Lietuvė parodė, kas slypi už tobulų „Instagram“ nuotraukų: kiekvienas žmogus turi trūkumų

Kiek kartų žiūrėjote į merginų tobulai nugludintas nuotraukas „Instagram“ ir graužėte save dėl celiulito ant kojų, pilvą puošiančių strijų ar paglebusių rankų? Sveiką gyvenimo būdą propaguojanti vilnietė Gintarė Mackelaitė yra viena iš tų moterų, kuri nuotraukose atrodo tobulai. Moteris sako, kad pati toli gražu nėra tobula, tačiau ji išmoko pamilti visus tuos trūkumus.

Lietuvė parodė, kas slypi už tobulų „Instagram“ nuotraukų (nuotr. asm. archyvo)
5

Pasak Gintarės, jau nuo senų laikų vis ieškoma tobulo recepto, tobulo vyro, tobulos suknelės, o vardan tobulo kūno, dažnai aliname save dietomis.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuvė parodė, kas slypi už tobulų „Instagram“ nuotraukų

Moteris neslepia, kad jos kūnas turi tokius pat mažus netobulumus, kaip ir kitų moterų. Todėl dalijasi nuotraukomis, kurias dažniausiai iš telefono ištrina pirmiausiai.

Geros savijautos paslaptis

Moteris sako, kad vienas iš būdų, kaip pamilti save – gerai jaustis savame kūne. O tai priklauso ne tik nuo to, kaip atrodome, bet ir nuo to, ką valgome, todėl Gintarė su keliomis kolegomis nemokamai dalinasi mitybos planais.

„Tai pradėjome daryti karantino metu. Mūsų pagrindinis tikslas buvo parodyti moterims, kad norint gerai jaustis ir gerai atrodyti, yra būtina maitintis ir nereikia badauti.

Rugpjūčio mėnesio gale bus dar vienas šio iššūkio etapas. Prie jo prisijungti visiškai nieko nekainuoja. Tai yra mūsų iniciatyva“, – šypteli Gintarė.

Aplankė dvejopi jausmai

Moteris atvirauja, kad tik pradėjus dirbti su „Instagram“ jausmai buvo labai dvejopi: viena jos pusė buvo arti išprotėjimo ribos, nes iš moters vis buvo kažko tikimąsi, sulaukdavo kritikos, o kita pusė – džiaugėsi, nes gavo ir daug palaikymo, supratimo.

REKLAMA

Nors ji ir dažnai sulaukia komplimento iš dviejų žodelių – „Tu tobula“, tačiau, pasak moters, ji taip smarkiai savimi netiki, kaip tiki ją palaikančios moterys.

„Dažnai šie žodžiai užplūsta mano žinučių langelį. „Jūs abu tobuli“! Vertina mano santykius, nors nežino kiek už durų palikome barnių ir vėl pykomės ir vėl taikėmės. Kartu mokėmės, bet tobulo recepto neradome“, – šypteli Gintarė.

Nebijo rodyti tiesos

Moteris sako, kad nebijo parodyti save visokią – ir liūdną, ir su kitoms moterims pažįstamais kūno netobulumais.

Strijos, celiulitas, apgamas, kreivoki dantys, stambios šlaunys, kondensuotos rankos! Kaip aš jus myliu! Myliu visus gyvenimo etapus! Ir tuos kuriuose moku atrodyt tobulai, ir tuos kuriuose su savotiškais trūkumais!

Rodau jums save visokią! Nes gyvenimas mėtė ir blaškė, o visos pamokos mane padarė tokiu žmogumi kokį matote prieš save. Moku būti graži, moku juoktis ir verkti! Moku pykti ir džiaugtis, moku gyventi!

<...> Šiandien su vienais prioritetais ir bala žino su kokiais po metų, bet nenustosiu mylėti gyvenimo, nenustosiu mylėti savęs ir savo artimiausių žmonių! Nenustosiu mylėti tavęs, mano netobulas kūne!

Mano meilės rankenėlės! Mano kondensuoto pieno rankos! Kaip gera būti tokia velniškai tobula su visais savo minusais. Mylėkite save! Mylėkite ir mylėkitės! Ir nepamirškite, kad mes visi tik žmonės“, – sako Gintarė.


Rašyti komentarą...
A
Agne
2020-08-10 22:34:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
nuostabi moteris ir realybėje ir instagrame
Atsakyti
0

K
Kackus
2020-08-11 01:47:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau tikrai per kuda kaip dviratis tikrai grazesne buvo apvalesne, nors pana normali atrodo ir sneka normaliai bet gal geriau tegul pavalgo normaliai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų