Mamos širdis plyšta iš skausmo: dukrai teko amputuoti koją dėl žoliapjovės kaltės

Moteris pasidalino savo skausmu – jos trimetė dukra neteko kojos, bėgdama paskui vairuojamą žoliapjovę paskui savo šešiametę sesę.

Moteris pasidalino savo skausmu – jos trimetė dukra neteko kojos, bėgdama paskui vairuojamą žoliapjovę paskui savo šešiametę sesę (Nuotr. Gofundme)
4

Abigailė Reardon laiką leido savo tėčio namuose Rodailende, JAV, kai nutiko siaubinga tragedija: mergaitę partrenkė vairuojama žoliapjovė.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Moteris nesulaiko skausmo: dukra neteko kojos

Jai buvo atliktos penkios operacijos ir amputuota koja. Rugpjūčio 22 dieną vaikas žaidė lauke kartu su šešerių metų sese Alexa, kai įvyko nelaimingas atsitikimas. Mergaitė buvo skubiai išvežta į vietos vaikų ligoninę.

Sukrėsta jos mama Sarah iš Masačiusetso, JAV, vietos televizijai sakė esanti labai dėkinga, kad neatsitiko nieko dar blogesnio. Dabar ji kitus tėvus įspėja apie žoliapjovių keliamą pavojų, rašoma dailymail.co.uk.

Sarah sako: „Labai baisu ir skaudu dėl to, kas atsitiko mano mažajai. Jis vis dar yra ta pati linksma, šelmiška ir naivi trimetė, kuri ką tik vėl atsibudo ligoninėje. Esu labai sugniuždyta to, kas jai atsitiko, bet tuo pačiu metu esu dėkinga, kad nesibaigė dar blogiau. Nedaug trūko, kad būtų atsitikusi dar baisesnė tragedija.“

Moteris teigia, kad per daug šeimų žoliapjovėmis naudojasi kaip žaislais. Ji sako: „Jei pjaunate žole, vaikams nėra jokio reikalo tuo metu būti lauke ir žaisti aplink, ir tikrai negalima žoliapjove važinėtis – tai pavojingas daiktas.“

Abigailės mamos draugė Karen sukūrė sutelktinio finansavimo puslapį mergaitei, kuriai augant reikės daugelio kojos protezų. Šią savaitę Abigailei bus atlikta dar viena operacija ir pagaliau jai galės būti pritaikytas protezas.

REKLAMA

Moteris pasidalino savo skausmu – jos trimetė dukra neteko kojos, bėgdama paskui vairuojamą žoliapjovę paskui savo šešiametę sesę (Nuotr. Gofundme)

„GoFundMe“ puslapyje moteris rašo: „Šiuo metu sunku net įsivaizduoti, ką reikia išgyventi mažai mergaitei ir visai jos šeimai. Abigailės laukia ilga kelionė su daugeliu operacijų, daugeliu plastinių procedūrų, fizioterapija, veiklos terapija ir psichologo konsultacijomis.“

Jos mama Sarah taip Abigailei skirtame puslapyje pasidalino, kad mergaitė jau jaučiasi geriau ir net pradėjo vaikščioti. 

„Vis dar stengiuosi jai per daug neleisti, bet po truputį duodu jai išbandyti savo galimybes. Ji labai džiaugiasi, kai kas nors jai pavyksta.“ – pasakoja mama. – „Šiandieninė jos pergalė buvo iš sėdėjimo pozicijos prisitraukti ir atsistoti ant gerosios kojos.“

Tačiau mama pripažįsta, kad jos vyresnioji dukra yra labai sukrėsta šio nelaimingo atsitikimo – mergaitė matė, kaip viskas atsitiko.

Sarah sako: „Alexa jaučiasi gerai po nelaimingo atsitikimo, ji jau pradėjo nuotoliniu būdu dalyvauti pamokose, bet ji labai jautriai reaguoja į žoliapjovių garsus ir bijo likti viena, o taip pat jai prasidėjo mirties baimė. Mažai šešerių metų mergaitei to per daug. Dėl koronaviruso man dar nepavyko suorganizuoti jai vizito pas psichologą, bet tikiuosi, kad greitu metu tai išspręsime.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų