Optimistinių vilčių diena: laukia ne tik nuotykiai, bet ir pasimatymai

Trečiadienis – diena skirta darbui. Astrologai tikina, kad net jei ir atostogaujate, jūsų mintys bus darbe. To priežastimi gali tapti nauji darbo pasiūlymai, finansiniai reikalai ar net santykiai su kolegomis. Tiesa, nors ir kaip šiandien tai padaryti sunku, bet jūsų prioritetinės mintys turi būti susijusios su šeima. Kai kurių žmonių laukia ne tik paprasti nuotykiai, tačiau ir pasimatymai.

Astrologija (nuotr. Shutterstock.com)

Avinas

Šiandien galvosite apie darbo reikalus, numatomą komandiruotę arba rimtai domėsitės darbo rinka, politika. Galbūt dairysitės lengvesnio darbo ar geresnių perspektyvų.

Tauras

Iš draugų, pažįstamų galite sulaukti įdomių pasiūlymų. Tikėtinas malonus susitikimas, nauja pažintis. Tik nepainiokite profesinių dalykų su meile, draugyste.

Dvyniai

Galite stengtis pabėgti nuo realybės, kasdieninių rūpesčių. Labai vargins šurmulys, bendravimas. Paskirkite laisvalaikį savo pomėgiams, susijusiems su muzika, menu, poezija.

Vėžys

Jums labai norėsis keliauti arba pasimatyti su toli esančiu asmeniu ir patikrinti savo jausmus, abejones, perspektyvas. Galimai ūsite populiarūs tarp draugų ir priešingos lyties asmenų. Tačiau daugiausia dėmesio derėtų skirti mylimam žmogui, šeimai.

REKLAMA

Liūtas

Kai kuriuose maloniuose dalykuose stokosite saiko bei stabdžių. Dosnūs būsite ir tiems, kuriems norite padaryti įspūdį arba vėliau turėti naudos. Galite įsigyti trokštamą daiktą.

Mergelė

Būsite smalsūs ir imlūs informacijai. Tuo pačiu galite pernelyg kištis į draugų, artimųjų reikalus. Atsargiai ir atsakingai patarinėkite, nes ne visi jūsų pastebėjimai bus objektyvūs.

Svarstyklės

Gerinkite atmosferą namuose, šeimoje. Priimkite artimuosius su visais jų trūkumais ir ydomis bei nevarginkite jų, nuolat apie jas kalbėdami. Susiorganizuokite bendrą pramogą, kai tik tam turėsite laiko.

Skorpionas

Nuoširdžiai pasidomėkite aplinkinių reikalais, problemomis – jūsų patarimai jiems gali būti lyg gydantis balzamas. Nesunkiai įvesite tvarką savo ūkyje, jei tik tuo užsiimsite. Jūsų šiandienis šmaikštumas ir dosnumas gali atnešti sėkmę meilėje.

Šaulys

Turėsite nemažai darbo arba tikrinsitės sveikatą. Net jei atostogaujate, ne poilsis bus galvoje. Galbūt gausite naujo darbo pasiūlymą. Išvaizdai, stiliui skirkite dėmesio, bet per daug neišlaidaukite. Būkite išradingi ir jums daug nekainuos.

Ožiaragis

Pasistenkite elgtis geranoriškai, negadinti nuotaikos sau ir kitiems. Keisto nepasitenkinimo priežastis gali būti jūsų giluminės seksualinės ar psichologinės problemos, o ne aplinkiniai.

Vandenis

Skirkite šią dieną finansinių reikalų tvarkymui. Peržiūrėkite savo dokumentus, planus. Būsite seksualūs, tad trauks nuotykiai, meilės pasimatymai. Galite išprovokuoti nedidelį skandalą.

Žuvys

Gerų nuojautų ir optimistinių vilčių diena. Nors nebus jokio konkretumo, niekas praktiškai neišsispręs, tačiau jūsų viduje išsisklaidys nerimas, atsiras daugiau tikėjimo būsima sėkme.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
c
croonafgroun
2020-07-30 01:31:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pąžinčių svetaainė suaaugusięms, norintiеms susiraasti pаrtnеrį, nоrintiеms pаsimylėti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų