Atviras mamos laiškas: „Myliu savo vaikus, bet geriau jų neturėčiau“

Mama pasidalino anoniminiu laišku, kuriame išsakė viską, ko nedrįstų pasakyti jokiam kitam žmogui. Moteris atvira – nors ji augina du savo vaikus, nenorėtų auginti nė vieno.

Verkianti moteris (nuotr. Shutterstock.com)

Atvirame ir nuoširdžiame laiške moteris rašo, kad jai taip patiko ankstesnis jos gyvenimas be vaikų, kad norėtų, jog nebūtų jų susilaukusi.

Dviejų berniukų mama sako, kad myli savo sūnus visa širdimi ir daro viską, kad tik jų gyvenimas būtų pilnas džiaugsmo.

Tačiau moteris nebijo pasakyti to, „ko beveik niekada neišgirsite iš kito žmogaus“. Ji įsitikinusi: „Aš įsitikinusi, kad mano pačios gyvenimas būtų geresnis be vaikų, nes jis tikrai buvo geresnis, kai dar nebuvau mama“.

Ji pasakoja, kad prieš susilaukdama vaikų, mėgo savo darbą, labai mylėjo savo vyrą, su juo keliaudavo ir mėgavosi draugų kompanija.

Moteris savo senąjį gyvenimą lygina su kažkuo panašaus į romantinę komediją, tačiau sako, kad toks laikotarpis tęsėsi ne kelis mėnesius, o 10 metų.

Bet kai pora nusprendė susilaukti vaikų – viskas pasikeitė ir ne į gerą.

„Kidspot“ tinklaraštyje moteris rašė:

„Aš esu dviejų vaikų mama, bet norėčiau ja nebūti. Mes abu su vyru norėjome vaikų ir buvome labai susijaudinę dėl pirmojo sūnaus gimimo, bet viskas buvo taip, kad mano lūkesčiai neatitiko realybės.

Žinoma, aš myliu mūsų sūnų ir jis buvo „geras“ vaikas, jeigu žiūrėsime į jo miego, valgymo įpročius, bet man tiesiog nepatinka būti mama – aš tuo nesimėgauju. Netgi atvirkščiai – aš tapau tokiu žmogumi, kurie niekada nenorėjau būti – namuose dėl vaikų įkalinta moteris“.

REKLAMA

Nepaisant šių jausmų, tėvai nusprendė susilaukti antro vaiko, nes tikėjosi, kad galbūt jo atsiradimas pakeis viską, bet taip nebuvo. Moteris vis tiek jautėsi lyg praradusi save ir negalėjo atsiduoti tiems dalykams, kuriuos prieš tai labai mėgo veikti.

Ji sako, kad jos karjeroje nenusimato jokių pasikeitimų, nes ji gali dirbti tik nepilną dieną. Moteris vis dar susitinka su draugais, tačiau jie irgi yra tėvai, o jai norėtųsi ką nors nuveikti be vaikų – tiek jos pačios, tiek draugų – visai kaip anksčiau.

Moteris savo vaikus vadina kliūtimi gyventi taip, kaip nori ji pati, todėl dažnai svajoja apie gyvenimą, kuriame ji dar neturėjo vaikų.

Ji priduria, kad žinojo, jog tapimas mama pakeis jos gyvenimą, bet niekada nesitikėjo, jog dėl šių pokyčių ji jausis beviltiškai.

„Jeigu būčiau žinojusi, kad taip jausiuosi susilaukusi vaikų, niekada nebūčiau tapusi mama. Patikėkit manim, tai tikrai nėra toks gyvenimas, kokio aš norėjau“, – laišką užbaigia ji.


Rašyti komentarą...
M
Mama
2020-10-12 14:33:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pareigingos, atsakingos moterys taip ir baigia savo, kaip asmenybės gyvenimą ir lieka mama.
Atsakyti
0

B
Brigita
2020-10-11 20:57:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
tikra tiesa sakot as uz jus!!!Geriau tada ju neturet.. As dabar issiskyrusi esu 3 metai bus turiu vaika ir nebnoriu daugiau nieko nebnoriu... bet gaila bus auginti viena vaika bet reaybe yra realybe.
Atsakyti
-3

A
Angelė
2020-10-11 22:59:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nors sunkiomis sąlygomis, užauginau 3 sūnus. Bet niekada tokių minčių nebuvo, kad gailėčiausi būdama mama. Man tai skamba, kaip liguistos,nelaimingos moters dejonės. Reikalinga kuo sjubesnė pagalba iš artimųjų ir specialistų. Nes tai labai pakenks, o gal jau ir pakenkė, augantiems vaikams. Juk jie nesupranta ką reiškia tokios ligos. Jiems labiausiai reikia mylinčios mamos. Nes jei dabar jos pilnai neturės, gresia psichologinės traumos.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų