Astrologų žinia sekmadieniui: vienus lydės išskirtinė sėkmė

Priešpaskutinę vasaros dieną astrologai 12 Zodiako ženklų prognozuoja pozityvią. Patekiame išsamų  rugpjūčio 30 d. horoskopą:

Astrologija (nuotr. Shutterstock.com)

Avinas

Šiandien jausite stiprų partnerystės poreikį. Net į konkurentus žvelgsite kaip į potencialius partnerius, pagalbininkus. Meilės fronte padvelks malonūs vėjai. Galite atrasti tai, ko jums trūko.

Tauras

Galimai pavyks numatyti ateities gaires, pagrįsti savo planų prasmingumą.

Dvyniai

Nuotaika turėtų būti nebloga. Nusimato malonus bendravimas su priešinga lytimi, romantiškos pramogos, įspūdžiai, ypač jei esate toli nuo namų. Galbūt sužinosite intriguojamą naujieną.

Vėžys

Šiandien apie karjerą, darbą kalbėsite ar galvosite gana pakiliai. Galbūt jums išties sekasi, o gal jūs atostogaujate ir galite atsipalaidavę viską apgalvoti, pafantazuoti apie įmanomas perspektyvas.

Liūtas

Šiandien galite nuveikti daug gerų darbų. Tikriausiai draugų ar pažįstamų dėka pavyks gauti reikalingą prekę ar informaciją.

Mergelė

Sugebėsite kūrybiškai ir progresyviai mąstyti. Jums gali būti patikėtos intymios paslaptys, išpasakoti slapti troškimai. Šiandien nepersitempkite, nenualinkite savęs kontaktais, darbais, nes energijos turėsite nedaug.

Svarstyklės

Svajosite apie meilę, švelnumą, romantiškus ryšius. Seksis žavėti ir intriguoti. Gali iškilti klausimų, susijusių su buvusiais prisirišimais, turtinėmis aktualijomis. Seksis visa tai aiškintis.

REKLAMA

Skorpionas

Tai diena, kai su kitų pagalba ar be jos neblogai seksis spręsti turtinius, piniginius ir kitus aktualius klausimus. Palanku rūpintis namais.

Šaulys

Intensyviai bendrausite. Galite nemažai nuveikti, gerindami savo materialinę padėtį, kurdami ir plėsdami verslą, tvarkydami sodybą, prekiaudami ar pan. Turbūt gausite žinią, kuri jus pradžiugins ar suintriguos.

Ožiaragis

Jeigu atostogaujate, puikiai leisite laiką su šeima gamtoje, sodyboje ar namuose. Būti toli nuo įprastų vietų, tarp nepažįstamų žmonių, keliauti šiandien turbūt nesinorės. Galite įsigyti vertingą daiktą.

Vandenis

Šiandien galima išspręsti daug aktualių klausimų. Įmanomas finansinis laimėjimas, malonus flirtas, meilės nuotykis. Galbūt kažkuo nudžiugins vaikai.

Žuvys

Gera fizinė forma bei nuovokumas turės lemiamą reikšmę, jeigu mėginate įgyti naujų klientų savo individualiai veiklai, ją populiarinti. Galimas svarbus pranešimas.

Šaltinis: www.vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų