Meistro elgesys vilnietę išmušė iš vėžių: „Ar jie taip daro ir savo namuose?“

„Praeitą savaitę namuose sugedo šildymo katilas ir teko išsikviesti santechniką. Kaip tik prieš jam atvažiuojant tą dieną, buvau išsivaliusi visus namus ir likau labai nemaloniai nustebinta santechniko elgesiu“, – sako naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi vilnietė Auksė.

Nuo seno bijau kiekvieno meistro atvažiavimo į mano namus. Man nepatinka svetimi žmonės namuose, o ką jau ir kalbėti, kad kai jie būna namuose, tenka vaikščioti lyg ant adatų.

Praeitą savaitę išsikviečiau santechniką sutvarkyti šildymo katilą. Mūsų katilas name stovi rūsyje, bet iki jo reikia praeiti visą koridorių ir svetainę.

Ar jie taip daro ir savo namuose?

Pabrėšiu, kad prieš atvažiuojant meistrui buvau išsivaliusi visą savo namą. O turintys nuosavus namus žmonės supras, kiek laiko tai užtrunka padaryti.

Ir ką jūs galvojate, paskambina meistras į duris, aš maloniai jas atidarau, pasitinku santechniką su plačia šypsena... ir staiga ta šypsena dingsta nuo mano veido, pamačius, kaip jis net nenusimovęs tų molėtų, ką tik pro pliaupiantį lietų praeitų batų, žingsniuoja per mano spindinčią, išvalytą svetainę.

Atrodė, kad sprogsiu iš pykčio. Nejaugi meistrai vis dar eina pas žmones į namus su tais purvinais batais? Na, kiek gi galima taip elgtis? Ar jie taip daro ir savo namuose? Manau, kad atėjo metas tai pasakyti garsiai – mieli meistrai, kai einate pas savo klientus į namus, būkite geri, nusiaukite batus ar bent jau užsidėkite specialius maišelius...

Autorius: skaitytoja Auksė

 


Rašyti komentarą...
T
Tina
2021-09-27 17:46:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nemandagu būti svečiuose po kojinėm ...
Atsakyti
0

D
Darius
2021-09-29 13:32:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveiki, klausimas ar kasnors panasius darbus patys esa dare, ar tik komentuoti galit. Svetimom rankom ir mesla kopti galima ir gi nieko tokio.
Atsakyti
0

D
Dane
2021-10-05 21:28:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikejo sustabdyt .nematai nieko baisaus jei pasakysit pastaba.o jusu sildymo katilas stovi sterilioj aplinkoj irgi ? Meistrui su kojinem ga nelabai irgi malonu.gal remontuojant suslaps kojos?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų