Sumani mama išdavė orkaitės valymo gudrybę: sutaupysite pinigų

Carmen Diaz TikToke parodė, kaip nesunkiai iš orkaitės vidaus išvalyti riebalus ir degėsius – žiūrovai buvo sužavėti jos pastangų nereikalaujančiu metodu.

Viena mama pasidalino savo puikiu sumanymu, kaip orkaitę išlaisvinti nuo riebalų ir degėsių, nenaudojant stiprių chemikalų. Carmen Diaz iš Majamio, Floridos, JAV, šiuo gudriu triuku pasidalino TikToke, kur ji papasakojo, kaip keliais nesudėtingais žingsniais pasigaminti valiklio namuose.

Vieną vaiką auginanti mama pasiruošia pusė puodelio indų ploviklio ir jį sumaišo su puse puodelio valgomosios sodos bei ketvirčiu puodelio acto – taip ji gauna melsvos spalvos tepią pastą. Tuomet ji į tokią valomąją pastą padažo kempinę ir valikliu padengia visą orkaitę, išskyrus joje esantį ventiliatorių.

„Palikite taip per naktį.“ – priduria ji. Kitą dieną Carmen nuvalo pastą švaria kempine ir trupučiu vandens. Kempine braukiant per vidinį orkaitės paviršių, jos pasigaminta valomoji pasta be jokio vargo nuima visus riebius degėsius. Maždaug po minutės prieš tai nešvari riebaluota orkaitė tiesiog spindi švara, rašoma dailystar.co.uk.

REKLAMA

Carmen sumanytas valymo būdas buvo vadinamas „stebuklingu“ ir jos vaizdo įrašas buvo peržiūrėtas daugiau nei 2,6 milijono kartų. Žiūrovai sakė, kad ši gudrybė sutaupys jiems krūvas pinigų, išleidžiamų specialioms valymo priemonėms.

Vienas žmogus komentavo: „Tiesą sakant, aš šį būdą naudoju valyti viskam – kilimams, sofoms, laiptams ir bet kokiems kitiems paviršiams. Veikia stebuklingai.“

Kitas žmogus rašė: „Pagaliau atradau, kaip sutaupyti pinigų ir galėsiu nustoti kas pusę metų kviestis profesionalius valytojus. Tereikės nusipirkti acto – būtinai netrukus išbandysiu. Labai tau ačiū – man 63–eji metai ir aš tiek daug išmokstu iš TikToko.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų