išsipildymo akcija

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „išsipildymo akcija“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „išsipildymo akcija“.

Iglės Bernotaitytės gyvenimą pakeitė 1 knyga: dabar siunčia žinią kitiems

Advento laikotarpis praskriejo nenumaldomu greičiu ir jau rytoj prasideda didžiosios šių metų šventės. Atlikėja Iglė Bernotaitytė naujienų portalui tv3.t papasakojo, kad šiais metais šventinis laikotarpis jai buvo įtemptas, įvairūs koncertai, pasiruošimas miuziklui „Tristanas ir Izolda“, tačiau Kalėdų dvasia vis vien gyvena jos širdyje. „Praėjusiais metais Kalėdų eglutę puošiau labai anksti, nes laisvo laiko turėjau daugiau, o šiais metais neturiu laiko, kad galėčiau daug galvoti apie šventes.
2023-12-23

Supratę, kuo serga klaipėdiečių sūnus, šoką patyrė net medikai: įspėja visus

Klaipėdos rajone įsikūrusių Erikos ir Aivaro didžiausias noras – kad jų trimetis sūnus Domantas pradėtų vaikščioti. Berniukui diagnozuota centronuklearinė miopatija RYR1 geno patologija, lemianti nugaros ir kojų raumenų silpnumą, tačiau šeima nenuleidžia rankų ir tiki, kad atkaklaus darbo su specialistais pagalba noras virs realybe. Prie to, kad tikslo siekti būtų lengviau, galime prisidėti kiekvienas – Domantas tapo šių metų „Išsipildymo akcijos“ herojumi.
2023-12-04

Be ausyčių gimęs Gvidas užaugęs to nesitikėjo: žmonių gerumas neišmatuojamas

TV3 televizijos organizuojamas paramos projektas „Išsipildymo akcija“ kasmet ištiesia pagalbos ranką tiems, kuriems jos reikia labiausiai – itin sunkiomis ar retomis ligomis sergantiems vaikams.    2020-ais metais daugelio širdis suvirpino paauglio Gvido istorija – berniukas gimė su klausos sutrikimu, be ausyčių. Tačiau jau 2021-ais metais berniukas negalėjo būti laimingesnis – sakė, kad yra visiškai sveikas ir į gyvenimą kabinasi iš visų jėgų.
2023-12-04

21-osios „Išsipildymo akcijos“ metu lietuviai pademonstravo vienybę: sergantiems vaikams paaukojo įspūdingą sumą

Penktadienio vakarą įvyko 21-asis paramos projekto „Išsipildymo akcija“ šventinis koncertas. Jo metu visi TV3 žiūrovai kartu su šių metų mažaisiais herojais buvo pakviesti į stebuklingus, vilties ir gerumo kupinus namus, kuriuose pildosi svajonės. O kad sergančių vaikų troškimai apie lengvesnį rytojų išties galės tapti realybe, įrodė jų išgyvenimams neabejingi Lietuvos žmonės. Vien šventinio koncerto metu paaukota daugiau nei 231 tūkst.
2023-12-02

TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė kviečia skleisti gerumą: „Kartu mes galime labai daug“

Jau 21-ąjį kartą „Išsipildymo akcija“ suvienija visus kilniam tikslui – padėti tiems, kuriems to reikia labiausiai. Kasmet žmonių gerumo dėka mažųjų ligoniukų kasdienybėje atsiranda daugiau šviesos. Šią šviesą toliau skleisti kviečia ir TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė. Jau 21 kartą „Išsipildymo akcija, kartu su neabejingų žmonių pagalba, sukuria stebuklą ir sergančių vaikų bei jų šeimų širdyse įžiebia vis didesnę viltį.
2023-12-01

Katažina Zvonkuvienė uždainavo su ypatingu žmogumi: „Visada yra vilties“

Jau 21 kartą „Išsipildymo akcija“ kviečia nelikti abejingais ir ištiesti pagalbos ranką mažiesiems ligoniukams. Šiandien gerumo akcijos paramos koncerte šilumą žiūrovams dovanojo dainininkė Katažina Zvonkuvienė, į sceną lipusi su ypatingu žmogumi – savo dukra Kornelija. Judviejų atlikta daina „Mums skirta tik tiek“ gimė dar prieš kelerius metus, gimus vaikams, bėgant laikui susigulėjo, išlaukė ir kiek pakeista vėl suskambo.
2023-12-01

Gitanas ir Diana Nausėdos siunčia žinią lietuviams: „Visi kartu kurkime Lietuvą kaip namus“

Jau 21 metus skaičiuojanti „Išsipildymo akcija“ 2023 kviečia visus susiburti gražiam tikslui – aukoti tiems, kuriems pagalbos reikia labiausiai. Mažiesiems „Išsipildymo akcijos“ herojams palaikymą ir šilčiausius linkėjimus siunčia pats Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda su pirmąja šalies ponia Diana Nausėdiene.
550 2023-12-01

Renata Šakalytė-Jakovleva suspindo elegancija: sunku atitraukti akis

Prasidėjo jau 21 metus skaičiuojanti „Išsipildymo akcija“. Šių metų šventinę programą veda ir su televizijos ekranų žiūrovais bendrauja puikiai žinomi TV3 veidai – Marijus Mikutavičius, Inga Jankauskaitė, Renata Šakalytė-Jakovleva ir Mindaugas Stasiulis. Neseniai su žiūrovais būtent jie ir pasisveikino. Viena iš renginio vedėjų – Renata Šakalytė-Jakovleva suspindo stulbinančia elegancija. „Per 21 gyvavimo metus „Išsipildymo akcija“ įrodė, kad mes, lietuviai, niekuomet neliekame abejingi.
295 2023-12-01

Merūnas kreipiasi į visus lietuvius: prašo vos 1 dalyko

Jau 21-ąjį kartą „Išsipildymo akcija“ kviečia padėti tiems, kuriems to labiausiai reikia – mažiesiems ligoniukams. Šiemet paramos koncerto metu visi kviečiami į stebuklingus namus, kuriuose vaikai auga laimingi ir, svarbiausia, sveiki. Šilumą ir gerumą sėjo ir scenoje pasirodęs Merūnas Vitulskis, sudainavęs dainą iš savo naujausio albumo. Sudalyvauti „Išsipildymo akcijos“ paramos koncerte Merūnui jau tapo tradicija – be to jis neįsivaizduoja nė vienų metų gruodžio.
2023-12-01

„Išsipildymo akcijos“ 2023 paramos koncerte suaukota įspūdinga suma

Žodis „namai“ – labai paprastas, tačiau jame sutelpa be galo daug. Namuose kiekvienas randame saugumą, ramybę bei svarbiausią gyvenimo ramstį – šeimą. Čia mes tikrai jaučiamės savimi ir tarsi pasislėpę nuo visų įmanomų negandų. O kartais būtent namuose įvyksta ir didžiausi stebuklai… Būtent į tokius svajonių, vilties ir gerumo namus šiandien vakare visus TV3 žiūrovus pakvietė šventinis 21-osios „Išsipildymo akcijos“ paramos koncertas.
2023-12-01
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų