nepasiekiamus dalykus ir mėgausitės maloniomis akimirkomis, esančiomis čia ir dabar. Santykiai su mylimu žmogumi išliks tame pačiame lygyje. Jei jūsų meilės ryšys nutrūktų būtent dabar, tai reikštų tik viena: reanimuoti nebeverta. Žvaigždės pataria nepraleisti progos padėkoti Likimui už jo dovanas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų