Kelintą valandą gimėte? Tai nulemia jūsų charakterį

Ar tiesa, kad žmonės, gimę tą pačią dieną, tačiau skirtingomis valandomis ar net minutėmis, nepaprastai skiriasi savo charakteriu, elgsena? Taip, nes visatoje vyksta nuolatinis judėjimas. Žvaigždžių padėtis danguje per valandą kardinaliai pasikeičia. Pasak numerologo Stasio Špirkausko, charakterio ypatumus nulemia gimimo momentu dominavusi planeta, žvaigždės.

Verkiantis vaikas  (nuotr. 123rf.com)

Asmenybės bruožai vienu sakiniu

24–2 val. – smalsaus proto žmonės.

2–4 val. – ištvermingos darbo pelės, neišleidžiančios iš rankų savo naudos.

4– 6 val. – asmenybės su „pionierišku“ polinkiu, nuolatos priekyje.

6–8 val. – svajotojai su subtiliu dvasiniu pasauliu, besidomintys mistika.

8–10 val. – žavūs humanistai.

10–12 val. – karjeristai ir garbėtroškos.

12–14 val. – nuotykių ieškotojai, mėgstantys rizikuoti, priimti spontaniškus sprendimus.

14–16 val. – priekabūs kovotojai, linkę kelti riaušes ir muštynes.

16–18 val. – taikdariai ir geruoliai.

18–20 val. – stiprios dvasios žmonės.

20–22 val. – žvaigždės, kurioms priimta gyventi turtingai ir aukštai iškelta galva.

22–24 val. – filosofai su harmoningu vidiniu pasauliu.

Merkurijus valdo žmones, gimusius tuoj po vidurnakčio – 0–2 val. (taip pat gimusius 18–20 val.), suteikia gebėjimą greitai mąstyti ir perprasti situacijas, padeda rasti išeitį susiklosčius sudėtingoms aplinkybėms, todėl yra labai vertinami artimųjų. Jiems patinka būti tarp veiklių ir optimistiškų žmonių. Savo vietą tarp jaunimo randa, nepriklausomai nuo amžiaus, nes niekada nesiliauja tobulėti. Žmogaus aktyvumas, humoro jausmas leidžia būti įvykių centre ir tapti kompanijos siela. Beje, dėl jaunatviškos energijos gimusieji šiuo metu paprastai atrodo jaunesni nei yra iš tikrųjų.

REKLAMA

Venera valdo žmones, gimusius 2–4 val. Tai darbščiosios bitutės, kurios už gerą atlyginimą gali ir kalnus nuversti. Jų tikslas – gerovės puoselėjimas, nors pinigų bet kam nešvaisto. Jie niekada nepraleidžia šanso meilėje. Reikia tik nukreipti akis į patikusį subjektą ir jis jau „nelaisvėje“. Žinoma, tai gali nepatikti jų partneriams. Atrodo, kad šie žmonės pasižymi ir nemažu savininkiškumo jausmu.

Marsas žmonėms, gimusiems 4–6 val., uždeda lyderio antspaudą. Tai įvairaus lygmens vadovai. Jei ir neužima postų, jie vis tiek trokšta kariškai komanduoti. Tiesa, jie neskuba susireikšminti ar girtis savo pasiekimais, nes trūksta pasitikėjimo. Ne tiek savimi, kiek kitais žmonėmis, nes netiki, kad kas nors gali nesavanaudiškai jiems padėti.

Neptūnas vadovauja žmonėms, gimusiems 6–8 val., formuoja uždarą jų vidinį pasaulį. Šių žmonių natūra subtili ir lengvai pažeidžiama, todėl nuolatinė jų būsena – vienatvė. Pasak jų, realybė šiurkšti ir žeidžianti, todėl reikia saugoti save svajonių ir fantazijų pasaulyje. Neptūno vaikai turi puikią intuiciją. Ją vystant galima daug ko pasiekti mistikos srityje. Jie nemėgsta kalbėti apie savo gyvenimą, nors yra pasiruošę jį paaukoti dėl didžių idėjų ar tikslų. Beje, pasišventę darbui, jie gali užmiršti šeimą.

Uranas žmones, gimusius 8–10 val., apdovanoja ypatingu žavesiu ir gerumu. Jų charakterio bruožai: humanizmas, neprietaringumas. Urano vaikų tikslas – globoti silpnus ir nelaimingus. Tokių žmonių visuomenėje visuomet trūksta.

Saturnas valdo žmones, gimusius 10–12 val. Tai didelių ambicijų žmonės, turintys tvirtus gyvenimo principus bei geležinę drausmę jų laikytis. Jie nesielgia spontaniškai, nepasiduoda neapgalvotoms nuotaikoms. Todėl Saturno vaikų laukia tiesus kelias į politiką, kur jie gali pasiekti didelių laimėjimų. Tiesa, jie stropiai slepia savo valią iki tol, kol jų kelyje nėra kliūčių.

REKLAMA

Jupiterio valdomi žmonės, gimę 12–14 val., negali gyventi be naujų įspūdžių, kurie jiems reikalingi kaip oras. Štai kodėl juos traukia nuolatinės permainos: naujos pažintys, nauji partneriai, kokios nors retos profesijos įsisavinimas. Dangiška jų svajonė – sukurti šeimą su svetimtaučiu ar svetimtaute. Juk šis įvykis gali apversti aukštyn kojomis visą gyvenimą. Jupiterio vaikai yra dinamiškos natūros, jie sąlyginai lengvai žengia per gyvenimą, nors kartais kenčia dėl drausmės trūkumo. Šie žmonės negali pakęsti, kai juos bando įsprausti į rėmus. Paprastai aplinkiniams žymiai sunkiau nei jiems patiems.

Plutono vaikai, gimę 14–16 val., išsiskiria neramumu ir neišpasakytu stiprumu. Jeigu kitus nuolatinės nesėkmės ir griūtys gąsdina, atima pasitikėjimą savimi, tai šiuos žmones neigiami įvykiai tik užgrūdina. Nuolatos kilti ir kristi – normali jų būsena. Vis dėlto net labai valingoms, stiprioms natūroms linkėtina rinktis realius planus ir jų laikytis, o ne blaškytis niekinant pavojus.

Venera globoja žmones, gimusius 16–18 val., pateikdama žavią užduotį – susirasti antrąją pusę ir susijungti vedybiniais saitais. Tokių žmonių laukia ankstyvos vedybos arba… vienatvė. Pastovi ir nuolat galvoje kirbanti mintis apie vedybas beieškant partnerio gali peraugti į baimę. Šis procesas nelengvas ir pilnas nusivylimų. Venera jį palengvina, suteikdama žmogui žavesio ir talentą bendrauti.

Merkurijus apglėbia gimusius tuoj pat po vidurnakčio – 0–2 val. (taip pat gimusius 18–20 val.). Dėl Merkurijaus daromos įtakos žmonės turi ypač tvirtą charakterį. Gyvenime jiems tenka išlaviruoti iš tiesiog beviltiškų situacijų, bet jie randa kelią, mat niekada nenusimena. Beje, jiems negalima pulti į kraštutinumus ir perlenkti lazdos nei meilėje, nei religijoje, nei tarpusavio santykiuose. Svarbu elgtis išmintingai.

REKLAMA

Saulė vaikus, gimusius 20–22 val., apdovanoja romantinėmis nuotaikomis. Jų gyvenimo tikslas – meilės nuotykiai. Šie žmonės be romano negali išbūti nė dienos. Jie nepripažįsta niūrios nuotaikos ir rutinos, linkę gyventi nuolatiniuose malonumuose. Saulės suteiktas noras spindėti gali padėti užlipti ant scenos, kur jie jausis kaip žuvys vandenyje. Su Saulės vaikais lengva bendrauti, nes jie sutaria ir su žmonėmis, ir su gyvūnais.

Mėnulis valdo žmones, gimusius 22–24 val. Tai filosofai, kurie, skleisdami gyvenimišką energiją, patys nesijaučia laimingi. Jie nuolat sukaustyti dvasinės baimės, nors išoriškai atrodo ramūs. Vis dėlto šie žmonės geba sukelti audringų emocijų pliūpsnius, ypač kai kas nors bando sutrikdyti jų dvasinį pasaulį. Vidinės harmonijos siekimas ir dvasinė branda šiek tiek sulėtina karjeros augimą, todėl dėl sėkmės jiems tenka pakovoti. Asmeninis gyvenimas susitvarko sėkmingai ir gana anksti. Su partneriu juos jungia tvirti dvasiniai ryšiai.

Šaltinis: valstietis.lt


Rašyti komentarą...
R
Rašo
2020-08-31 21:29:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visokias bkėnis
Atsakyti
0

R
Rašo
2020-08-31 21:30:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visokias blėnis. Tay yra - nesąmones
Atsakyti
0

R
Rytis
2020-09-02 11:21:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš viso niekas neatitinka grynos nesamones
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų