Premjerė tikina, kad kai kurios paslaugos galės būti teikiamos jau nuo pirmadienio

Vyriausybės ekstremaliųjų situaciją komisija patvirtino planą, pagal kurį žingsnis po žingsnio paliksime karantiną. Teigiama, kad plane numatoma imtis karantino švelninimo ne tik nacionaliniu, bet ir pavienių savivaldybių lygiu.

Antradienio rytą premjerė Ingrida Šimonytė patikino, kad jau trečiadienį Vyriausybė turėtų patvirtinti sprendimą, kuriuo nuo ateinančio pirmadienio būtų leista pradėti veikti daliai paslaugą teikiančių įmonių, praneša naujienų portalas LRT.

Tarp tokių įmonių – kirpyklos, manikiūro salonai ir kitokios panašias paslaugas teikiančios įmonės.

Taip pat Ministrė Pirmininkė ragina įmonių darbuotojus pasidaryti PGR koronviruso testus ir įsitikinti, kad į darbo vietą grįš būdami sveiki.

Vyriausybės ekstremaliųjų situacijų komisija (VESK) pirmadienį pritarė Sveikatos apsaugos ministerijos parengtai strategijai, kaip išeiti iš karantino etapais. Taip pat komisija pasiūlė Vyriausybei apsispręsti dėl galimybių Vyriausybei atlaisvinti ribojimus prekybai ir paslaugoms.

„Karantino keitimo planas išsiskiria tuo, kad jame yra numatyta tokia galimybė laisvinimus daryti tiek nacionaliniu, tiek savivaldybių atžvilgiu. Pats planas ir jo keitimas yra susieti su sergamumo rodikliais bei teigiamų testų rezultatais, kurie turi būti peržiūrimi kas savaitę“, – žurnalistams pirmadienį sakė vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

Daugiau apie tai skaitykite čia.


Rašyti komentarą...
G
Geras
2021-02-09 11:01:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiek isikna savo mėginį ,gal geriau matysi afera.
Atsakyti
-1

P
Pilietė
2021-02-09 11:55:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Suskaičiuot net nesugeba susirgimus, gėda tiek išpūst skaičius.Bijo panaikint karantiną, reikės dirbt, o ne pirmadienis-treeiaxienis planus kurt, žmonėms meluot nuolatm
Atsakyti
-1

K
Komentaras
2021-02-09 16:51:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu kokie debiliški komentarai. Jie parodo žmonių neišprusimą, žemą mentilitetą. Užuojauta jums.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų