Ypatingas savaitės horoskopas: žvaigždės įspėja šiuos ženklus

Sužinokite, kas jūsų laukia šią savaitę, perskaitę prognozę savo Zodiako ženklui. 

Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com)

AVINAS. Dėl Veneros jausitės laimingi ir mylimi. Naujoms pažintims dabar ne laikas, tačiau esamiems santykiams ištobulinti – labai palankus. Lengvai susitaikysite, išspręsite įsisenėjusias partnerystės problemas: žingsnis kompromiso link sulauks atsako. Puikus laikas jūsų kūrybiniam potencialui atsiskleisti ir realizuotis. Mylintys savo darbą turės progų pritaikyti talentus ir gabumus bei pasigerinti finansinę padėtį.

JAUTIS. Merkurijus pagelbės norintiems išlįsti iš slėptuvės ir pradėti veikti. Galite drąsiai kreiptis į draugus – jie palaikys ir padės įgyvendinti jūsų ambicingus planus. Santykiai su aplinkiniais bus puikūs, – panaudokite tai asmeniniams tikslams pasiekti. Meilėje taipogi seksis neblogai. Pamiršę drovumą, imkite iniciatyvą į savo rankas tam, kad susipažintumėte su jums patikusiu asmeniu. Galbūt dabar pasitaikys lemtingas šansas.

DVYNIAI. Venera gali stipriai supainioti jausmus ir norus, tad turite suprasti ir atsirinkti, ko norite ir ko ne. Tik susidėlioję prioritetus žinosite, kur link judėti. Geriausia būtų leisti partneriui valdyti situaciją: jei jis ne egoistas, tuomet nepiktnaudžiaus jūsų nuolankumu ir gerumu. Pajutę, kad reikalai juda ne ten, kur jums norėtųsi, keiskite elgesio taktiką. Gebėjimas susitarti – gerų santykių pagrindas. Kas ne kas, bet jūs tai mokate pakalbėti.

VĖŽYS. Dėl Marso jausite trintį artimiausioje aplinkoje. Svarbu išvengti apkalbų ir tuščių pokalbių tam, kad neleistumėte laiko veltui ir neįsigytumėte slaptų priešų. Darbe bus svarbiausia sutarti su vadovybe. Jei mokėsite laiku patylėti ir nuoširdžiai atliksite jums pavestą darbą, darbuotis seksis ramiai. Jei esate vadovas, pasistenkite nepriekabiauti prie pavaldinių. Meilės ir romantikos nestigs, nes jūsų partneris tuo pasirūpins.

REKLAMA

LIŪTAS. Saturnas žada sėkmę bendradarbiaujant, tad nevenkite dalyvauti visuomenės gyvenime – tikėtina, kad darbas ar verslo reikalai privers dažnai išvykti iš namų. Kad išplėstumėte savo veiklą, teks ieškoti dalykinių partnerių ir pasirašyti naujus sandorius. Sėkmingas laikas naujo darbo ar papildomo uždarbio šaltinio paieškoms. Meilėje seksis, jei bendraudami su patikusiu asmeniu pasirodysite draugiški ir komunikabilūs.

MERGELĖ. Venera skatins norą mylėti ir būti mylimais. Vienišiems dabar pats metas ieškoti meilės partnerio. Jei esate nusiteikę naujiems santykiams, jie netruks užsimegzti. Jei mylimasis jau yra jūsų gyvenime, dabar idealus metas pasikalbėti apie santykių įteisinimą. Darbe galimi nesklandumai dėl jūsų pomėgio rėžti teisybę į akis: bendradarbiai įsižeis, o jūs neišvengsite intrigų, todėl nepraleiskite progos patylėti.

SVARSTYKLĖS. Jupiteris padės aktyviems ir turintiems tikslą. Tingių ir paviršutiniškų laukia nemalonios situacijos, pavyzdžiui, pokalbis „ant kilimėlio“. Praleistos verslo galimybės neštų finansinius nuostolius, tad neatsipalaiduokite, ir sėkmė bus su jumis. Palankus metas darbui su savimi: kai gerbsite ir mylėsite save, tai ir aplinkiniai jus gerbs ir mylės. Meilės fronte žvaigždės žada pergales ir perspėja, kad šiuo metu užmegztus ryšius bus sunku nutraukti.

SKORPIONAS. Marsas lems padidėjusį aktyvumą darbuose ir asmeniniame gyvenime. Būsite nusiteikę ryžtingai ir drąsiai imsitės veiklos, kuri teigiamai paveiks jūsų reikalus ir padės artimiesiems išspręsti kai kurias juos jaudinančias problemas, tik neskubėkite priimti impulsyvių sprendimų. Darbinių užduočių atlikimo kokybė turės įtakos jūsų autoritetui. Su mylimuoju būkite taktiški ir nuoširdūs. Žvaigždės pataria vengti kelionių.

REKLAMA

ŠAULYS. Uranui veikiant, gali atsirasti nenaudingos ir neperspektyvios veiklos. Kad laikas nebūtų paleistas vėjais, o jūs nepatirtumėte moralinių ar materialinių nuostolių, niekam neleiskite įtraukti jūsų į abejotinus reikalus. Lankstiems ir apsukriems atsiras palankių galimybių „prasukti“ pelningą versliuką. Naujiems santykiams laikas nepalankus: jūsų jausmingumas bus pakankamai užaštrintas,tad naujų pažinčių venkite.

OŽIARAGIS. Venera žada romantišką laiką. Lengvai bendrausite su priešinga lytimi, galima naujų perspektyvių santykių pradžia. Būsite linkę šiek tiek neįvertinti savęs, tad galite nepastebėti jums rodomo dėmesio ženklų. Jei turite antrąją pusę, vaikų, jiems skirkite daugiau dėmesio ir laiko, – taip sustiprintumėte tarpusavio ryšį. Kūrybinių profesijų atstovų darbe ir karjeroje laukia pozityvios permainos ir galimybė įgyvendinti įdomias idėjas.

VANDENIS. Venera išlaisvins jūsų kūrybinį potencialą ir romantines nuotaikas. Naujiems kūrybiniams projektams entuziazmo nestigs, tačiau reikės nemažai jėgų ir laiko, tad padėjėjai tikrai nepamaišytų. Koją pakišti gali ir išsiblaškymas: svajonės ir fantazijos, kuriomis nuolat būsite užimti, mažins koncentraciją, tad rutinos geriau vengti. Meilėje būsite atlaidūs, tad ir partneris atsilygins tuo pačiu, nepastebėdamas jūsų suklydimų ar aplaidumo.

ŽUVYS. Urano veikiami, būsite judrūs ir permainingos nuotaikos. Romantikos ir nuotykių troškulys neleis nuobodžiauti šalia esantiems. Stenkitės maksimaliai susikoncentruoti į pradėtą veiklą, nesimėtykite: tuomet viską užbaigsite laiku ir nepraleisite savirealizacijos galimybių. Tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime pravers jūsų gebėjimas būti lyderiu. Šio laikotarpio pažintys bus naudingos, įdomios. Galimas romanas su bendradarbiu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų