Grožio meistres stebina sugrįžusios klientės: nagus namie klijuodavo ir su tualetiniu

Ilgą laiką pas grožio specialistes lankytis nebuvo galima, tačiau net ir atsidarius grožio salonams, nereikėtų skubėti: jei norite džiaugtis gražiais nagais, meistrą rinkitės atsakingai.

Nagų priežiūros specialistės Ona Rynkevičienė ir Živilė Mažeikaitė atskleidė, kokias klaidas dažniausiai daro klientės bei meistrės ir kaip karantino sąlygomis merginos bandė gelbėti manikiūrus.

Nagus tvirtino klijais ir tualetiniu

Dėl karantino ilgą laiką pas specialistes apsilankyti negalėjusios merginos susigalvojo įdomių būdų, kaip išsaugoti ar pašalinti manikiūrą: „Viena klientė atsiuntė vaizdo įrašą, kuriame gelinį lakavimą šalino odontologine freza, naudodama dantims skirtą šlifavimo antgalį, o kita mergina savo išradingumu pranoko net mane: nagai buvo gerokai per ilgi, ir ėmė skilinėti, todėl ji skylančius nago šonus tvirtino naudodama tualetinio popieriaus gabaliukus ir „Super moment“ klijus“, – pasakojo O. Rynkevičienė.

Vis dėlto Ž. Mažeikaitė atskleidė, kad klientai tampa sąmoningesni ir nagų priežiūrą patiki profesionalams. Meistrė teigė, kad stengiasi informuoti klientus apie tinkamą nagų priežiūrą tiek darant procedūrą, tiek socialiniuose tinkluose: „Mano klientėms net nešauna į galvą tokie dalykai. Nebent gal prieš kokius 7 metus esu girdėjusi tokių istorijų, kai moterys nagus susiklijuodavo super klijais.“

Daro tas pačias klaidas 

Nors grožio salonams jau buvo leista praverti duris, vis dėlto kelias klaidas namuose lietuvaitės daro iki šiol. Nagų meistrės atskleidė, kokios iš jų yra dažniausios. 

Nagų meistrė O. Rynkevičienė sako, kad dažniausiai nagus klientės pažeidžia netinkamai šalindamos gelinį lakavimą: lakavimo negalima nuplėšti ar nulupti, nes taip pašalinamas ir viršutinis nago plokštelės sluoksnis. Šalinant gelinį lakavimą dilde reikėtų nepersistengti, taip pat nagus pažeisti galite šalinant gelį acetone išmirkytais vatos tamponėliais: nagai tampa jautrūs, nago plokštelė išsausėja, pradeda sluoksniuotis ir skilinėja.

„Taip pat dažnai pasitaiko atvejų, kai klientės, neteisingai trumpindamos geliniu laku padengtus nagus, išdildžiuoja arba iškerpa nago kraštus, todėl nepraėjus nei savaitei nagai pradeda įauginėti“, – perspėjo nagų meistrė O. Rynkevičienė.

REKLAMA

Pasak jos, nagų meistrus reiktų rinktis atsakingai, o nepavykus suplanuoti vizito meistras turėtų informuoti, kaip saugiai pasirūpinti nagais ar pašalinti gelinį lakavimą. Vis dėlto net ir kokybiškai atliktas manikiūras nesilaikys, jei nagų nesaugosite, todėl dirbdami buities darbus dėvėkite pirštines.

Nagus tiesiog nusilupa 

Nagų priežiūros specialistė Živilė Mažeikaitė taip pat sako, kad didžiausia klaida yra nusilupti gelinį lakavimą. „Blogiausia, kai klientė nusprendžia nusiimti lakavimą su per šiurkščia dilde arba nusilupa laką. Čia yra blogiausia, ką gali padaryti“, – atskleidė specialistė.

Derėtų nepamiršti, kad rinktis meistrą atsakingai svarbu ir dėl kitų priežasčių: neatsakingai dirbančios meistrės kartais pamiršta arba netinkamai dezinfekuoja įrankius, pažeidžia nagą, dėl ko jis vėliau atauga nebelygus, įkerpa odeles, o kai kuriais atvejais nedezinfekuotais įrankiais gali pernešti ir rimtesnes infekcijas.

Ž. Mažeikaitė teigė, kad meistrės kartais padaro ir kitų klaidų „Naudodamos elektrinę dildę netinkamai parenka antgalius arba priemones. Kartais nekompetentingai pataria klientams, kokio ilgio nagus reikėtų turėti, kad išvengti rimtesnių problemų“, – pasakojo meistrė.

Ž. Mažeikaitė pasakojo, kad reikėtų vengti pirkti priemones gerai jomis nepasidomėjus ir neturint žinių. Jos teigimu, dažniausiai daroma klaida yra netinkamai parinkta, per šiurkšti dildė, kuri gali pažeisti nago plokštelę.

„Pati baisiausia pasekmė, kuri gali būti ir dėl meistro, ir dėl kliento kaltės, yra onicholizė. Tai yra procesas, kurio metu natūrali nago plokštelė atsikelia nuo nago guolio ir gaunasi tarsi oro tarpas. Ši problema yra labai opi, tačiau Lietuvoje apie tai mažai kalbama“, – pasakojo Ž. Mažeikaitė.


Rašyti komentarą...
V
Vijolė
2021-02-24 17:59:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
O man nereikia tų manikiūrininkių pagalbos. Savo nagus susitvarkau pati. Jie visuomet gražūs ir tvarkingi.
Atsakyti
-1

R
Rytas
2021-02-24 17:05:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labiausiai stebina tai, kad moteriškės be nuosavų nagų save skaito negražiomis.
Atsakyti
-1

V
Vita
2021-02-24 18:28:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas per moteris jei negali susitvarkyt papraščiausiai nagų.Dar dažyti nagų užsimano,kam?Kad palikti be sveikatos,laikas visatai parodys.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų