7-metė jau gali save vadinti tikra heroje: iš šuns nasrų išplėšė savo draugą

Savo geriausią draugą nuo šuns, kuris vaiką būtų suvalgęs gyvą, išgelbėjusi mergaitė sako, kad tik sekė savo didžiausio herojaus Arnoldo Schwarzeneggerio pavyzdžiu.

Drąsioji Taylor Udall (7) nekontroliuojamą sarginį šunį atplėšė nuo savo draugo Teddy Tyrellio, kai šuo puolė kąsti jam į galvą ir atplėšė gabalą odos (nuotr. facebook.com)

Drąsioji Taylor Udall (7) nekontroliuojamą sarginį šunį atplėšė nuo savo draugo Teddy Tyrellio, kai šuo puolė kąsti jam į galvą ir atplėšė gabalą odos. Nors vaikas liko sužeistu veidu ir jam prireikė operacijos, dabar jis jau yra pasveikęs.

Siaubingas užpuolimas įvyko netoli berniuko namų Esekse, Jungtinėje Karalystėje, kai nepažįstamas žmogus vaikams pasiūlė paglostyti pavojingą šunį. Po kelių sekundžių šuo jau kando vaikui į veidą, bet drąsioji Taylor šoko jo ginti ir išgelbėjo savo draugui gyvybę.

Ji jėga prilygo pačiam Terminatoriui, kurio mankštos vaizdo įrašus ji žiūri kartu su tėčiu. Teddy šeima dėkoja nesavanaudiškai mergaitei, kuri išgelbėjo jų sūnų, rašoma dailystar.co.uk.

Taylor sako: „Aš atitraukiau nuo jo šunį – jis buvo kaip tigras. Aš nebijojau, nes jaučiausi kaip Arnoldas Schwarzeneggeris. Jis – mano herojus, nes jis toks stiprus, kaip mano tėtis, ir kovojo su plėšrūnu.“

Po veido ir rankos operacijos Teddy jau grįžęs į mokyklą, o geriausi draugai ir toliau laiką leidžia kartu. Berniuko mama Natalie McMillan po nelaimingo atsitikimo gyrė greitai sureagavusią Taylor.

33–ejų metų moteris sakė: „Laimei, jam viskas gerai, ligoninėje medikai puikiai sutvarkė jam veidą. Liko tik nedideli randeliai. Atsimenu, kaip atidariau duris, ir visur buvo pilna kraujo, aš klykiau, o Taylor verkė. Peržiūrėjome lauke buvusios stebėjimo kameros įrašą ir viskas atrodė dar baisiau, nei įsivaizdavome. Matosi, kaip kažkoks vyras pasikviečia vaikus ir Taylor paglosto šunį, Teddy taip pat jį paliečia.

REKLAMA

Tada Teddy pasisuka ir šuo ant jo puola ir kanda jam į veidą, o Taylor čiumpa šunį ir jį atitraukia. Man žiūrint pasidarė bloga – šuns šeimininkas nedarė nieko, viską padarė Taylor, ji tik maža septynmetė mergaitė, kuri atrodo kaip barbė, bet ji sugebėjo atplėšti šunį nuo mano sūnaus. Jei jos ten nebūtų buvę, kas žino, kas galėjo nutikti – ji išgelbėjo jam gyvybę. Jei ne ji, viskas būtų baigęsi daug blogiau – ji tikrai apsaugojo mano vaiką.“

Taylor mama Chantelle Heeney (31) taip pat gyrė savo dukrą už drąsą.

Ji sakė: „Labai ja didžiuojuosi. Truputį juokinga, kad ji sako, kad jaučiasi Arnoldu Schwarzeneggeriu – tai nelabai būdinga septynmetėms mergaitėms. Jos tėčiui jis labai patinka, o ji mėgsta kartu su juo sportuoti ir žiūrėti vaizdo įrašus.“

Esekso policija tiria šį įvykį, bet dėl praėjusį mėnesį įvykusio užpuolimo niekas dar nesuimtas.

Jų atstovas teigė: „Šį incidentą tiriame – pranešta, kad vaikui įkando šuo. Incidentas įvyko Claytono gatvėje, rugsėjo 9 dieną, 16:30 val. Šiuo metu atliekamas tyrimas.“


Rašyti komentarą...
S
Simona
2020-10-10 03:15:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
JK įstatymai nenormalūs. Kodėl šuns savininkas nesuimtas?
Atsakyti
-1

R
Rolis
2020-10-10 06:00:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar zodis heroje lietuviskas o gal labiau tiktu didvyre graziau skamba lietuviskiau
Atsakyti
0

B
Buratinas
2020-10-10 15:01:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar jau šuns savininkas pakartas už kojų?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų