27-erių mergina nemokamai tvarko žmonių namus: jos negąsdina ir nešvarūs tualetai

27-erių mergina, save vadinanti „geriausia valytoja pasaulyje savo socialinių tinklų sekėjams padeda sutvarkyti namus ir už tai neprašo nė cento.

„Geriausia valytoja pasaulyje“ taip mėgsta padėti žmonėms, kad ryžosi nemokamai pakeisti net pačius nešvariausius matytus namus – jos neatbaidė net išmatomis ištepti tualetai.

Tamperėje, Suomijoje, gyvenančiai Auri Kananen nėra nieko šlykštaus kalbant apie nešvarumus. Ji sako, kad yra daugybė priežasčių, dėl kurių kažkas gali būti priblokštas.

Į valymo įmonės vadovų gretas pakilusi 27-erių metų valytoja, savo „TikTok“ ir „Instagram“ paskyrose kuria vaizdo įrašus apie valymo triukus, kurie pritraukė daugiau kaip 1,5 milijoną sekėjų.

Viename klipe ji parodo, kaip stebuklingai iki spindesio išvalo purviną virtuvę, nors jai tenka gremžti mėnesiais nevalytus nešvarumus.

Tuomet ji parodo, kaip valo vonios kambarį, o rudas vanduo bėga iki tol, kol nešvarumai nuo kriauklės visiškai nuvalomi.

Tokį namų pertvarkymą Auri savo „TikTok“ sekėjams, kurių namai buvo išties labai nešvarūs, pasiūlė visiškai nemokamai. Vaizdo įrašas sulaukė 1,5 milijono „patiktukų“, o žmonės gyrė jos sunkų darbą.

Nešvarūs namai merginai nebuvo iššūkis, ji pasakojo net kartą noriai valiusi žmogaus išmatas nuo tualeto, rašoma dailystar.co.uk

Ji sakė: „Nemanau, kad kažkas yra per daug šlykštu. Kartą kažkas išmatomis išklojo visą tualetą. Man tik liūdna, kad kažkas daro tokius dalykus.“

Mergina, aiškindama, kodėl jai patinka šis darbas, sako: „Man patinka valyti, nes, kukliai tariant, esu geriausia valytoja pasaulyje! Visiems patinka daryti tai, kas jiems sekasi, tiesa?“

Auri pripažįsta, kad valymas „vargina, jei tau nesiseka“, tačiau, kadangi jai tai sekasi be vargo, ji sako, kad tai „kietas“ ir turiningas darbas.

Ji taip pat atskleidė, kodėl nieko neprašo už tai, kad išvalo žmonių namus: „Matau, kad namų šeimininkui sunkiai su tuo sekasi ir galiu jam padėti savo talentu.

Jei galiu nors šiek tiek padėti žmonėms, tai man būna gera nuotaika ir aš visada gerai nusiteikiu. Aš visada sakau, kad turtingi žmonės yra tie, kurie gali suteikti kitiems fizinio ar psichologinio kapitalo.“


Rašyti komentarą...
K
Kazimieras.
2020-11-30 17:26:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolė tokia moteris......
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų