Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Žiemišką gruodžio 11-osios penktadienio vakarą praėjo „Išsipildymo akcijos 2020“ paramos koncertas. Suskaičiavus su „Pyragų dienos“ surinktomis lėšomis, jo metu buvo surinkta daugiau nei 350 tūkst. eurų aukų sunkiai sergantiems vaikams. Tiksli galutinė surinktų aukų suma paaiškės rytoj. 

Žiemišką gruodžio 11-osios penktadienio vakarą praėjo „Išsipildymo akcijos 2020“ paramos koncertas. Suskaičiavus su „Pyragų dienos“ surinktomis lėšomis, jo metu buvo surinkta daugiau nei 350 tūkst. eurų aukų sunkiai sergantiems vaikams. Tiksli galutinė surinktų aukų suma paaiškės rytoj. 

REKLAMA

Išsipildymo akcija 2020“ paramos koncertą pradėjo žinomas laidų vedėjas Gian Luca Demarco. Šį kartą projekte „X faktorius. Žvaigždės“ dalyvavęs vyras uždainavo kartus su savo dukrele Magda, kuri buvo įsitaisiusi ant „Išsipildymo akcijos“ simboliu tapusio medinio arkliuko.

REKLAMA

Renginio vedėjai Renata Šakalytė-Jakovleva ir Marijonas Mikutavičius jau renginio pradžioje jautriai kreipėsi į žiūrovus.

„Viltis... Šiais keistais, apokaliptiniais metais Viltis yra vienintelis likęs dalykas, kuo dar kiekvienas gali būti turtingas. Tiesa, kažkas laukia, kol baigsis saviizoliacija, kažkas tikisi, kad vėl galės atidaryti restoraną, kažkas laukia, kada galės grįžti į sporto salę, kažkas – į darbą, kažkas gyvena viltimi, kad sienos anksčiau ar vėliau atsidarys ir bus galima keliauti. Viltis dabar yra visų mūsų motina. Ji mus vienija“, – jautriai kalbėjo R. Šakalytė.

Jai pritarė ir renginio vedėjas M. Mikutavičius, kuris pridūrė, kad kiekvienas iš mūsų net ir sėdėdamas namuose gali nesustoti daryti gerus darbus:

„Net sėdėdami namuose ir bijodami išeiti, mes vis vien galime būti naudingi. Galime padėti Jokūbėliui vaikščioti, Gvidui girdėti, Karenui nebesislėpti, Tautvydukui kvėpuoti, Danieliui užaugti, Arijui pavalgyti, o Vakarei ir Pauliui šiek tiek lengviau gyventi. Ir ši didžioji šių mažųjų herojų viltis yra ranka pasiekiama“, – patikino M. Mikutavičius.

REKLAMA
REKLAMA

Jokūbo istorija

Dažnai sakoma, kad tėvai dėl savo vaikų padarytų viską. Milda ir Rimvydas Melkūnai – puikus šių žodžių įrodymas. Jie jau nuo pirmų savo sūnaus Jokūbo gyvenimo akimirkų kovoja už tai, kad dešinio šlaunikaulio neturintis berniukas ateityje galėtų vaikščioti, važinėti dviračiu, sportuoti.

Visą Jokūbo istoriją galite skaityti čia.

Paramos koncerto metu laidos vedėjas M. Mikutavičius pastebėjo, kad Jokūbo vardo reikšmė ganėtinai simboliška:

„Vardas Jokūbas yra hebrajų kilmės, nežinau, ar jūs Rimvydai ir Milda, žinote, aišku žinote, bet hebrajų kalba Jokūbas reiškia „laikantis kulną“, jis gimė laikydamas savo brolio kulną. Šiandien visa Lietuva laiko Jokūbo kulną ir meldžiasi už Jokūbo sveikatą“, – jautriai kalbėjo renginio vedėjas.

Nuotaikingą pasirodymą renginio metu dovanojo ir seserys „Baltos varnos“.

Gvido istorija

14-mečiui Gvidui likimas nepagailėjo išbandymų ir sunkumų. Berniukas gimė su neišsivysčiusiomis ausytėmis, o medikai jo mamai Kristinai iškart pasakė, kad sūnus niekada negirdės. Šiandien Gvidas tokias medikų prognozes yra paneigęs, tačiau iki visiškos laimės jam dar trūksta specialios įrangos, leidžiančios girdėti kiekvieną pasaulio garsą.

REKLAMA
REKLAMA

Visą Gvido istoriją galite skaityti čia. 

Gvidas „Išsipildymo akcijos“ dėka taip pat jau buvo susitikęs ir su krepšininku Martynu Pociumi, kuris pasidalijo savo patirtimi, kai nelaimingo įvykio metu neteko rankos piršto. 

„Išsipildymo akcijos“ studijoje apsilankė ir choro „Ąžuoliukas“ vadovas, chormeisteris, dirigentas, maestro Vytautas Miškinis. O čia jis su choru apsilankė tikrai ypatinga proga.

Pasirodo, Vytauto Kernagio sūnus visai atsitiktinai tarp amžinatilsį tėčio rankraščių rado niekad negirdėtą, niekur negrotą ir nedainuotą Maestro Vytauto Kernagio dainą. Ją „Ąžuoliuko“ choras atliko ir „Išsipildymo akcijos“ paramos koncerte.

Tautvydo istorija

Bartuševičių šeima jaukiai įsikūrę gyvena Kėdainių rajone. Ikimokyklinio ugdymo mokytoja dirbanti Lina čia augina savo tris vaikus: dešimties ir ketverių metukų dukreles bei patį mažiausią šeimos pagranduką – vienerių metų Tautvydą.

Būtent Tautvydui šiandien yra reikalinga aplinkinių pagalba. Mat šis mažasis herojus jau įrodė savo tėvams ir medikams, kaip stipriai nori gyventi.

REKLAMA
REKLAMA

Tautvydo kova už gyvenimą prasidėjo vos tik gimus. Mažylis į šį pasaulį pasibeldė anksčiau laiko ir gimė vos 24 savaičių gestacinio amžiaus, sverdamas 702 gramus.

Visą Tautvydo istoriją galite skaityti čia. 

Koncerto metu savo dainą „Balta naktis“ žiūrovams dovanojo ir atlikėjas Merūnas Vitulskis. O tuo metu atlikėjo mažieji sūnūs Ajus ir Herkus Vitulskiai linksmai kalbėjosi su kitais dviem renginio vedėjais – Mindaugu Stasiuliu ir Justinu Jankevičiumi.

„Ajus domisi branduoline energetika ir nuskendusi Titaniku, o Herkui rūpi Kalėdų senio reikalai“, – šmaikščiai juokavo M. Stasiulis.

Tuo metu patys M. Vitulskio vaikai patikino, kad reikia padėti visiems sergantiems vaikams.

Renginio metu pasirodymą dovanojo ir Kauno Big Band‘as.

„Išsipildymo akcijos“ studijoje apsilankė ir TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė kartu su savo dukrele Agota.

Moteris atviravo, kad pirmaisiais „Išsipildymo akcijos“ metais galbūt buvo šiek tiek nedrąsu prašyti žmonių prisidėti prie gerų darbų, tačiau labai greitai paaiškėjo, kokios plačios ir gėrio pilnos yra lietuvių širdys.

REKLAMA
REKLAMA

„Šiandien man prasideda Kalėdos, kiekvieną kartą būdama čia gaunu tokią dozę emocijų, kad atrodo – visos pasaulio problemos yra išsprendžiamos“, – šyptelėjo TV3 generalinė direktorė.

L. Blaževičiūtė kreipėsi į visus žiūrovus ir dar kartą paragino visus saugiai likti namuose.

„Likite namuose, nes TV3 komanda tikrai pasistengė ir parengė jums puikią programą. Pasirūpinome, kad jums būtų tikrai nenuobodu“, – sakė ji.

Pasirodymą paramos koncerto metu atliko ir Nijolė Pareigytė kartu su savo dukrele. Kartu jos sudainavo dainą, pavadinimu „Aš meile tikiu.

Vakarės istorija

12 metų Vakarė iš Biržų yra įkalinta savo pačios kūne. Žingeidžios ir nuolat besišypsančios mergaitės gyvenimas aukštyn kojomis apsivertė po atliktos sudėtingos stuburo operacijos. Nuo tos dienos Vakarė nebegali judėti savarankiškai ir mergaitę visą laiką slaugo mama, tačiau mergaitė tiki, kad vieną dieną sugebės mankštintis pati, todėl medikai ja praminė „viltimi“.

REKLAMA
REKLAMA

Visą Vakarės istoriją galite skaityti čia. 

Savo pasirodymą žiūrovams dovanojo ir aktorė Larisa Kalpokaitė, kuri atliko baltarusių liaudies lopšinę.

SEB Baltijos šalių tarnybos mažmeninės bankininkystės vadovė, valdybos narė Sonata Gutauskaitė-Bubnelienė džiaugėsi galėdama prisidėti prie šios akcijos bei matydama, kad kasmet prie to prisijungia vis daugiau žmonių.

„Jeigu mes lygintume akciją su žmogumi, tai tas žmogus būtų pasiekęs pilnametystę. Labai smagu, kad kartu su TV3 išauginome šią akciją kaip kūdikį. Džiugu matyti, kad tokios akcijos gali mus suvienyti vienam bendram tikslui“, – sakė S. Gutauskaitė-Bubnelienė.

Pasirodymą „Išsipildymo akcijos“ paramos koncerte atliko ir Antikvariniai Kašpirovskio dantys.

Danieliaus istorija

Danielius – drąsus ir dėmesio centre būti norintis berniukas. Per 5-erius savo gyvenimo metus Vilniuje gyvenantis berniukas turėjo daug iššūkių – o vienas iš jų vos nesibaigė mirtimi, tačiau šiandien jis džiaugiasi kiekviena diena ir gyvena kaip ir kiti bendraamžiai.

REKLAMA
REKLAMA

„Išsipildymo akcija 2020“ herojumi tapęs Danielius tampa viltimi daugybei ligoniukų, nes berniukui reikalinga medicininė įranga pagerintų ne tik jo, bet ir kitų vaikų gyvenimus.

Visą Danieliaus istoriją galite skaityti čia. 

„Išsipildymo akcijoje“ dainą atliko ir Jeronimas Milius kartu su Karina Krysko. Taip pat pasirodymus dovanojo ir atlikėja Giedrė su daina „Užgis iki vestuvių“ bei „X faktorius. Žvaigždės“ nugalėtoja Milita Daikerytė atlikdama dainą „Tarp tavęs ir manęs“.

Kareno istorija

Devynmetis vilnietis Karenas – puikiai pažįstamas portalo tv3.lt skaitytojams. Tūkstančius žmonių sujaudino siaubinga nelaimė, kai viešnagės pas senelius metu, tuomet dar aštuonmetį berniuką iki sąmonės netekimo sukandžiojo jų kieme buvęs šuo. Vaikui prireikė 6 valandas trukusios sunkios operacijos, o nelaimės padarinius jis jaučia iki šiol. 

Visą Kareno istoriją galite skaityti čia. 

Arijaus istorija

Arijus serga reta genetine liga. Berniukas negali valgyti. Jeigu bet kuris iš vaikų svajoja apie skanų ledinuką, Arijus, ketverių metų berniukas, tiesiog negali nuryti kąsnio. Paramos koncerto metu berniuko mama plačiau papasakojo savo sūnaus istoriją. 

REKLAMA
REKLAMA

Saulius Prūsaitis paramos koncerte atliko dainą „Draugams“, o Dainotas Varnas sudainavo savo kūrinį „Kalėdų paslaptis“.

„Išsipildymo akcijos“ studijoje apsilankė ir vienas ištikimiausių akcijos svečių – kunigas Ričardas Doveika, kuris tikino, kad būtent mes kuriame stebuklą.

„Bėgant metams, tęsiasi tas raudonas siūlas, toji tiesa, kuri mus lydi visus aštuoniolika metų. Tas siūlas yra žodis – tikrumas, nes visą tai labai tikra.

Tikras gyvenimas, tikros istorijos, tikros jų nelaimės, bėdos, išgyvenimai ir tikra pagalba. Manau, kad per aštuoniolika metų iš to meilės glėbio daug šeimų grįžo gyventi, vaikai – džiaugtis vaikyste. Daugelis šeimų patikėjo, kad galime tiesti pagarbos ir meilė tiltus“, – jautriai kalbėjo kunigas.

Pauliaus istorija

„Pauliukas – nevalgo, nes skauda, Pauliukas – negali dėtis kuprinės nes skauda, Pauliukas negali žaisti su vaikais, nes paskui skauda. Jis jau gimė žaizdotomis kojomis. Pauliukas yra taip vadinamas Drugelio vaikas. Kodėl toks pavadinimas? Nes kaip drugelio sparnai lengvai dryksta, lygiai taip Pauliuko oda, veriasi ir negyja“, – sakė „Išsipildymo akcijos“ paramos koncerto vedėja R. Šakalytė-Jakovleva.

REKLAMA
REKLAMA

Paramos koncerto metu jo istoriją papasakojo berniuko mama.

Laidos vedėjai M. Stasiulis ir J. Jankevičius neslėpė džiaugsmo – akcijos metu, pridėjus „Pyragų dienos“ surinktas aukas, buvo surinkta daugiau nei 350 tūkst. eurų. Kaip patikino vedėjai, visa tiksli suma paaiškės rytoj ryte.

Kiekvienas galime turėti viltį 

Šių metų „Išsipildymo akcijos 2020” kertiniu akmeniu tapo žodis – Viltis. Viltis, kuria galime dalintis. Ir šiuo tikrai visiems sunkiu metu mes kiekvienas galime būti naudingi. Tam nereikia išeiti iš namų.

Kiekvienas galime padėti šių metų „Išsipildymo akcijos 2020“ herojams: Jokūbui vaikščioti, Gvidui girdėti, Karenui nebesislėpti, Tautvydui kvėpuoti, Danieliui užaugti, o Vakarei – gyventi lengviau.

Didžioji šių mažų herojų viltis yra pasiekiama ranka, todėl ištieskime tą ranką drauge, tegul „Išsipildymo akcijos“ Karuselės arkliukas nebesisupa vietoje, tegul jis pakyla.

Nes, kol yra Viltis, tol verta kažką daryti.

Apie „Išsipildymo akciją“

„Išsipildymo akcija“ sėkmingai gyvuoja nuo 2003 metų. Per visus šiuos metus geros valios žmonės paaukojo beveik 10 mln. Eurų. Už suaukotas lėšas ligoninėms ir vaikams buvo nupirkta medicininė įranga, vaistai, atliktos operacijos, suteiktos reabilitacijos, pagerinta buitis. Iš viso akcijos metu buvo padėta daugiau nei 180-iai itin sunkių ligonių, kai kurie iš jų, tiesiogine to žodžio prasme, buvo prikelti gyvenimui.

REKLAMA
REKLAMA

Akcijos metu surenkamos lėšos skiriamos ne tik pavieniams vaikams gydyti, bet ir ligoninėms reikalingai medicininei įrangai įsigyti, kuri naudojama daugelio vaikų sveikatos problemas spręsti.

Prisidėti prie „Išsipildymo akcijos“ galima telefonu:

1891 – 3 eur;

1892 – 5 eur;

1893 –  10 eur.

Informacija bankiniams pavedimams atlikti:

AB SEB banko akcijos sąskaita: LT89 7044 0600 0385 2791; Kodas 70440; Labdaros fondas „Vienybė“; Įmonės kodas 192000131.

AB „Swedbank“ akcijos sąskaita: LT06 7300 0101 1936 4074; Kodas 73000; Labdaros fondas „Vienybė“; Įmonės kodas 192000131.

AB Luminor Bank akcijos sąskaita: LT75 4010 0424 0261 9386; Kodas 40100; Labdaros fondas „Vienybė“; Įmonės kodas 192000131.

AB „Citadele“ banko akcijos sąskaita: LT19 7290 0000 0170 0188; Kodas 72900; Labdaros fondas „Vienybė“.

Aukojimas taip pat galimas per elektroninio aukojimo sistemą Aukok.lt 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų