Dėvint kaukę rasoja akiniai? Pasakė, ką daryti

Koronos laikais kaukės nešiojimas privalomas daugelyje situacijų, pavyzdžiui, naudojantis viešuoju transportu. Kaukė gali būti nepatogi tiems, kurie nešioja akinius. Dėvint kaukę dėl iškvepiamo šilto oro akiniai aprasoja. Laimei, yra keletas patarimų, kaip to išvengti.

Kaip dėvite kaukę?

Prieš pradedant patarimus, kaip apsaugoti akinius nuo rasojimo, svarbu žinoti, kaip tinkamai nešioti kaukę. Visų pirma turite kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada paimkite kaukę už elastinių juostelių, neliesdami pačios kaukės. Tada uždėkite kilpas už ausų ir nuimdami kaukę vėl palieskite tik juosteles.

Laikykite padėvėtas kaukes uždarame plastikiniame maišelyje ir nelaikykite dėvėtų ir naujų kaukių kartu.

Patarimai, kaip išvengti aprasojusių akinių

Akiniai rasoja, nes kvėpuojate per kaukę. Šiltas oras pakyla ir patenka už akinių lęšių. Rezultatas? Erzinantys, aprasoję akiniai, kuriuos nuolat reikia valyti. Išbandykite vieną iš šių „Tips & tricks“ siūlomų patarimų, kad nereikėtų nuolat valyti akinių.

Indų ploviklis

Vienas naudingas patarimas, kad akiniai nerasotų, yra indų ploviklio naudojimas. Ant lęšių užpilkite nedidelį indų ploviklio lašelį ir gerai įtrinkite, naudodami akinių valymo šluostę (ypač viduje).

Skutimosi kremas

Kita galimybė yra naudoti skutimosi kremą ant akinių lęšių. Ant lęšių uždėkite šiek tiek skutimosi kremo. Audiniu įtrinkite abi lęšių puses. Leiskite jam trumpam įsigerti, prieš nuplaunant šiltu vandeniu.

Naudokite kitą kaukę

Ar šie patarimai jums netiko? Gali būti, kad jūsų kaukė netinkamai priglunda. Įsigykite kaukę, kurios viršuje yra metalinė juosta, kurią galite suformuoti pagal savo nosies formą. Tai neleidžia iš kaukės išeiti per daug šilto oro.

Teisingai dėvėkite kaukę

Reikia priprasti tinkamai dėvėti kaukes, nes daugelis tą vis dar daro netinkamai. Kaukę stenkitės uždėti kuo arčiau akių, prispausdami ją prie veido. Tai dar vienas būdas apsaugoti jūsų akinius, kad šie nerasotų.

Per dažnai nelieskite akinių

Kai kurie žmonės turi įprotį nuolat liesti akinius. Dėvėdami kaukę, pabandykite tai daryti kuo mažiau. Tai taip pat neleis šiltam orui patekti ant lęšių.


Rašyti komentarą...
S
Saulė
2020-12-01 06:15:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nusiimti kaukę ir nerasos akiniai.
Atsakyti
-2

A
ARVYDAS
2020-12-13 09:11:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodėl nėra jokių tyrimų - kiek % kaukės padeda? Turėtų būti lentelės, galėtume palyginti kaukes, kurios geresnės.Kokia tarnyba turėtų tokį kaukių efektyvumo tyrimą atlikti? Užsikrėtę asmenys nešiojo kaukes - paradoksas?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų