Pasitinkame antrąją spalio pilnatį: perspėja 3 Zodiako ženklus

Spalio mėnesį – dvi pilnatys. Pirmoji buvo Avino ženkle, o antroji, spalio 31 dieną bus Jaučio ženkle. Kai tą patį mėnesį būna dvi pilnatys, antroji vadinama Mėlynuoju mėnuliu – šis fenomenas pasitaiko vos kas dvejus ar trejus metus, todėl tai – retas dalykas.

Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com)

Ši Mėnulio fazė paskatins visus būti labiau pragmatiškais, gerinti savo kasdienį gyvenimą ir užsitikrinti kiekvienam taip reikalingą finansinį stabilumą, rašoma astrofame.com. Astrologė Susan Taylor pasakoja, kaip antroji spalio pilnatis paveiks kiekvieną Zodiako ženklą.

Spalio mėnesio pilantis – ko iš jos tikėtis?

Pilnatis Jaučio ženkle vyksta lygiagrečiai su Saulės buvimu Skorpione, o tai pažadina stiprų galios ir užtikrintumo poreikį. Ši Mėnulio fazė yra glaudžiai susijusi su Uranu – planeta, kuri siejama su judėjimu į priekį ir senų įpročių atsikratymu. Uranas Jaučio ženkle gali sukelti tiek nuostabių, tiek siaubingų patirčių, ypač finansiniuose reikaluose. Pilnaties Jaučio ženkle naudą mums nulems tai, kiek pastangų ir darbo įdėsime jai artėjant. Taigi, gali būti, kad patenkinti trinsime delnus arba kad pulsime į desperaciją, praradę visas santaupas.

Kokį poveikį daro pilnatis Jaučio ženkle?

Merkurijaus retrogradinis judėjimas Svarstyklėse, kurios taip pat nėra artimai susijusios su Saturnu ir Plutonu, paskatins atsargiau priiminėti svarbius sprendimus. Finansų srityje visiems reikėtų tikėtis iššūkių, paklydimų, nesudarytų sutarčių. Dėl Urano Jaučio ženkle būsime kiek susierzinę ir net sukrėsti, o tai gali privesti prie drastiškų sprendimų. Tai gali būti darbo, gyvenimo būdo, tikslų ir planų pokyčiai, siekiant geresnių gyvenimo sąlygų.

REKLAMA

Spalio mėnesio pilnaties horoskopas: kuriuos Zodiako ženklus jis paveiks labiausiai?

Spalio mėnesio pilnatis paveiks visus Zodiako ženklus be išimties, tačiau Žemės ženklaiJautis, Mergelė ir Ožiaragis – pajus stipriausią poveikį. Šie Zodiako ženklai yra labiausiai prisirišę prie materialinių gėrybių ir savo įpročių. Bet taip pat ir Liūtas gali jaustis neužtikrintas bei pasimetęs. Tuo tarpu Vandenis mielai sveikins pokyčius ir nuspręs atsukti nugarą viskam, kas, jo nuomone, jį sekina.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų