16-mečio tėvų širdis drasko skausmas: nusipirkęs motociklą žuvo vos po kelių minučių

Paauglys tragiškai žuvo važiuodamas savo nauju motociklu, kurį buvo nusipirkęs vos prieš kelias minutes.

Kelioms savaitėms likus iki savo 17-ojo gimtadienio, Archie Brownas motociklu rėžėsi į kelio viduryje buvusius vartus. Šešiolikmetis avarijoje žuvo Hule, Didžiojoje Britanijoje.

Motociklą jis buvo ką tik nusipirkęs už 250£ iš vieno keturiolikmečio, kuris ir pats jį teturėjo vos tris savaites. Paauglys savo naujuoju pirkiniu važiavo susitikti su draugais.

Avarijos metu jis patyrė stiprią galvos traumą ir mirė įvykio vietoje, informuoja pareigūnai. Įvykio liudininkai teigė matę, kad Archie dėvėjo šalmą važiuodamas keliu maždaug 50 km/h greičiu, rašoma dailystar.co.uk.

„Mes artėjome prie vartų, kai pamačiau, kaip priešinga kryptimi mūsų link atvažiuoja motociklas“, – sakė viena moteris, pro šalį su dukra važiavusi dviračiu. – „Turbūt pirmiausia dėmesį atkreipiau dėl motociklo skleidžiamo triukšmo. Mes dviračių tako šone sustojome, galvodamos, kad jis mus aplenks. Jis važiavo tako viduriu tiesia linija, maždaug 50km/h greičiu. Jis buvo su šalmu. Aš maniau, kad motociklininkas matė vartus, kad jis sustos ar juos apvažiuos.“

Bet Archie rėžėsi į vartus – medikai po jo mirties nustatė, kad jis patyrė sunkią galvos traumą. Tuo metu paauglio draugas tuo pačiu keliu ėjo su juo susitikti, kai avariją matęs vyras jį sustabdė.

Savo liudijime vyras teigė: „Aš greitai pribėgau prie tako pabaigos ir tada pamačiau jį ten gulintį. Vos jį pamatęs aš nusisukau į kitą pusę. Negalėjau žiūrėti. Atvažiavo greitoji ir aš iškart išvažiavau, nebegalėjau pasilikti. Vis dar negaliu patikėti, kad jis mirė.“

Teismo posėdžio metu buvo nustatyta, kad Archie motociklu važiavo saugiai, tinkamai valdė transporto priemonę. Teigiama, kad toks optimalios būklės motociklas visiškai sustoti galėjo per 29 metrus, bet gali būti, kad Archie vartus pamatė, kai iki jų buvo likę tik 25 metrai. Taip pat nustatyta, kad motociklas buvo „važiuoti netinkamos ir pavojingos būklės“ dėl guolių ir galinių stabdžių gedimo.

„Net ir su puikiai veikiančiu motociklu jis vis tiek būtų atsitrenkęs į vartus, bet tuo metu būtų važiavęs daug mažesniu greičiu“, – sakė policijos tyrėjas Andrew Crossas.

Archie tėvai Stephenas ir Jane Brownai nelaimės vietos apžiūrėti atvyko kitą dieną po avarijos ir pastebėjo, kad vartų praktiškai nesimato.

„Aš jų nemačiau“, – sakė S. Brownas. – „Mes ten nuėjome kitą dieną, ėjome pėsčiomis, ir aš tikrai nemačiau tų vartų, nes ant jų buvo gėlių. Bet kuriuo atveju, jų niekaip nesimatė iš toliau nei 20–30 metrų.“

Po avarijos vartai buvo perdažyti geltonai, ant jų pakabinta lentelė su Archie vardu ir širdelės iš abiejų pusių.


Rašyti komentarą...
V
Vita
2021-02-24 06:42:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gyvent nebuvo lemta.Toks to žmogaus likimas.Mano tėvas turėjo motociklą,mes buvome vaikai.Pardavė tėvas žmogui tą motociklą ir jis važuodamas užsimušė.


Atsakyti
-2

.
....
2021-02-25 15:23:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apskritai labai daznai zmones iseina anapilin pries savo gimtadienius..... Liudna labai,bet toks gyvenimas.... kiekvienas turim savo likima....
Atsakyti
0

G
Geras žmogus?
2021-02-25 21:59:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsiprasau, kas čia per nesąmonė komentaras?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų