REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ilgą laiką pas grožio specialistes lankytis nebuvo galima, tačiau net ir atsidarius grožio salonams, nereikėtų skubėti: jei norite džiaugtis gražiais nagais, meistrą rinkitės atsakingai.

Ilgą laiką pas grožio specialistes lankytis nebuvo galima, tačiau net ir atsidarius grožio salonams, nereikėtų skubėti: jei norite džiaugtis gražiais nagais, meistrą rinkitės atsakingai.

REKLAMA

Nagų priežiūros specialistės Ona Rynkevičienė ir Živilė Mažeikaitė atskleidė, kokias klaidas dažniausiai daro klientės bei meistrės ir kaip karantino sąlygomis merginos bandė gelbėti manikiūrus.

Nagus tvirtino klijais ir tualetiniu

Dėl karantino ilgą laiką pas specialistes apsilankyti negalėjusios merginos susigalvojo įdomių būdų, kaip išsaugoti ar pašalinti manikiūrą: „Viena klientė atsiuntė vaizdo įrašą, kuriame gelinį lakavimą šalino odontologine freza, naudodama dantims skirtą šlifavimo antgalį, o kita mergina savo išradingumu pranoko net mane: nagai buvo gerokai per ilgi, ir ėmė skilinėti, todėl ji skylančius nago šonus tvirtino naudodama tualetinio popieriaus gabaliukus ir „Super moment“ klijus“, – pasakojo O. Rynkevičienė.

Vis dėlto Ž. Mažeikaitė atskleidė, kad klientai tampa sąmoningesni ir nagų priežiūrą patiki profesionalams. Meistrė teigė, kad stengiasi informuoti klientus apie tinkamą nagų priežiūrą tiek darant procedūrą, tiek socialiniuose tinkluose: „Mano klientėms net nešauna į galvą tokie dalykai. Nebent gal prieš kokius 7 metus esu girdėjusi tokių istorijų, kai moterys nagus susiklijuodavo super klijais.“

REKLAMA
REKLAMA

Daro tas pačias klaidas 

Nors grožio salonams jau buvo leista praverti duris, vis dėlto kelias klaidas namuose lietuvaitės daro iki šiol. Nagų meistrės atskleidė, kokios iš jų yra dažniausios. 

REKLAMA

Nagų meistrė O. Rynkevičienė sako, kad dažniausiai nagus klientės pažeidžia netinkamai šalindamos gelinį lakavimą: lakavimo negalima nuplėšti ar nulupti, nes taip pašalinamas ir viršutinis nago plokštelės sluoksnis. Šalinant gelinį lakavimą dilde reikėtų nepersistengti, taip pat nagus pažeisti galite šalinant gelį acetone išmirkytais vatos tamponėliais: nagai tampa jautrūs, nago plokštelė išsausėja, pradeda sluoksniuotis ir skilinėja.

„Taip pat dažnai pasitaiko atvejų, kai klientės, neteisingai trumpindamos geliniu laku padengtus nagus, išdildžiuoja arba iškerpa nago kraštus, todėl nepraėjus nei savaitei nagai pradeda įauginėti“, – perspėjo nagų meistrė O. Rynkevičienė.

REKLAMA
REKLAMA

Pasak jos, nagų meistrus reiktų rinktis atsakingai, o nepavykus suplanuoti vizito meistras turėtų informuoti, kaip saugiai pasirūpinti nagais ar pašalinti gelinį lakavimą. Vis dėlto net ir kokybiškai atliktas manikiūras nesilaikys, jei nagų nesaugosite, todėl dirbdami buities darbus dėvėkite pirštines.

Nagus tiesiog nusilupa 

Nagų priežiūros specialistė Živilė Mažeikaitė taip pat sako, kad didžiausia klaida yra nusilupti gelinį lakavimą. „Blogiausia, kai klientė nusprendžia nusiimti lakavimą su per šiurkščia dilde arba nusilupa laką. Čia yra blogiausia, ką gali padaryti“, – atskleidė specialistė.

Derėtų nepamiršti, kad rinktis meistrą atsakingai svarbu ir dėl kitų priežasčių: neatsakingai dirbančios meistrės kartais pamiršta arba netinkamai dezinfekuoja įrankius, pažeidžia nagą, dėl ko jis vėliau atauga nebelygus, įkerpa odeles, o kai kuriais atvejais nedezinfekuotais įrankiais gali pernešti ir rimtesnes infekcijas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ž. Mažeikaitė teigė, kad meistrės kartais padaro ir kitų klaidų „Naudodamos elektrinę dildę netinkamai parenka antgalius arba priemones. Kartais nekompetentingai pataria klientams, kokio ilgio nagus reikėtų turėti, kad išvengti rimtesnių problemų“, – pasakojo meistrė.

Ž. Mažeikaitė pasakojo, kad reikėtų vengti pirkti priemones gerai jomis nepasidomėjus ir neturint žinių. Jos teigimu, dažniausiai daroma klaida yra netinkamai parinkta, per šiurkšti dildė, kuri gali pažeisti nago plokštelę.

„Pati baisiausia pasekmė, kuri gali būti ir dėl meistro, ir dėl kliento kaltės, yra onicholizė. Tai yra procesas, kurio metu natūrali nago plokštelė atsikelia nuo nago guolio ir gaunasi tarsi oro tarpas. Ši problema yra labai opi, tačiau Lietuvoje apie tai mažai kalbama“, – pasakojo Ž. Mažeikaitė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų