Vyras pasidalijo česnako lupimo triuku – užtruksite vos kelias sekundes

Vyras pasidalijo greičiausiu ir lengviausiu būdu nulupti česnaką. TikToko naudotojas Michaelas su 410 000 savo sekėjų pasidalino nesudėtingais nurodymais ir parodė, kaip šį darbą atlikti per kelias sekundes.

Vaizdo įraše matoma, kaip jis mėsos kapojimui skirtu peiliu perpjauna česnaką perpus išilgai. Tokiu būdu padalinęs česnaką į dvi dalis, jis apatinę dalį apverčia ant pjaustymo lentos taip, kad česnako skiltelės liktų lukštuose. Tuomet jis peilio šonu suspaudžia česnaką ir skiltelės atsiskiria nuo lukštų ir viena nuo kitos. Kai jis pakelia lukštus, ant pjaustymo lentelės lieka 22 tobulai nuluptos skiltelės česnako.

Ši jo sumanyta gudrybė per vos tris savaites surinko net aštuonis milijonus peržiūrų, tačiau kai kurie žiūrovai liko nusivylę ir sakė, kad šis metodas jiems neveikia, rašoma dailystar.co.uk

Tačiau viena žiūrovė šį triuką išbandė pati ir sakė, kad jis tikrai veikia. Jos darytas vaizdo įrašas surinko daugiau nei 750 000 patiktukų, vienintelis skirtumas – ji česnaką peiliu spaudė daugiau nei vieną kartą.

Šio metodo paslaptis – naudoti karštą vandenį. Pasirodo, česnako skilteles tereikia maždaug minutei įdėti į dubenį su verdančiu vandeniu – tuomet jos nusiima visiškai lengvai.


Rašyti komentarą...
K
Kitkat
2020-10-16 08:52:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apgailėtina
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų