Šiuos 5 daiktus būtina valyti kasdien: dauguma tai pamiršta

Tvarkantis namus, kiekvienam yra įprasta išplauti grindis ar nuvalyti dulkes. Tačiau yra 5 daiktai, kuriuos žmonės išvalyti pamiršta, nors tai yra būtina.

Apie tai savo „Instagram“ paskyros istorijoje pasidalijo viena moteris, kuri socialinio tinklo vartotojams gerai žinoma dėl savo nuovokių patarimų. Moteris savo „Instagram“ paskyroje turi 3,8 milijonus sekėjų, su kuriais dalijasi namų tvarkymo triukais.

Influencerė visiems atvėrė akis dalindamasi penkiais namų apyvokos daiktais, kuriuos dauguma žmonių pamiršta išvalyti, pradedant dantų šepetėliu ir baigiant automobilio vairu.

Ponia Hinch, kurios tikrasis vardas yra Sophie Hinchcliffe, paragino savo sekėjus įtraukti šiuos daiktus į savo sąrašą, rašoma dailystar.co.uk

Pasakojimą apie būtinų daiktų valgymą ji pradėjo nuo plaukų šepečio ir parodė,  kaip valo savo plaukų šukas. Iš pradžių ji nuėmė nuo jo visus plaukus ir juos išmetė, o tada įmerkė šukas į šilto vandens kriauklę. Į kriauklę ji įpylė vieną šaukštą ploviklio ir vieną šaukštą baltojo acto ir paliko šepetį mirkti šiltame vandenyje.

Po to ji ėmėsi valyti dantų šepetėlį, pamerkdama jį pilnoje stiklinėje vandens, į kurią įdėjo vieną specialią sterilizavimo tabletę.

Tada ji nusprendė atkreipti dėmesį į sritis, prie kurių kasdien prisiliečiame: tai yra šviesos jungikliai ir durų rankenos. Tam ji naudojo šluostę, ant kurios papurškė dezinfekuojančio skysčio ir juo perbraukė jungiklius ir durų rankenas.

Kai šie daiktai buvo nuvalyti, influencerė nusprendė nuvalyti automobilio vairą.

Ir tada galiausiai ji nuvalė savo rankinės dirželius – tai dar viena sritis, prie kurios prisiliečiame kiekvieną dieną.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų