Moters sūnaus puoštą Kalėdų eglę prilygino 2020 metams: virto visišku fiasko

Moteris iš Australijos bandė įrodyti, kad kalėdinių papuošimų galima pasigaminti ir patiems, bet greitai pastebėjo juokingąją situacijos pusę, kai į kadrą pateko jos liūdnai atrodanti Kalėdų eglutė.

Viena mama internete susilaukė krūvos dėmesio, pasidalinusi savo patarimais, kaip nesėkmingai pasipuošti Kalėdų eglutę. Australė Tracey nuoširdžiai prajuokino daugelį, vienoje populiarioje feisbuko grupėje pasidalinusi patarimais, kai jos pačios eglutės puošimas visai nepavyko.

300 000 feisbuko grupės narių ji pasakojo, kaip jai pavyko nebrangiai pasipuošti eglutę. Visai nesigėdydama moteris įkėlė keistai atrodančios kalėdinės eglutės nuotrauką ir su humoru paaiškino, kokias klaidas ji padarė, rašoma dailystar.co.uk.

„Daugelis žmonių manęs prašė padaryti vaizdo įrašą apie tai, kaip šitaip pasipuošti eglutę, bet aš nusprendžiau, kad dokumentas su išsamiomis instrukcijomis bus geriau“, – juokavo ji. – Daug laiko neturiu, todėl trumpai:

1. Kraustydamiesi iš vienų namų į kitus pameskite eglutės viršūnę. Geriausia – balandžio mėnesį, kad vos supratę, kad ją pametėte, nebegalėtumėte nueiti į vietos šiukšlių surinkimo punktą ir jos paieškoti.

2. Turėkite sūnų, kuris nori eglutę puošti dabar, o ne laukti, kol nupirksite naują.

3. Leiskite savo sūnui eglutę puošti visais per daugelį metų supirktais žaisliukais.

4. Ramiai gerkite kavą maždaug valandą, kol jūsų sūnus užsiėmęs eglutės puošimu.

5. Pats svarbiausias žingsnis. Internete nesižvalgykite, kaip gražiai visi kiti pasipuošė kalėdines eglutes.

6. Pradėkite abejoti savo sprendimais.“

Nesėkmingai papuošta eglutė ir jos savininkė susilaukė daugybės atsiliepimų. Vienas žmogus rašė: „Esi tikra legenda! Visi turėtumėte taip vertinti kiekvieną akimirką, kaip tu! Ačiū, kad pasidalinai. Pradžiuginai mane visai dienai! Linksmų Kalėdų.“

Kitas žmogus taip pat gyrė jos ramų požiūrį į situaciją. Jis rašė: „Man labai patinka. Eglutė tobulai netobula... Visai kaip 2020 metai. Šaunuolė, kad nesijaudini dėl smulkmenų ir kad pasidžiaugei ramiai išgertu puodeliu kavos.“

Dar kita rašė: „Aš čia matau tik visišką tobulybę.“


Rašyti komentarą...
N
Nesvarbu
2020-11-26 14:44:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Per daug apkrove blizgučiais ir lietuciu. Jei nuėmus šiek tiek puošmenų būtų tobula
Atsakyti
0

N
Nesvarbu
2020-11-26 14:44:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Per daug apkrove blizgučiais ir lietuciu. Jei nuėmus šiek tiek puošmenų būtų tobula
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų