Jokiu būdu nesakykite šių žodžių sekso metu: aistra dings akimirksniu

Sekso ir santykių srityje yra daugybė dalykų, kuriuos pasakius galima akimirksniu sugadinti atmosferą. Tačiau jei šioje srityje ieškote patarimų, štai keletas frazių, kurių bet kokia kaina reikėtų vengti lovoje su partneriu.

Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com)

Tinklapio suaugusiems „Vivastreet“ atlikta 2 000 žmonių apklausa parodė, kokių dalykų jokiu būdu negalima sakyti sekso metu.

Apklausos rezultatai buvo padalinti į dvi dalis – septyni dalykai, kurių nevalia sakyti moterims ir septyni dalykai, kurių jokiu būdu nenori girdėti vyrai. Šios frazės išdėstytos paeiliui nuo pačios blogiausios, kokią tik galima išgirsti sekso metu, rašoma mirror.co.uk

Dalykai, kurių nereikėtų sakyti moterims sekso metu: 

Pavadinti ją kitos vardu; „Tu man primeni mano mamą/tėtį“; „Man reikia į tualetą“; „Ar jau baigei?“; „Kiek valandų?“; „Viskas?“; „Primink savo vardą“.

Dalykai, kurių nereikėtų sakyti vyrams sekso metu:

„Ar jau baigei?“; „Viskas?“ ; „Man reikia į tualetą“ ; „Kiek valandų?“ ; Pavadinti jį kito vardu; „Tu man primeni mano mamą/tėtį“; „Primink savo vardą“.

Sekso, malonumo ir intymumo koučerė Sarah Rose Bright paaiškino, kodėl moterį sekso metu pavadinti kitos vardu yra pats baisiausias dalykas, kokį tik galima padaryti partnerei.

Ji sakė: „Kai su kuo nors suartėjate, esate labiausiai pažeidžiami, todėl jei jūsų partneris ištaria kieno nors kito vardą, ypač jei tai – buvusi partnerė, tai gali būti palaikyta įžeidimu ir gali pasirodyti, kad jūsų dėmesys yra kažkur kitur.“

REKLAMA

Dėl panašių priežasčių vyrams labai nepatinka, kai jų yra klausiama apie jų „pasirodymą“ sekso metu.

„Tokios frazės, kaip „Ar jau baigei?“ rodo, kad partnerei nuobodu ir ji nori, kad paskubėtumėte – taip vyras yra spaudžiamas kuo greičiau patirti orgazmą su ejakuliacija. „Viskas?“ parodo nusivylimą, kad jo „pasirodymas“ nebuvo pakankamai geras arba pakankamai ilgas.“


Rašyti komentarą...
:
:D
2020-11-14 10:03:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
tada gali sakyt ka nori
Atsakyti
0

L
LTzu
2020-11-13 23:56:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
O jeigu niekada neturėjai dekso? Visą gyvenimą.
Atsakyti
0

?
?
2020-11-13 22:23:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
koks informatyvus straipsins, kita karta kai mano drauge pavadins mane kito vardu, zinosiu, kad reikia isizeisti, nes anksciau nesupratau. NU turbut ir ji gal isizeidzia kai kitos varda sakau, bet man ji njieko nesake, gal psichologe galetu duoti patarima. Jei ji neisizeidzia ka reiketu daryti? pasakyti, kad reikia isizeisti, kai as sakau kitos moters varda? nu as dar jaunas (43m.) tikrai nezinau kaip veikia moters mastymas, kada geriausia isizeisti?
Atsakyti
-11

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų