Joninių savaitgalis gamtoje: ko nepamiršti namuose?

Artėjantis Joninių savaitgalis daugelį mūsų ir vėl išvilios į gamtą, kad ir koks oras bebūtų. Juk kas nenori smagiai pasitikti trumpiausios metų nakties, prisotintos skanaus kepančio šašlyko kvapo, linksmybėmis ir skardžiu draugų juoku? Kita vertus, gerai neapgalvojus, kokių daiktų gamtoje gali prireikti, galime nesunkiai susigadinti net ir pačią smagiausią iškylą. Tad ko prieš išvykstant į gamtą nepamiršti namuose?

Joninės (nuotr. 123rf.com)

Tinkamos aprangos

Poilsis gamtoje nėra toks pats, kaip miesto bare ar kavinėje, todėl pamirškite aukštakulnius, puošnias kelnes, marškinius ar įvairius papuošalus. Prieš išvykstant į gamtą svarbiausia yra apsirengti taip, kad jaustumėtės ne tik komfortiškai, bet ir apsisaugotumėte nuo įkyrių vabzdžių ar erkių. Nepamirškite, kad, nepaisant nuo laužo sklindančios šilumos, naktį gali būti kur kas vėsiau, todėl turėkite su savimi šiltų viršutinių drabužių, saugančių nuo vėjo bei lietaus. Jei įmanoma, turėkite ir antrą batų bei kojinių porą – tai pagelbės, jei sušlapsite, sušalsite ar avalynė pasirodys nelabai patogi.

Priemonių nuo vabzdžių

Vabzdžiai yra bene pats didžiausias vakarėlio gamtoje trikdytojas. Nenorėdami visą vakarą mojuoti rankomis juos baidant, pasirūpinkite apsauginėmis priemonėmis. Tiesa, vieno purškalo visai kompanijai paprastai neužtenka, todėl pasiimkite jų daugiau. Taip pat, galite išbandyti specialias uodus baidančias žvakes ar kitas priemones. Tiesa, šiandien galite įsigyti ir tam skirtą specialios technologijos aprangą.

REKLAMA

Išorinio telefono įkroviklio

Šiandien išmanusis gamtoje ne tik svarbus norint susisiekti su civilizuotu pasauliu. Jis pravers ir jūsų muzikaliam draugui prie laužo pailsus groti gitara – tik pasirūpinkite kompaktiška su telefonu suderinama kolonėle ir galėsite klausytis populiariausių muzikos hitų be papildomo muzikinio centro. Išmanusis taip pat gali atstoti žibintuvėlį, žemėlapį ir daugelį kitų priemonių. Dėl šių priežasčių labai svarbu kad jis neišsikrautų. Tam geriausiai pasitarnaus išorinė telefono baterija. Dar geriau, jei turite tokią, kaip „Samsung Power Bank“, kuria galima krauti net 2 telefonus vienu metu, mat tokiu būdu bėdoje nepaliksite ir draugo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų