• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nors, kaip žinoma, Kate Middleton šiuo metu serga vėžiu, tačiau princesės darbai nesustoja. Moteris šiuo metu prisideda prie itin svarbaus projekto ir juo įkvepia visus prisidedančius prie jo. 

Nors, kaip žinoma, Kate Middleton šiuo metu serga vėžiu, tačiau princesės darbai nesustoja. Moteris šiuo metu prisideda prie itin svarbaus projekto ir juo įkvepia visus prisidedančius prie jo. 

REKLAMA

Jos karališkojo fondo Verslo darbo grupė ankstyvosios vaikystės labui pristatė svarbią naują ataskaitą, kurioje teigiama, kad investicijos į ankstyvosios vaikystės projektą šalies ekonomikai kasmet galėtų atnešti daugiau kaip 45,5 mlrd. svarų sterlingų.

Sveikatos ir švietimo departamentų vyresnieji ministrai jau buvo supažindinti su projekto išvadomis, nors rūmų pareigūnai stengiasi pabrėžti, kad tai nėra politinė kampanija.

Kensingtono rūmų atstovas spaudai taip pat pabrėžė, kad ši žinia neturėtų būti vertinama kaip 42 metų Kate grįžimas į darbą po didelės pilvo operacijos ir atskleista, kad jai buvo atlikta „profilaktinė chemoterapija“ nuo vėžio.

REKLAMA
REKLAMA

Šiais metais ji apskritai nedalyvavo viešuose renginiuose. Tačiau jie patvirtino, kad, nepaisant ligos, ji visus ataskaitos aspektus rengė iš namų, rašoma dailymail.com.

REKLAMA

Projektai nenutrūksta

Jos atstovas spaudai sakė: „Princo ir princesės projektai „visada vyksta“. Šis projektas yra didžiulis princesės prioritetas, todėl ji buvo išsamiai informuojama apie visą darbo grupės darbo eigą ir susipažino su ataskaita.“

Aukšto rango karališkasis padėjėjas pridūrė: „Velso princesė buvo verslo darbo grupės varomoji jėga. Nuo pat darbo grupės įkūrimo pradžios ji buvo nuolat informuojama, todėl perskaitė ataskaitą ir buvo su ja supažindinta.

REKLAMA
REKLAMA

Tai aiškus jos įsipareigojimas, kurį ji prisiėmė per visą savo gyvenimą valstybės tarnyboje, kad į tai bus sutelktas dėmesys. Tai tęsis ir jai grįžus į darbą. Tačiau mes tikrai aiškiai pasakėme, kad dabar jai reikia erdvės ir privatumo atsigauti. Ji grįš į darbą, kai gydytojai jai uždegs žalią šviesą.

Labai džiaugiasi projektu

Ankstyvosios vaikystės centro vykdomasis direktorius Christianas Guy pridūrė: „Tai dar vienas svarbus momentas Jos Didenybės ankstyvosios vaikystės projekto darbui.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Žinau, kad, informavus princesę apie tai, ji yra nepaprastai dėkinga darbo grupės nariams, kurie per pastaruosius metus padarė tokią fantastišką pažangą šiame darbe.

Ji aistringai įsitikinusi, kad tai, ką pavyks padaryti, turės lemiamą poveikį dabartinei kartai ir daugeliui ateinančių kartų.

Žinau, kad ji norėtų paskatinti visas įmones, nesvarbu, kokio dydžio ar paskirties, prisijungti prie mūsų šioje kelionėje, ir tikisi, kad artimiausiais mėnesiais pavyks pamatyti projekto pagreitį.“

REKLAMA

Princesei artimas šaltinis sakė: „Ji labai tuo džiaugiasi. Veikla jai labai svarbi, todėl aštuonių svarbiausių Didžiosios Britanijos verslo įmonių dalyvavimas, kad jos pateiktų savo kolegoms verslo lyderiams argumentus, ją labai jaudina. Tai prioritetas, kurį ji turi įgyvendinti.“

Išskirtinis užsibrėžimas

Ataskaita parengta atlikus šešis mėnesius trukusį tyrimą, kurio metu buvo siekiama išsiaiškinti, kaip įmonės galėtų teikti pirmenybę vaikams svarbiausiu jų gyvenimo etapu nuo gimimo iki penkerių metų.

REKLAMA

Darbo grupės nariai – „Aviva“, „The Co-operative Group“, „Deloitte“, „Iceland Foods“, IKEA, „The LEGO Group“, „NatWest“ ir „Unilever UK“ – nustatė pagrindines galimybes įmonėms padėti savo darbuotojams, nesvarbu, ar tai būtų maža kavinė Vulverhamptone, ar didelė tarptautinė korporacija.

Joje teigiama, kad tinkamai investavus į šią sritį, ekonomika galėtų gauti daugiau kaip 45,5 mlrd. svarų sterlingų, įskaitant 12,2 mlrd. svarų sterlingų, gautų padedant gerinti žmonių socialinius ir emocinius įgūdžius ankstyvaisiais metais, 16,1 mlrd. svarų sterlingų, sutaupytų valstybės lėšų, skirtų ištaisyti nepalankią vaikystės patirtį turintiems asmenims, ir 17,2 mlrd. svarų sterlingų, gautų remiant dirbančius tėvus, visų pirma užtikrinant prieinamesnę vaikų priežiūrą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ataskaitų autoriai taip pat nurodo, kad „kultūros, kurioje pirmenybė teikiama ankstyvajai vaikystei, kūrimas“ įmonėse, vietos bendruomenėse ir visuomenėje apskritai yra labai svarbus siekiant užkirsti kelią daugeliui socialinių, sveikatos ir psichikos problemų vėlesniame gyvenime.

Tai apima didesnę praktinę paramą tėvams ir globėjams, išteklius ir lankstumą darbe, taip pat geresnes galimybes gauti kokybišką, įperkamą ir patikimą ankstyvojo ugdymo ir priežiūros paslaugas.

REKLAMA

Ji taip pat paskelbė „svarbų raginimą“ savo kolegoms verslo lyderiams visoje šalyje palaikyti juos ir princesę.

Tokios įmonės kaip „The Co-op“ jau įsipareigojo per ateinančius penkerius metus surinkti 5 mln. svarų sterlingų ir sukurti daugiau kaip 600 pameistrystės vietų, o „NatWet“ išplečia savo skolinimo tikslą vaikų priežiūros sektoriui iki 100 mln. svarų sterlingų.

Subūrė Velso princesė

Bendrame pareiškime aštuoni įžanginės darbo grupės nariai sakė:

„Praėjusiais metais Velso princesė mus subūrė. Ji paprašė mūsų radikaliai apmąstyti savo požiūrį į ankstyvąją vaikystę ir puikią galimybę pakeisti vaikų gyvenimą...

REKLAMA

Jei tai padarysime teisingai, rezultatai verslui, ekonomikai ir visuomenei bus akivaizdūs visiems.“

J. Guy pridūrė: „Rytoj kai kurios svarbiausios Didžiosios Britanijos verslo įmonės suvienys jėgas ir savo kolegoms verslo lyderiams visoje šalyje paskelbs‚ svarbų ankstyvosios vaikystės raginimą...

Ragindamos savo kolegas palaikyti juos, Ankstyvosios vaikystės centrą ir princesę, kad padėtų pakeisti tai, kaip mūsų šalis remia gyvybiškai svarbius ankstyvuosius metus.

Pateikdami svarbią ataskaitą ir paskelbdami pirmąją dalį savo parengtų iniciatyvų, darbo grupės nariai siekia įrodyti, kad ir kitos verslo įmonės turi veikti kartu su jais – šalies labui dabar ir ateityje, taip pat ir tam, kad Britanija gautų didžiulę 45 mlrd. svarų sterlingų ekonominę naudą.“

puiki moteris Velso princesė K.Middelton kaip ir jos anyta, sėkmės jos gražiai šeimai.
Labai miela moteris
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų