Švaros guru atskleidė šiukšliadėžės gudrybę: namuose visada kvepės gaiviai

Ponia Hinč panaikino iš šiukšliadėžės sklindantį blogą kvapą ir greitai pašalino visus nešvarumus, o tuomet į jos vidų įdėjo naują šiukšlių maišą, prieš tai įterpusi savo mėgstamą gudrybę, kad šiukšliadėžė visada kvepėtų gaiviai. 

Šiukšliadėžė (nuotr. 123rf.com)

Ponia Hinč parodė savo gerbėjams, kaip greitai išvalyti šiukšliadėžę, ir atskleidė slaptą patarimą, ką daryti, kad kvapas visuomet išliktų gaivus. Švaros guru, kurios tikrasis vardas – Sophie Hinchcliff, nufilmavo procesą, kurio metu ji atsikrato nemalonaus šiukšliadėžės kvapo, naudodamasi savo gudriais sumanymais.

Savo Instagramo istorijose ponia Hinč ištuština šiukšliadėžę, o tuomet apsiginkluoja buteliuku dezinfekanto, rašoma dailystar.co.uk.

Ji sako: „Nupurškiu viską dezinfekantu – man jis jau beveik baigėsi. Tada įberiu kelis šaukštus sodos miltelių. Sudedu naujus maišus ir dar kartą papurškiu – štai ir viskas!“

Instagramo žvaigždė iš pradžių dviejų skyrių šiukšliadėžę nupurškia dezinfekantu nuo pat dangčio iki pedalo, o tada nuvalo popieriniu rankšluosčiu. Vaizdo įrašo komentare ji rašė: „Norėdama gerai išvalyti visas sunkiai pasiekiamas vietas naudoju popierinį rankšluostį.“

Tuomet ji palieka šiukšliadėžę džiūti, o vėliau įdeda naują maišą. Galiausiai ji įberia sodos miltelių, kurie palaiko gaivų šiukšliadėžės kvapą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų