Buvusį vaikų kambarį pavertė erdviu miegamuoju: mama vos sulaikė ašaras

Jolita ir Algimantas susituokę jau 30 metų. Laiminga pora užaugino du vaikus – dukrą Indrę, kurai šiandien jau 30 metų, ir sūnų Luką, kuriam 25-eri. Suprantama, kad vaikai jau paliko namus, o tėvai liko 3 kambarių bute, kur gali vėl pradėti kurti savo planus. Perlinių vestuvių proga Jolita nusprendė padaryti staigmeną ir iš mažo miegamojo perkelti savo ramybės oazę į patį didžiausią buto kambarį. Tai padaryti jiems padėjo TV3 ir „Namų idėja su IKEA“ komanda.

Vestuvių metu Jolita jau laukėsi, todėl teko išklausyti močiutės pamokslų. Močiutė vis dėlto būsimą anūkės vyrą į šeimą priėmė, nes jis buvo suaugęs, vyriškas ir rimtai žiūrėjo į šeima.

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Namų pokyčiai Jolitą ir Algimantą paliko be žado

„Tuo metu buvau įstojusi į Klaipėdos universitetą ir jo nebaigiau, tai tėčiui buvo dar didesnis šokas, kaip čia nebaigsiu, nes aukštasis yra aukštasis. Bet viskas išsisprendė – pripažino žentą ir jis patapo, kaip trečias sūnus“, – juokiasi Jolita

Kai moteris sulaukė skambučio iš TV3 ir „Namų idėja su IKEA“ komandos, ji juokiasi, kad tai buvo pati geriausia diena ir dovana jų metinių proga.

Jų namuose apsilankius TV3 televizijos laidos vedėjui Mindaugui Rainiui ir „Ikea“ dizainerei Laurai, jie pamatė, kad kambarys, kuriame žada įsikurti pora yra šviesus ir erdvus, tačiau baldai jame yra pasenę ir netinkami miegamajam.

Namų pokyčiai Jolitą ir Algimantą paliko be žado

Jolita ir Algimantas didžiąją savo laiko dalį praleidžia miegamajame, todėl jiems norisi jaukios ir modernios erdvės, kurioje galėtų leisti laiką po savo darbų.

Pagrindiniu dizainerės Lauros tikslu tapo miegamąjį išlaikyti erdvų, tačiau tuo pat metu, rasti vietą visiems daiktams, todėl labai svarbu erdvės neapsunkinantys, tačiau erdvūs sprendimai.

REKLAMA

Patogi lova, daug vietos daiktams susidėti, vieta tekstilei – tai trys dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti planuojant miegamąjį. Kambario plotas leido pasirinkti didelę lovą su stalčiais, kuriuose galima laikyti sezoninius drabužius arba patalynę.

Daiktus šeima galės laikyti ne tik lovos stalčiuose. Dizainerė suprojektavo nemažai tarpusavyje derančių daiktų laikymo sprendimų – spintelės prie lovos ir lentynos skirtos visiems daiktams, kuriuos norisi pasiekti neišlipus iš lovos. Uždaromos spintelės šalia televizoriaus skirtos visoms smulkmenoms, kurių nesinori eksponuoti, o kampinėse spintose tilps ne tik drabužiai, bet ir kiti daiktai.

Namų pokyčiai Jolitą ir Algimantą paliko be žado

Nuotaiką kambaryje palaikys tekstilė – užuolaidos kambaryje ne tik suteikia jaukumo, bet ir yra pagamintos iš perdirbtų medžiagų, kurios skaido aplinkoje esančius nešvarumus. O prie spalvinės gamos pritaikytos prie aplinkos sukuria dar didesnį jaukumo jausmą.

Jolita ir Algimantas pamatę galutinį variantą neteko žado: jiedu negalėjo atsistebėti į ką pavirto buvęs vaikų kambarys, o Jolita džiūgavo, kad dizaineriai atspėjo net ir jos mėgstamiausią spalvų derinį – mėlyną ir pilką spalvas.

„Viskas taip gražu, taip jauku. Atrodo, kad net patys taip nebūtume sugalvoję“, – kalbėdama graudinosi moteris.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų