25-erių tėtis įspėja visus: šono skausmas signalizavo nepagydomą ligą

25 metų amžiaus būsimas jaunikis vos po valandos nuo teigiamo koronaviruso testo rezultato sužinojo tragišką žinią – jis serga nepagydomu vėžiu.

Zachas Stockfordas ir jo sužadėtinė Katie Davis dabar skuba susituokti, kai sužinojo, kad jis serga agresyvia vėžio forma vos 60 minučių praėjus nuo teigiamo COVID-19 testo rezultato, praneša „Wales Online“.

Vaikinas skausmais šone skundėsi nuo praėjusių metų rugsėjo ir keletą kartų dėl to lankėsi pas savo šeimos gydytoją, kuris iš pradžių manė, kad jam – dirglaus žarnyno sindromas arba inkstų akmenys.

Tačiau po vizito į greitąją pagalbą, kur jam buvo atliktas kompiuterinės tomografijos tyrimas, buvo pastebėtas „šešėlis“ kepenyse, ir tuomet atlikta biopsija parodė, kad darinys – vėžinis. Paaiškėjo, kad Zachas serga agresyvia žarnyno vėžio forma, liga jau išsiplėtusi ir į kepenis, todėl greičiausiai yra nepagydoma.

Dar blogiau tai, kad vos 60 minučių prieš sužinodamas šią liūdną prognozę, vasario 18 dieną, jis gavo elektroninį laišką iš Didžiosios Britanijos Nacionalinės sveikatos tarnybos su teigiamu COVID-19 testo rezultatu. Dėl to su sužadėtine Katie, kuri taip pat užsikrėtė virusu, ir ketverių metų amžiaus įdukra Evylynne-Hope Davies jis dabar izoliuojasi, rašoma mirror.co.uk.

„Mes tiesiog pratrūkome ir ėmėme abu verkti. Tuo metu daugiau nieko negalėjome daryti“, – prisimena Zachas.

Katie (24) sako: „Tai tiesiog sudaužė man širdį. Net negaliu apkabinti jo mamos, nes mes saviizoliacijoje. Jo sesuo taip pat laukiausi, ir šiuo jai svarbiu gyvenimo metu mes negalime matytis. Buvo tikrai labai sunku. Išgyvenant tokį stresą būtume labai norėję laiką leisti su šeima, bet negalime.“

Zachas sako, kad kol nesulauks neigiamo koronaviruso testo, negalės daugiau darytis jokių tyrimų ir aiškintis, koks gydymas gali būti taikomas nuo vėžio.

Jie tikrai išbandys kokią nors chemoterapiją, bet kol kas dar neįmanoma pasakyti, kokią“, – sako jis. – „Dėl koronaviruso lieka tiek daug neatsakytų klausimų, negalime konsultuotis su gydytojais ligoninėje, negalime normaliai pasikalbėti. Esame palikti nežinioje.“

REKLAMA

Dėl ligos Zachas prarado savo konkretaus darbo kiekio negarantuojančią darbo sutartį su gamykla, kurioje dirbo ir net negali gauti ligos išmokų, todėl šeima išgyvena ir sunkų finansiškai laikotarpį. Dar praėjusių metų lapkritį dėl pandemijos darbo netekusi Katie sako: „Zachas finansiškai pastaruoju metu išlaikė šeimą.

„Mums teko iš šeimos narių skolinti pinigų, kad galėtume išlaikyti namus, kuriuose yra problemų dėl stipraus susmegimo į žemę. Sužinoti, kad sergi vėžiu, jau ir taip yra baisu, bet tada dar sužinai, kad užsikrėtei kovidu, tavo namai griūna ir dar tuo pačiu metu netenki darbo – tai kažkas neįsivaizduojamo. Aš net nesuprantu, kaip Zachas viską ištveria, nes man pačiai plyšta širdis.“

Nuo pat vaikystės pažįstama pora susižadėjo 2020 metų kovo mėnesį ir buvo pradėjusi po truputį planuoti vestuves. Bet dėl finansinių problemų ir dėl sunkios Zacho diagnozės jie dabar ruošiasi kaip įmanoma greičiau susituokti civilinės metrikacijos skyriuje.

„Ruošėmės kartu pirkti namus, susilaukti vaikų, planavome bendrą gyvenimą“, – sako Katie. – „Kol nebus galima padaryti išsamesnių tyrimų, mes net nežinome, kiek laiko jam liko gyventi.“

Artima šeimos draugė Lowri Roch sukūrė „GoFundMe“ puslapį, norėdama surinkti lėšų kuklioms jų vestuvėms, o taip pat ir palaikyti juos finansiškai artimiausiomis savaitėmis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų