Zodiako ženklams – išbandymų metas: bandymai kažką įrodyti atsisuks prieš jus pačius

Šis trečiadienis Zodiako ženklams nebus toks, kokio norėta – laukia sudėtinga, įtempta diena. Įtampa, jaudulys, noras kažką įrodyti kiš koją. Astrologai pataria šią dieną praleisti kiek įmanoma santūriau. Įrodinėti, ginčytis, aiškintis santykius su kolegomis, draugais ar artimaisiais tikrai neverta, nes viskas atsisuks prieš jus pačius. 

Astrologija (pixabay.com)

Avinas

Noras ką nors pagerinti ir dėl to griebtis naujovių, ieškoti racionalizatoriškų sprendimų savo veikloje gali viską sužlugdyti. Nejudinkite to, kas bent santykinai gerai: šiuo metu galima nebent tik pabloginti padėtį.

Tauras

Daug kuo nepalanki diena, kurią geriau skirti pasyviam poilsiui, atsipalaiduoti ramioje vietovėje. Tad nieko neprarasite, jei atidėsite visus reikalus, keliones ir leisite laiką ramiai namuose ar laukinės gamtos prieglobstyje prie ežero ar upės.

Dvyniai

Nors jausitės tvirčiau nei vakar, atidėkite svarbius sumanymus. Nesielkite karštakošiškai, nereaguokite į provokacijas, tai gali ne tik sunaikinti tai, ką esate pasiekę, bet ir užkirsti kelią į ateities sėkmę.

Vėžys

Vargu ar šios dienos norai įgyvendinami, nesinerkite iš kailio ko nors siekdami. Kol kas nepavyks suprasti, kas geriau, ko jums reikia ir kaip tai laimėti. Planai, ypač susiję su pinigais, su svarbiais pirkiniais ar romantiškais santykiais, gali suirti.

Liūtas

Nebūkite tiesmuki, atsargiau vertinkite išgirstus dalykus ir neskubėkite reikšti savo nuomonės, žadėti, įsipareigoti, kadangi viskas išeis atvirkščiai. Viską tikrinkite.

REKLAMA

Mergelė

Gali tekti išgirsti netikėtų priekaištų iš vadovybės ir net artimųjų. Aplinkiniai nebus objektyvūs, tačiau ginčytis, įrodinėti savo teisumą tuščia. Būkite atidesnis tėvams, ypač mamai, išklausykite jų ir nepykite, kad ir ką išgirsite.

Svarstyklės

Nepraraskite atidumo, budrumo dirbdami, taip pat bendraudami su svetimais žmonėmis tarnybos reikalais. Pasisaugokite, kad nebūtumėte prieš savo valią įtraukti į kompromituojančius reikalus. Visiškai netinkamas metas meilės pasimatymams, aiškintis meilės santykius.

Skorpionas

Nuo ryto gali tekti pasijaudinti, nes atsiras nenumatytų rūpesčių, kliuvinių. Geriau mažiau tartis ir žadėti: vargu ar spėsite šiandien viską atlikti. Vėlavimai (ir nebūtinai dėl jūsų kaltės) bus sunkiai išvengiami. Būkite atidūs smulkmenoms, atliekamų darbų kokybei.

Šaulys

Nesiaiškinkite teisybės, nekovokite už ją. Niekam nieko neįrodinėkite: liksite nesuprasti, neįvertinti. Kaltinti ar ieškoti kaltų irgi nereikia, paaiškės, kad jūs ir esate patys kalčiausi.

Ožiaragis

Daug nesitikėkite ir nenorėkite: tai sunkus laikas, tad būkite atidūs ir darbe, ir namie, ir kelyje. Gali tekti kol kas atidėti svarbų reikalą, susitaikyti su siūlomomis sąlygomis. Pasaugokite savo sveikatą, ramybę, pinigus.

Vandenis

Diena nepalanki: galimos rimtos problemos per partnerius. Nebūkite labai ambicingi bendraudami su kolegomis, valdininkais.

Žuvys

Dabartiniai jūsų ketinimai klaidingi ar bent jau neduos laukiamų rezultatų. Mokėkite laiku nusileisti, atsisakyti to, kas nerealu. Atidėkite svarbių reikalų tvarkymą. Pasistenkite išvengti konflikto su vadovybe bei artimaisiais.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų