Dėl „Tinder“ sutikto vaikino paaukojo visą savo gyvenimą: dabar mergina turi ką pasakyti kitoms

Moteris papasakojo, kaip viską metė dėl meilės ir kaip liūdnai ši istorija baigėsi.

6

2017 metais Stephanie Gorton buvo 27 metai ir ji nusprendė kraustytis gyventi į kitą pasaulio pusę pas vyrą, kurį manė esant „tuo vieninteliu“. Nusprendusi persikraustyti gyventi su „Tinder“ sutiktu vyru, ji nusipirko bilietą į vieną pusę iš Perto, Australijos, į Škotiją.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mergina mesti savo karjerą nusprendė dėl meilės

Iki to laiko pora draugavo per atstumą – Stephanie skraidė  pas jį, jam keliaujant po pasaulį. Galiausiai jie nusprendė įsikurti jo gimtojoje Škotijoje, ieškojo būsto nuomai ir rinkosi būsimų vaikų vardus. Tačiau keturioms savaitėms likus iki išvykimo, viskas pasisuko netikėta linkme.

Duodama interviu „Mamamia“ Stephanie sakė: „Tas keturias savaites aš nuolat jo turėjau ieškoti... Net skambinau jo mamai. Kai dabar prisimenu, nuo pat pradžių buvo keistų dalykų.

Tai nebuvo tobuli santykiai, man buvo sunku juo pasitikėti, bet jis man labai patiko. Maniau, kad tai meilė, o meilėje ne visada lengva, bet negalima pasiduoti. Mano mąstymas buvo būtent toks.“

Stephanie nusprendė aiškintis situaciją, bet giliai širdyje jau žinojo, kad kažkas ne taip. Tada paaiškėjo, kad jos vaikinas daugybę laiko praleidžia su mergina iš Pietų Amerikos. Galiausiai dviem savaitėms likus iki išvykimo jis jai paskambino ir pranešė didžiąją naujieną.

Vyras sakė: „Stephanie, mums tiesiog per sunku, neturėtų būti taip sunku. Jei sunku dabar, vėliau bus tik sunkiau. Tu atvažiuosi čia ir neturėsi draugų. Remsiesi tik į mane, o man šiuo metu finansiškai nelengva. Gal ženkime žingsnį atgal ir dar truputį palaukime.“

Paaiškėjo, kad vyras jai meluoja apie kitas merginas, su kuriomis susitikinėja ir keliauja. Blogiausias dalykas Stephanie buvo tai, kad ji turėjo grįžti į senąjį darbą ir visiems pasakyti, kad į Škotiją nebesikrausto. Tada 14 dienų praverkusi ji nusprendė savo gyvenimą kardinaliai pakeisti.

REKLAMA

Stephanie apgalvojo savo gyvenimą ir pagalvojo, kad jai reikia hobio, kuriuo užsiimtų užuot verkusi ir gėrusi vyną. Išbandžiusi gėlių puokščių komponavimo pamoką ji nusprendė savaitgaliais organizuoti savo dirbtuves.

Po devynių mėnesių ji paliko senąjį darbą ir įkūrė savo startuolį – „House of Hobby“. Praėjus dar keliems mėnesiams ji jau turėjo 14 darbuotojų, tris skirtingas erdves ir per savaitę organizavo 10 dirbtuvių. Tuomet savo hobių verslą ji pardavė už šešiaženklę sumą, o dabar antrajame savo įkurtame versle uždirba dar penkis kartus daugiau, rašoma dailystar.co.uk.

Taip pat ir meilės reikaluose jai sekasi puikiai – mergina sutiko vaikiną, vardu Timas, su kuriuo dabar yra laiminga. Ji labai džiaugiasi, kad taip ir neišskrido į Škotiją ir būdama visiškame dugne atrado save.


Rašyti komentarą...
F
Fake
2020-11-09 17:27:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
"...paaukojo visą savo gyvenimą..."

Kada paaukojo? Kaip paaukojo? Kur paaukojo? Ne straipsnis, o absoliutus kalambūras, šiukšlė.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų