Netvarka namuose varo į neviltį? Pasidalijo genialiu triuku, kaip to išvengti

Kone kiekvienuose namuose yra susiduriama su problema, kad daiktų yra daug, o erdvės jiems tvarkingai sudėti vis trūksta. Tačiau viena mama pasidalijo genialiu būdu, kaip tvarkingai sudėti namų apyvokos daiktus, vaikų žaislus ir kitus netvarką namuose keliančius dalykus.

Asociatyvi nuotrauka (nuotr. shutterstock.com)

Rachel Wunderlich sako, kad ilgą laiką kovojo su visur išmėtytais daiktais, bandė surasti jiems vietą, tačiau netvarkos auginant kelis vaikus namuose vis daugėjo. Netikėtai jai į galvą šovė mintis – panaudoti pakabinamą batų lentyną ir taip sutaupyti vietos.

„Tai neužima daug erdvės, nes aš batų lentynas kabinu arba ant durų, arba spintų vidinėse pusėse, todėl tai man sutaupo vietos namuose. O taip pat ir leidžia pamiršti netvarką“, – tikina Rachel ir sako, kad pakabinamas batų lentynas laiko visur – ir miegamajame, ir vaikų žaidimų kambaryje, ir vonioje, ir net virtuvės spintelėje.

Į pakabinamas batų lentynas moteris deda tokius dalykus kaip vaikų lego kaladėles, mašinėles, lėles, flomasterius. Taip pat jose tvarkingai išdėlioja higienos reikmenis, sodo įrankius, valymo priemones, kojines ir apatinį trikotažą.

Virtuvėje Rachel į pakabinamos batų lentynos skyrelius sudeda vaisius ir daržoves, prieskonius, vandens buteliukus.

„Į juos galite dėti viską! Man tai padeda ne tik turėti daugiau erdvės namuose, bet ir viską laikyti labai tvarkingai. Neįsivaizduoju, kaip anksčiau galėjau gyventi be to“, – juokiasi mama.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų