Moters sprendimas fotografuoti miegančią dukrą daugelį nustebino

Pagrindinis šios moters įkvėpimo šaltinis - buvimas mama. Todėl nenuostabu, kad moteris jau kurį laiką save atiduoda neįprastam projektui: kone kiekvieną dieną fotografuoja savo dukrą miegančią. Visa tai aiškina paprastai. Motina nenori pražiopsoti svarbiausių jos gyvenimo akimirkų. 

78

Nuotraukomis moteris dalijasi internete. Daugelis komentatorių stebisi ir nesupranta moters sprendimo. Kai kurių teigimu, tokiu būdu ji veržiasi į dukros privatumą. 

(78 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Moteris kiekvieną dieną fotografuoja savo dukrą

„Niekas man niekada nesakė, kaip sunku bus būti mama. Niekas niekada nesakė, kad kada nors stovėsi šalia parduotuvės, žiūrėsi į vitriną ir apsipilsi ašaromis, nes tavo vaikas nesiliauja rėkti. Kai kuriomis dienomis svajoju, kad esu viena. Kartais naktimis sunku miegoti vien todėl, kad kaltės jausmas slegia pernelyg stipriai. Dėl to, ką padariau blogai.

Kartais motinystė reiškia tik tai, kad esi tarsi „mašina“, kuri turi pamiršti savo svajones. Kartais meilė yra tokia, kad net skaudu. Ir nepaisant visko, nepaisant to, kaip myliu savo vaiką, kartais būna be galo sunku. Būti mama kartais yra nepakeliama“, – po viena nuotrauka rašo fotografė.

Žymi fotografė iš Australijos turi ne vieną tūkstantį gerbėjų visame pasaulyje. Moteris jau kelerius metus internete talpina pačias įvairiausias nuotraukas iš savo gyvenimo ir darbo. Net ir mažiausios smulkmenos fotografės nuotraukose atrodo tiesiog ypatingai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų