Tapkite „Tėvų darželio“ testuotojais ir nemokamai išbandykite įvairius produktus

„Tėvų darželis“ nuolat ieško testuotojų, norinčių ir galinčių išbandyti įvairius produktus (dažniausiai skirtus vaikučius auginančioms šeimoms, bet ne tik) bei pasidalinti savo nešališka nuomone su kitais skaitytojais. 

Tapkite „Tėvų darželio“ testuotojais ir nemokamai išbandykite įvairius produktus

„Tėvų darželio“ bendruomenė vertina įvairius daiktus ir paslaugas 

„Tėvų darželis“ yra ne tik portalas, kuriame vaikų susilaukti planuojantys ar juos jau auginantys tėvai gali rasti daug naudingos informacijos, tai ir naudingos skaičiuoklės, aktyvus forumas bei bendruomenė, besidalinanti nuomonėmis, patarimais ir patirtimi. 

„Tėvų darželio“ bendruomenė jau įvertino įvairius daiktus ir paslaugas: maisto produktus, kosmetikos ir higienos priemones, buities prietaisus, sveikatos tyrimų programas ir kt. 

REKLAMA

Šiuo metu, iki rugsėjo 10 d. vyksta norinčiųjų išbandyti „Lidl“ „Lupilu“ sauskelnes ir „Lupilu“ sauskelnes-kelnaites atranka - tereikia užsiregistruoti, parašyti komentarą ir laukti gerų žinių. 

Daugiau informacijos apie testavimus rasite čia: TD testuotojos: kas tai ir kaip veikia 

Ne tik testavimai, bet ir konkursai bei dovanos 

„Tėvų darželio“ bendruomenės nariai periodiškai kviečiami ne tik dalyvauti testuotojų atrankose, bet ir konkursuose, kuriuose galima laimėti džiuginančių prizų! 

Visą rugsėjį vyksta konkursai, kurių metu galima laimėti vaistinės „Camelia“ įsteigtus „Corine De Farme“ kosmetikos produktus. „Corine De Farme“ – natūrali, sertifikuota ir visame pasaulyje pripažinta higienos, kūno bei plaukų priežiūros kosmetika iš Prancūzijos. 

Pavyzdžiui, iki rugsėjo 13 d. galima laimėti „Corine De Farme“ rinkinį intymiai higienai, o vėliau lauks kūno priežiūros produktų produktų konkursas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų