Į kavos puodelį įberkite druskos: štai, kokią naudą tai duos

Daugelis žmonių neįsivaizduoja savo dienos be puodelio skanios kavos. Ji įprastai gardinama cukrumi, pienu ar grietinėle, tačiau kai kurie į kavą įberia druskos ir sako, kad tai pagerina gėrimo patirtį.

Šiek tiek pasūdyta kava yra ne tik stipresnio skonio, bet taip pat turi ir kitokių privalumų, rašoma homegrounds.co. Tad į puodelį kavos įberkite ketvirtadalį šaukštelio druskos ir džiaukitės šia nauda.

Sumažina kartumą

Pagrindinis druskos komponentas natris neutralizuoja kartumą. Taip atsitinka todėl, kad skonio receptoriai vietoj kartumo reaguos į sūrų skonį. Taigi, natris kartumą nuslėps net efektyviau nei cukraus, mat jis tik šiek tiek užmaskuoja, o druska neutralizuoja.

„Druska tarsi blokuoja kartų ir rūgštų skonį, todėl ji dažnai dedama į maisto produktus, kad jie būtų skanesni“, – nurodo dietologė Clare Thonton-Wood.

Pagerina vandens kokybę

Kartais kavos aparate ar virdulyje vanduo gali pasenti. Kad ir kokia aukštos kokybės bus jūsų kava, naudojant pasenusį vandenį, skonis tikrai susigadins. Žiupsnelis druskos gali pagerinti vandens kokybę, taip pat kava taps šiek tiek tirštesnė.

Sustiprina skonį ir pakeičia cukrų

Druska tikrai pagerins kavos skonį jį sustiprindama. Be to, jei norite sumažinti vartojamo cukraus kiekį, druska bus puikus pakaitalas. Žinoma, tai nepadarys jūsų kavos saldžios, tačiau padės išsaugoti naudingas medžiagas, tad kava bus sveikesnė.


Rašyti komentarą...
P
Pagerina skonį
2020-09-23 11:52:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jokia čia naujiena. Tik nereikia dėti valgomąjį šaukštą. Užtenka laaabai mažo žiupsnelio.
Atsakyti
-8

A
2020-09-23 15:05:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai neblogai yra įdėti truputį cinamono , man patinka
Atsakyti
-9

J
Jolita
2020-09-23 23:34:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas tikrai mėgsta kavą ir supranta, tai neieško, kas jos skonį pagerintų.... Visų pirma, kava yra kava. Mėsa yra mėsa. Žuvis yra žuvis. Jei neaskanu, padarysim.Bet negadinkit kavos skonio savo kokteiliais. Druska taip- tinka, bet tik pora grūdelių. Juk nesūdom gėlo vandens prieš gerdami....
Atsakyti
-8

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų